Любители на кучета - 102

  • 23 363
  • 782
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 958
Плами, да ти е здрава и много щастлива дъщерята! Да постигне и най-смелите си мечти! Heart

Страхотни кучовци показвате! Kissing Heart

# 706
  • под тепетата
  • Мнения: 9 348
Добро утро!
Поздрави за всички рожденици - двукраки и четирикраки, както и за всички красавци в темата - с топки, под прикритие, полегнали, търчащи и т.н. Добре, че сте вие със снимките, че нещо ми е едно свинско...

# 707
  • Мнения: 2 456
Карантинна разходка.Лори спазва разстояние,от лебеда!🙂   Спокойна неделя на всички!

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 10:29 от Roo Roo

# 708
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вкъщи вече сме на черешата. Вчера се сетих, че не съм давала обезпаразитяването за този месец и с ентусиазъм скочихме в обувките, сложихме нагръдника на кучето, взехме  паспорта му и личните ни карти и с бодра крачка направихме една хубава разходка до ветеринарите. Тоя хайван дори не усети, че отиваме до тези омразни хора. Вирна опашката и с кеф стигнахме до тях. Не го вкарах вътре, влезнах само аз за бързо. Но на всички ни дойде много много разтоварващо.
Иначе у дома вече ни хващат лудите.
Доказателството:

# 709
  • под тепетата
  • Мнения: 9 348
ТуиГ, може ли още мъничко цирк! Моля, моля, моля Simple Smile

# 710
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Благодаря момичета Heart Празниците в къщи продължават, защото утре аз остарявам:scream:
ето една Ная чакаща да падне орехче, ама няма ааа

# 711
  • Мнения: 10 641

Този път така добре съм се скрила,че въобще не можете да ме намерите и да ме подстрижете.

А, не, имаш грешка! Тя направо се приготвя за къпане преди подстригване. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 17
Victoria111, според мен от развъдници цената е по 2, ако не и повече. Аз също исках померан. Още преди 15год проучвах и тогава не ми се даваха 1000лв за куче, защото не можех да си го позволя. Миналата година отново се разрових из развъдниците - ами цена на породист померан беше 2000лв и нагоре. Та, един ден, абсолютно на късмет - намерихме нашия маймун Чарли - на промоция 😂, в olx, от частно лице. Знаехме, че не е породист и не е чист померан - има микс от шпиц в крачетата и муцунката, но иначе е страшен сладур. Като беше бебе... беше един път. Само да кажа, че са си капризи 😆, глезльовци и хитри лисици 😂😂😂. Или поне тоз нашия хубавец е такъв. Умни, схватливи, като всички кучета. Както го научиш!
Аз не мога да си представя живота вече без кучето, както и без децата (колкото и на моменти да ме ядосват!) Няма такава любов като тази, която кучето дава! Ах. Heart
Тонка, първата снимка е ... 😂😂😂😂 ама няма такава!!! Уникална! 🥰🤣 Страхотно, че я сподели! Ми има си топки момчето, що дя не ги покаже! На Чарри трябва да ги ровиш, за да ги намериш 😆😆😆.
Ох, сладури! Всичките! Най-хубавата тема, да знаете!!!


Да, предполагам, че са доста по- скъпи. Не съм решила и аз какво да правя все още... Някак дори и да успея да дам 1000-1500 лв как да ги дам без да съм сигурна дали е чистокръвно. Чуденето е в началото, понеже е доста сериозна сума. Аз имам вече едно мече чау-чау, което взехме от олх , но за мини шпиц, а излезе чау-чау. Обичам го с цялото си сърце  и от деня в който дойде в нас и  е без значение , че не е мини шпиц. Но там бяхме дали и 300 лв, докато тук ми се иска да имам поне някаква сигурност и за това съм се насочила към развъдници.

# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 23 098
Виктория, ние нашето куче го взехме от развъдник без родословие и цената беше поносима, 700 лв. Знаят се родителите до три поколения назад. Там продават и с родословие за по 3 000 лв, но честно казано толкова не бих дала. Но аз говоря за френски булдог. Предполагам обаче, че има и други развъдчици, които предлагат и по-бюджетни кучила, без родословие, но все пак с контрол върху родителите. Важно е кученцето да не е с генетични болести, а не толкова парчето хартия, което го прави чистокръвно.

# 715
  • Мнения: 1 865
Замислих се покрай РД на вашите кучета,че аз не знам Макс кога е роден.
Ние го прибрахме от улицата и ветеринар установи възрастта,но дата на раждане нямаше как да ми каже.Знам кои са бившите му собственици,защото те се похвалиха,че са го изгонили,защото е своенравен,но изобщо не искам да ги питам.Та така няма РД.

# 716
  • под тепетата
  • Мнения: 9 348
Избираш му една дата за щастливия му ден и готово!
Ако искаш куче с точни характеристики, си взимаш от развъдник. Това струва пари. Срещу тях получаваш не само документ.

# 717
  • Мнения: 909
Пеги, изгонили са го, защото е своенравен, че и се хвалят Rolling Eyes ех тия "човеци" не престават да ме изумяват.. Добре, че е попаднал при хубави хора, като вас Blush

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 13 519
След като кучето ми почина без време исках отново дребно /до преди това всичко, което влиза вкъщи е от улицата/ от легитимен развъдник имаше кучета от 300-400 до 1500лв /говоря за чихуаху/. В края на краящата го купих от това което съм твърде против /домашно развъждане/ за сума средна във въпросния развъдник, но пък външния вид ме грабна. Така, че оглеждай се, влез във фейса в група за породата, ако имаш търпение за огромно съжаление вече доста породисти кучета се озовават на улицата.

# 719
  • Мнения: 1 865
Избираш му една дата за щастливия му ден и готово!
Ако искаш куче с точни характеристики, си взимаш от развъдник. Това струва пари. Срещу тях получаваш не само документ.
Точно това си мислех,след като се сетих,че всъщност не е имал РД,откакто е с нас .Предишната ни овчарка беше с много сериозно родословие и знам как стои въпроса там. И друг път съм споделяла,че не намирам разлика между двамата.

Общи условия

Активация на акаунт