Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Евровизия (Тема 26) Rotterdam

• 14 392
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
Ей, за първи път песента, която аз харесам, да спечели Grinning
Aз харесах нея, Казахстан и Нидерландия.

# 241
Аз гласувах за Казахстан, Украйна и Малта. Макар, че рускинята пя най-добре, но песента й не ми хареса.
Май Казахстан за пореден път остават втори.
Не знам защо има онлайн вот, трябва да е с СМСи само в държавите, които участват и да се приравняват гласовете от 12 към 1 точка, както беше досега. Защото онлайн вот предполага, че по-многолюдните държави ще си гласуват за собствения артист. А малките държави няма как да съберат толкова гласове.

# 242
Аз въобще не успях да гласувам, не ми се зареди страницата, затова реших, че филтрират ип-та на държави, които не участват. После много се учудих, че имало гласове от над 160 държави.

# 243
Аз пък гласувах 2 пъти... и от лаптопа, и от телефона (мобилния интернет). И пак твърдя, че не е честно изобщо да има онлайн вот. Трябва си класиката... СМСи и колкото и хиляди и милиони да има една песен, приравнява се на 12 точки и постепенно до 1 точка, за да е честно. А не превес да вземат държавите с по-голямо населени.

Ето пълния запис на шоуто за тези, които са изпуснали

# 244

Общи условия

Активация на акаунт