Любители на кучета - 102

  • 23 272
  • 782
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 958
Проклетнице, не се впечатлявай от думите на този лекар! Мони няма две години, как точно е категоричен, че е от кучето. Моя съвет е второ мнение и не казвай въобще за кучето. Повече чистене и проветряване на апартамента и Пухкавелка ще досажда на Еро до дълбока старост. Моята дъщеря трябваше да я изледват за алергия на около 2 години. Заведохме я тогава при баща и син Мустакови /мисля, че така се казваха светилата алерголози- 13 г. минаха/ и ни взеха пари само, за да ни кажат, че няма да правят тестове преди 4.5-5г. Дадоха ни напътствия с храната как да облекчим симптомите и ни изпратиха. Когато детето стигна подходяща възраст за тест, вече нямаше нужда. Всичко ще е наред Kissing HeartHug

# 196
  • sf
  • Мнения: 10 141
Деспи, инвестирайте в една яка ппрахосмукачка, тип Рейнбоу и по-често чистене и всичко ще е ок.

# 197
  • Мнения: 253
Подкрепям по-горните постове. Усилено чистене, често проветряване. Временно може да ограничите достъпа на кучо до стаята, в която спи бебка.  Нашата малка кръстница е с доказана алергия към косматковци, на почти 14 години е. Милва Лъки, играе си с него и после веднага се преоблича и измива добре и няма проблеми.  Трудно ще ви е, но ще се наложи малко да се дистанцират един от друг, в смисъл да не го гушка ,а после да се пипа по личицето. Да постилате одеалце където ще седи бебка, а не да сяда примерно направо на дивана и т.н.
Сигурна съм, че ще го израсне.  За всеки случай потърсете още едно мнение, никога не е излишно.

# 198
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз няма да се повтарям, моя още си се обрива редовно, без куче.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 5 999
Аз съм категорично за второ и трето мнение! В София, в Клиниката по алергология, на други места. Също смятам, че толкова малко дете не може да се тества за алергии.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Аз не бих махнала кучето, също съм за второ и трето мнение.

# 201
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Та той ме е научил на любов и грижа. С ММ сме единодушни в това отношение, той е първото ни дете. ❤️
Скрит текст:
Извинявам се, че така окупирах темата. Знам, че ме разбирате, момичета. Хванала съм се да чистя навсякъде, разкарах килима. По съвет на Хибискус ще пускам дрехите в сушилнята, даже от час вече бучи. Зачетох се в сайтовете на лабараториите, че кръв за изследване се взима сутрон на гладно. Пациентът не трябва да е на кортикостероидно и антихистаминови лечение, а Моника не отговаряше на нито едно от трите. Мисля да ѝ спра всички лекарства, че като нищо може и от някое от тях да се влошава. И след 7 дни да пусна в лабаратория Лина, както пък ме посъветва Трапезица, но аз знаех, че докторката ще иска да пуснем при тях. Кой бяга от парите и по-скъпи са тестовете, отколктото по други места... Не сме пациенти, а клиенти. Търговия. Sad Спирам, защото усещам как превръщам темата в спам, а не искам.
Агитирам ви сега, да си покажете красивите момчета и момичета, да се развеселим! Flowers Hibiscus Animal Dog

# 202
  • sf
  • Мнения: 10 141
Няма да се даваш 🤗

# 203
  • Мнения: 464

Веднага една космата подкрепа от нашата златокоска.
Деспи няма верен тест за деца под 5 навършени години. Моя син беше с много чувствителна кожа. С контрол над храната нещата вече са ок. Най-вече ограничих тотално прясното мляко в чист вид и брашното колкото мога.

# 204
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
Деспи не се притеснявай и пиши колкото искаш, нали затова сме тук. Еро и Мони са си братче и сестричка, как се очаква да се откажеш. AnguishedПослушай съветите на другите и най вече се успокой. Има решение и ще го намерите заедно.

# 205
  • Мнения: 14 777
Дес,изобщо не досаждаш,не спамиш или каквото там ти е притеснението. Ако не тук,то къде да си излееш мъката.
Аз не мога да помогна с никакви адекватни съвети,но продължавам да стискам палци да се наредят нещата! 🤗❤
Ето една мързелана от мен:

# 206
  • София/Перник
  • Мнения: 982
Деспи,всичко ще се нареди, ще видиш! Такова ми е усещането. И много ясно, че ще споделиш тук. Та тук сме като едно семейство, споделящо тревоги и радости с четириногите ни деца.
Плами, тез двамата сладури за пръв път ги пускаш заедно 😍. Ако можеше и аз до тях да се присламча... ех...

# 207
  • Мнения: 1 865
Деспи,не съм имала такъв проблем и адекватен съвет нямам! Това,което ми говори сърцето е да направиш всичко възможно Ерос да остане с вас.
Макси също ви стиска палци!

# 208
  • Мнения: 2 445
Спящи и сънуващи най-добрата развръзка за Деспи и Еро.♥️/Тази тема ме кара да се чувствам уютно,далеч от родината.../  

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 00:40 от Roo Roo

# 209
  • Мнения: 394
Деси всичко ще бъде наред, вярвам в това и Ерос ще е с вас още дълги години. Положението при нас е това

Общи условия

Активация на акаунт