След раздяла с любовник

  • 20 600
  • 561
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 943
Притеснително е да си говориш всеки ден с психиатър, и той да те пита дали ти минават мисли за самоубийство. Open Mouth Другите проблеми, дето се вика - не са никакви проблеми.

# 286
  • BG
  • Мнения: 2 173
Абе гадничко си е. Да си отишла да си правите готиното с един, без да знаеш, че още двама са в съседната стая  и чакат после разказите как е минало.
Просто прекалява момичето с тръшкането.
Без трагедии, взима си поуките и гледа напред.
Гадничко е, спор няма, макар че има и по гадно - да не бяха чакали...
Бързото си има и недостатъци, и в повечето случаи те са за жената.
Пак урок...

# 287
  • Мнения: 2 857
Тони, рекох да не съм чак такъв, ама ти го каза и за мен  Smile

Авторката, ако смяташ, че ти помагат с нещо хапливите ни и иронични подмятания, продължавай да наливаш масло в огъня.
Иначе всички съществени коментари и съвети ти бяха дадени назад. Не виждам какво още има да питаш. Ако просто търсиш къде да си излееш мъката и яда, смятам, че е по-подходящо да се прави пред по-тесен и отбран кръг от хора, а не да се подлагаш като боксова круша в СО

# 288
  • Мнения: 743
Лина, когато разбереш, че важната си ти, а не какво ще кажат  или какво ще си помислят хората, убедена съм, че животът ти ще стане по- хубав. Предлагам ти няколко съвета в тази връзка:
1. Ако прекратиш отношенията с гаджето (официалното), които практически не са важни за теб, ще избегнеш страха дали ще разбере от някого за любовната забежка.
2. Ако погледнеш на ситуацията от призмата на любовта, а не на егото, ще разбереш, че всъщност нямаш проблем. Имала си краткосрочни отношения с някого, към когото не си имала силни чувства и чието дългосрочно присъствие в живота ти не е от съществено значение. И тогава...защо трябва да страдаш?
3. Ти не можеш да влияеш на мнението на другите, но имаш влияние върху себе си и най-вече как ще го възприемеш.

Изхвърли лекарствата, излез навън, но не засрамена, а като човек, на когото подобни неща не му влияят. Направи нещо, което вдига адреналина и те изкарва извън зоната на комфорт и обичай себе си, а не егото си.

# 289
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Скрит текст:
Пука ми. Съжалявам. Плача, тръшкам се, но не мога да върна времето назад и да поправя минало събитие.
Да, страх ме е, че ще разбере. Притеснява ме, че ме развява наляво надясно.
Никой не манипулирам, че ще се самоубивам, дори не ми е минавала такава мисъл, въпросът ми се задава всекидневно от психиатъра.
За любовника вече нищо не ме боли, даже услуга ми е направил, че се е обвързал, защото преди ме е заплашвал, че ще се самоубива.
Не искам да ме търси, ограничила съм си профила, дано наистина съм мъртва за него и да спре да ме говори.
Не знам дали писах, аз също останах измамена- 
била съм на гости не само на него, а на още две момчета, които са били наясно, че той ще прави секс в другата стая.
Как да не ме срине тая подробност? Как?

Плачеш, тръшкаш се. Какво обясняваш на мъжа, с когото живееш?

Ако спреш да го търсиш и той ще спре да те разнася, особено след като си има приятелка.

За двете момчета не разбрах - яд те е, че сте правили секс у тях или че сега прави секс с новата у хора, които ти познаваш?

Мисля, че си много объркана и отдавна си емоционално самотна. Ако отношенията със сегашния ти партньор бяха хубави нямаше да страдаш толкова по забежката. Замисли се има ли смисъл да седиш със сегашния! Общо дете имате ли? Ако не, мисля че е време да помислиш за раздяла.

Добре, спри за момент и помисли какво щеше да стане ако флиртаджията не беше излязал с друга. Щеше ли да напуснеш партньора си? Ако да, защо не си го напуснала? Ако не, това че момчето си е намерили необвързана приятелка е логична развръзка. Могла си да се разделиш със сегашния и да опитате връзка докато не е бил с друга и е бил необвързан, но не си го направис. В един момент топката е била в твоето поле, но вече не е.

Прочети съветите на silan в поста преди моя!

И да, излез да тичаш, да ходиш, да изразходваш енергията вместо да се разкъсваш от рев!

# 290
  • Мнения: 181
Така. Разбрахме се да не ходи на работа и да се срещнем. Гарантира ми, че всички са излезли и отишли на работа. Оказа се друго.
Че даже и гост имаха и той да ни слуша...
Трябва да продължа, не съм убила човек...
Сега се появи друг, който да ми отваря очите за него... защо бе хора, защо сега? Защо първо трябваше да си строша главата?

# 291
  • Мнения: 4 210
Мило момиче прочетох първата тема която си пуснала.Ти в нея сама си казваш,че въпросното второ момче не ти вдъхва доверие и че е женкар.Преди да започнеш отношения ти си знаела какво представлява имала си много ясно мнение ,за него.Защо сега се изненадваш от постъпките му.След като е очаквано,какво правят тези мъже,хвалят се на всеки за всяка нова прелъстена девойка.При тях няма спазване дадена дума и тайни.Не се самообвинявай толкова много,и не се наказвай,не си бременна от него,че толкова да страдаш.Всичко е поправимо при теб и хвърли хапчетата те няма да ти помогнат.Сама  си помогни ,който каквото и да ти напише няма да има полза,докато сама не решиш да си помогнеш.Време е вече,не мислиш ли?Стига ти толкова в тая емоционална дупка,излизай на светло!До кога ще го играеш жертва?Любовника ти,ако разбере,за състоянието ти ще те смачка още повече и ще те унижи и няма да те съжали,да знаеш!Покажи му,че не се страхуваш от него и ти е безразличен.

