Любители на кучета - 102

  • 23 326
  • 782
  •   1
Отговори
# 90
  • Sliven
  • Мнения: 250
Бясна съм. Една комшийка се отказва от джакчето си, не можела да се грижи, щото е с бебе и не очаквала да е толкова трудно, бясна съм. Ако знаете читав човек, който иска кученце, единствено трябва да е от Варна. Аз не мога, щото ще се изтрепят с Бизу, заради Каду.
esstela, и аз мярнах в групата снощи този пост за тази душичка, толкова мъчно ми стана Disappointed Relieved
тъкмо мислех да напиша в поста предложение на жената да го оставят при Загаров, който едва ли ще има против, но поста изчезна. Но то се очакваше като се имат в предвид адекватните реакции на собствениците на кучета точно в тази група. Не, не мога да асимилирам как може да се откажеш от любимеца си, който имаш и преди детето си. Confounded    Ако не бяхме вече с две от тази порода нямаше да се замисля за него.

# 91
  • Мнения: 2 433
Коте, Лили май е намалила размера на бразилското си дупе или така ми се струва Simple Smile

# 92
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Диде, аз трябваше да го гледам, докато е в родилния дом, но не се обади и по-добре, откак Каду е вкъщи Бизу се зъби на всичките си приятели. Това момче е страхотно, бих го взела, обаче ще се затрудня много, не мога да си представя, да ги оставя тримата сами, ще се бият много, а може и беля да стане.

# 93
  • Мнения: 390
Нема такъв мързел като Аренцето, даже и от леглото го мързи да слезе... 🤣

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Ето още един, мързи го да си изкара крака от чинията

# 95
  • София
  • Мнения: 1 250
Една страхотна инициатива, която много бих искала да видя и в нашата мила родина!

# 96
  • Мнения: X
Да погледам телевизия



Да подремна с тате



И сам

# 97
  • Мнения: 1 865
Това сладко бебе порасна като гъбка!Много го харесвам.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 250
Запознайте се с Тера, зодия Водолей, 3 годишна. Тера.. се научи да лае покрай други кучета, иначе само вие. Знае команди, обича да хапва орехи, да гони къртици и глигани. Обича да й се обръща внимание и да бъде глезена. Има два медала от конкурси. След като създаде и отгледа две поколения, бе кастрирана. Когато се запознае с друго куче, първо слага лапичка върху него, за да покаже кой е шефът и после може да си играе с новото другарче.  Тя е незаменим член на нашето семейство.



# 99
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Прекрасна Тара, добре дошла. Heart

https://www.facebook.com/540108539492205/posts/1476745155828534/

# 100
  • Мнения: X
Добре дошла на красавицата Тера!

Нашата гордост отново позира. Знае, че е хубавец.Smiley



# 101
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте!
 Минавам на бързо да ви почерпя, защото вчера Бекичка Мекичка стана на 2 години! Не ми стигна времето да го отжележим с торта, но получи сочна свинска зурла и беше мнооооогооо щастлива. Довечера ще добавя и снимка на козичката Heart
Яжте, пийте и се веселете!


Това е поздрав за ушатите Kissing Heart

# 102
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Честита и здрава да е дълги години!

# 103
  • Мнения: 15 609
Здравейте. Има ли в групата собственици на добермани - имам няколко въпроса за тази порода Simple Smile

# 104
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Честита да е Бекичка мекичка! Желая дълги години здраве и весели игри с наградки. Kissing Heart Birthday

Общи условия

Активация на акаунт