Любители на кучета - 102

  • 23 301
  • 782
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 272
Здравейте,искам да ви питам с какви препарати почиствате дома си?Знам че има препарати които причиняват реакции при домашни любимци. Имам чихуахуа,до сега миех с Аякс, но с тоя заплаха от коронавируса незнам с какво да мия така, че да е безопасно за него и да е чисто удома...

# 361
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам огромна молба - да не споменаваме короната поне тук.
В отговор на въпроса казвам, че си ползвам обикновените разпространени навсякъде препарати и нямам никакво намерение да променям ежедневието си и начина на поддръжка на дома.

# 362
  • София
  • Мнения: 2 958
Честити да са Нейо, Лоричка и Оскар! Желая им големи пържоли и поляни пълни с приятели за весела игра. На хората им само щастливи моменти с косматковците!

# 363
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021



Справих се с таз' тежка задача, да окъпя дзверо. Миличкия, толкова му омръзна, че накрая се изправи на вратата да натисне дръжката и да си ходи. Ама сега е чистичък, готЯн, като нов. Малко ми е сърдит, ама ще му мине.

# 364
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
Честит рожден ден на Нейо, Лори и Оскар! Да са здрави и носят щастие на стопаните си! И да се изфукам

# 365
  • Мнения: 2 820
Честити да са ви рождениците! Да са здравички и дъъълги години да сте заедно!

# 366
  • Мнения: 1 865
Деспи,на първата снимка много му личи ,че  е отегчен.

# 367
  • Мнения: 2 907
Ехаааа не един, а цели три рожден иска сме си имали днес. Да са живи и здрави всичките и много радост да носят на семействата си! 😘
Деспи какъв е голям сладкиш този къпан Ерос 🤗

# 368
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Честити рожденици! Да са здрави, послушни и още дълго да ви радват! Heart

# 369
  • Варна
  • Мнения: 10 547



Справих се с таз' тежка задача, да окъпя дзверо. Миличкия, толкова му омръзна, че накрая се изправи на вратата да натисне дръжката и да си ходи. Ама сега е чистичък, готЯн, като нов. Малко ми е сърдит, ама ще му мине.

Хехе, аз свърших това вчера с двамата келеши, а бе зор си е. 😁

# 370
  • sf
  • Мнения: 10 143
Ето го и рожденика! 😁

# 371
  • Мнения: X
Честито и на Оскар! Много е сладък!

Ерос как жално гледа, сладурче! Да го намачка човек!

А Нейо е прекрасен! Kiss

# 372
  • Мнения: 10 598
Страшно е позирал барселонеца! Да е жив и здрав Нейо! Simple Smile

# 373
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Честит празник на тримата рожденици! Бъдете дълги години до своите човеци и ги учете на доброта и безрезервна обич!

Ние сме в режим "не ме слуша главата" и тази вечер се хранихме така


Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 21:08 от `ТуиГ

# 374
  • Мнения: 1 865
Честит празник на тримата рожденици! Бъдете дълги години до стоите човеци и ги учете на доброта и безрезервна обич!

Ние сме в режим "не ме слуша главата" и тази вечер се хранихме така



Страхотни сте!

Общи условия

Активация на акаунт