# 292
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Така. Разбрахме се да не ходи на работа и да се срещнем. Гарантира ми, че всички са излезли и отишли на работа. Оказа се друго.
Че даже и гост имаха и той да ни слуша...
Трябва да продължа, не съм убила човек...
Сега се появи друг, който да ми отваря очите за него... защо бе хора, защо сега? Защо първо трябваше да си строша главата?

И след като се е оказало, че гаранция Франция и има и гост ти си продължила връзката с него? Че го и ревеш.

Главата си я трошиш в бой с вятърни мелници.

Очите ти е трябвало да се отворят сами. По делата им ще ги познаете....... 

За какво ти отваря очите този човек? Каквото и да ти разкаже за бившия връзката ви е свършила. Не забравяй, че очната отварачка е приятел на бившия, не твой и едва ли ти казва 100% истина, по-скоро ти казва това, което бившият го е инструктирал да каже.

А и слепият би видял, че сегашната ти връзка не върви, че не си доволна и щастлива в нея щом в свободното ти време ходиш да те таковат по квартири.

Тръгнала си с женкар, който не те уважава за да запълниш празнота в сегашната връзка, не само дупката .

А сега за какво точно ти е мъчно? Нали ти инициира  раздялата?

Семейството ти знае ли за терзанията ти? Може ли да идеш някъде сама за 5-6 дена?

# 293
  • Мнения: 181
Никаква връзка не продължавам!
И не искам да го виждам дори, това, което продължавам е агонията и страха от това, че е развял кирливите ми ризи и аз не знам пред кого...
Майка ми знае, с мен е иска да се вдигна, за продължа напред, но за сега не виждам надежда.
Помага ми това, че се свързват с мен хора, които питат как съм, предлагат успокоение и т.н. повярвайте ми навътре са в нещата много повече от колкото мислих...

# 294
  • Мнения: 29 324
Изводът е един - Не прави неща, от които да се срамуваш.

Голяма драма, че некъв ти разказал креватните постижения. Все едно някой го интересува.....

# 295
  • Мнения: 7 943
Историята в някакъв малък град ли се развива, че е толкова жизнено важно мнението на хората?

# 296
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Скоро ще стигбе и до ушите на официалния. Това повече трябва да те притеснява,защото ще олекнеш още толкова. Постъпи достойно и му разкажи. Той да си прецени сам какво да прави.

# 297
  • Мнения: 3 186
ама хората са с различни организми и всеки реагира по различен начин.
Еми какъв е спора тогава, като сме на едно мнение.
Няма спор.Просто ти си от хората,които и да са сам сами в трамвая,пак ще се бутат

п.п.Опита се да вмениш съжаление към авторката и омаловажаването на постовете и(които разкриват нелицеприятни детайли) с това,че понеже е на хапчета,та дъра-бъра, сто чадъра и мармотите  могат да заповядат на сцената..
Бих нападнала и укорила някого, който не му пука за изневярата. Като ония двамцата, дето се гушкат, от съседната тема.

Според мен авторката тук си отчита грешките. Вас не ви разбирам какво толкова я нападате.
Отчела я е до толкова,че да трепери гаджето и да не научи за забежката,но най-вече я боли от факта,че любовника и наистина я изоставил след като тя го е помолила за това и сега се чуди(по-точно страда) от лекотата с която онзи пък взел,че я послушал.. Joy

п.п.А с какво право би нападнала хората които нехаят за изневери?В качеството на каква?Дясната ръка на Господ?Питам само,не се заяждам,но наистина ми е любопитен хъса с който хората обявават "войната" срещу другите,само поради инакомислие и разлика в мирогледа?

И аз съм се тръшкала за щяло и нещяло. Как да не я разбирам? То и сега не съм скала. Много неща могат да ме бутнат и ме бутат, но са от друг ранг, не от този, обсъждан в темата. Израстват се с годините.

Укорявам ония, щото не стига, че са с осран задник, но и си го показват осрания. Кое ти е чудно на теб?

# 298
  • Мнения: X
Никаква връзка не продължавам!
И не искам да го виждам дори, това, което продължавам е агонията и страха от това, че е развял кирливите ми ризи и аз не знам пред кого...
Какви кирливи ризи? Едно от най-нормалните неща в живота е секса. Погледни да видиш колко теми има, в които жени се оплакват от некачествен или недостанъчен секс.
Имало други хора в съседната стая. Ти на купони не си ходила? Не се ли е случвало някой да прави секс в съседната стая? Той ги е предупредил да си мълчат, за да не му развалят плановете. Няма нищо общо с теб. И друга да е била, все тая.
Голяма работа, че си изневерила. Хората изневеряват по най-различни причини. Не си единствена.
Реално последствията от изневярата ти са, че си прецакала една връзка. То па една връзка, да не си сама.
Порасни, не си направила нищо лошо. Извади си изводите, вдигай глава и гордо напред.
Хората говорят защото им е скучно. Колко време ще говорят, месец, два или 10 години?
Нищо лошо не си направила.
Дай го по-спокойно.

# 299
  • Мнения: 7 006



Укорявам ония, щото не стига, че са с осран задник, но и си го показват осрания. Кое ти е чудно на теб?
Чудно ми е как приравни "нападам" с "укорявам",другото са подробности.

Общи условия

Активация на акаунт