Любители на кучета - 102

  • 23 317
  • 782
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 909
Flame ето една примерна снимка

Като тук кучето е кротко и стои. За да не мърда кучето, с лакът или коляно се притиска врата и главата да са опре и в пода, а лапите от горната страна да са във въздуха. Долните лапи да са подпрени на земята. Та един притиска главата и врата, а друг държи лапите. В никакъв случай да не е близо до стена или мебел, защото може да се оттласне и изправи. Малко му е гадно на кучето, че се привежда в такова подчинение, но понякога се налага. Макс за всичко стои мирно и търпи, а до тази схватка прибягнахме, защото конците бяха врастнали вече в кожата и процедурата си беше малко болезнена, че и в деликатна зона като топчетата му или каквото беше останало от тях. 😁 А и да ти кажа едро куче по-лесно се държи, отколкото малък скоклив дребосък.
Мария ето това вече е конкретно питане и съм сигурна, че момичетата които знаят за развъдници на тези породи ще те насочат. Първата порода не съм я чувала до сега но за лабрадор и джак ръсел има развъдници и съм сигурна че ще си намериш твоето кутре.

# 631
  • Мнения: 3 044
Sivi, благодаря! Аз с моите 44кг,дали ще мога да го удържа в тази поза? (той все пак е 30)

# 632
  • Мнения: 390
Като дете  (1985г)ни подариха кученце - породист - грифон. Любвеобилно,, мн умно, добро, прекрасно куче.  Когато почина години наред не можех да погледна куче
 Дъщеря ми все - мрънкаше "искам куче", а аз все отлагах, докато преди година и нещо вече беше  непреклонна. Решихме да осиновим и ето - Аренцето си е при нас.  Нито за момент не съжалявам! Нежно, обичливо, гальовно.  По ум по нищо не отстъпва на породистите. Даже напротив. Ари е много умно, находчиво и хитро кученце.
И двете ми кучета (Рубинчо и Ари) - страхотни пазачи.
Така че тези които си мислят, че породистите са умни и даряват любов, а другите- глупави и не даващи любов, жестоко грешат!
На кучето трябва да се даде любов и то ти отвъща със същото, но многократно  повече. Завинаги!
Ари гледащ отражението си:

# 633
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Лека нощ и бъдете здрави.

# 634
  • Sliven
  • Мнения: 250
Здравейте, незнам защо се усложни толкова с този въпрос за закупуване на кученце, но както и да е, надяваме сега да се уточни. Имала съм чистокръвна немска овчарка и умна дресирана перфектния приятел и член на семейството, но си отиде. Беше закупено с родословие и прочие, имаме и папагали love birds страхотни са. Сега искаме пак малък приятел, но с родословие и тук в България незнам нито развъдници нито професионалисти, не сме живяли тук за последните 25 години и затова. Затова реших че може би тук ще намеря отговор. Наистина сега се колебая между Shetland Shepard- Sheltie и Лабрадор или Джак Ръсел териер, но откакто търся Шелти е невъзможно да намеря в Бг а другите породи  все ги предлагат нечистокръвни дори хъски бяхме на прага да вземем и се оказа че не е с родословие. Обожаваме животните но наистина държа на родословието кръвта вода не става както се казва и не е който и да е който ще ти бъде член на семейството вкъщи с твойте любими.
Поздрави на всички
Животинките са ви страхотни! [/img][/img]
Maria20199 като собственик на два Джак ръсела членувам в група и там препоръчвам от лицензиран развъдник на Petar Zagarov. Ако искате от развъдник обърнете се за тази порода към него.

# 635
  • София
  • Мнения: 9 850
Минавам да кажа, че преди 2 дни Лиличка стана на 9 годинки, а днес татко й Джек става на 12! Дано са ни живи и здрави муцунките!

# 636
  • Мнения: 2 127
Жива и здрава да ти е Лилянка!

Слава Богу, днес имам СМС, че манджата на Денис пристига, та сега трепна в очакване на куриера.

# 637
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Да са живи и здрави рождениците! ❤️
Още дълго да се радвате една на друга с Лилянка. Kissing Heart

# 638
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Минавам да кажа, че преди 2 дни Лиличка стана на 9 годинки, а днес татко й Джек става на 12! Дано са ни живи и здрави муцунките!

Моля те, пусни Лили Нинджата. Wink

# 639
  • Мнения: X
Честито на всички рожденици. Да ни бъдат живи и здрави.

# 640
  • Мнения: 394
Да са много здрави всички рождени и и техните семейства.

# 641
  • под тепетата
  • Мнения: 9 302
Живи и здрави да са рождениците!

# 642
  • Мнения: 390
ЧРД на рождениците! Здрави и щастливи!

# 643
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Честит ден на Лили ❤
Аз съм притеснена, във входа ни да сложили разтвор от хлор и вода.

Е , аз като се прибера с кучетата да хвърча ли?

# 644
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодарим за пожеланията Simple Smile
Нямам нови снимки на нинджа Лили... Ще потърся някоя, която не съм ви показвала скоро. Ако знаете колко ми липсват, а сега не можем и да си ги приберем...

Общи условия

Активация на акаунт