Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 065
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 31 660
Благодаря ти labrex.
Дано да е както казваш Grinning

# 121
  • Мнения: X
Снощи сънувах детето на мой бивш колега.
Детето беше на около 8 г. Русо. Не го познавам лично. Виждала съм гона веднъж, когато колегата го беше довел. Вървяхме с това дете по някаъв път, където минават коли. Държах го за ръка. Нещо ми говореше, но не го запомних. И друг път съм сънувала това дете. В един друг сън разглеждахме детски книжки, сякаш съм му негова майка.
Не знам как да го тълкувам. С колегата нямам комуникация от година и повече. Нито съм го виждала скоро.
Знам само ,чече сам си гледа детето.
Преди да напусна работа имаше флирт между нас, но самоще това.
Благодаря.

# 122
  • Мнения: 983
Снощи сънувах мравки бях седнала на един камък и те ме полазиха имаше и едри и дребни хапеха ме ужасно.Едва ги изчистих от мен бях страшно ядосана и исках да подпаля мравуняка.А той беше голям и точно до камъка като преди това не го бях видяла.Моят зет ме разобеди,че не било хубаво да го правя а аз казах"Не е хубаво и паяк да убиваш ама я виж този паяк яде една мравка."Защото в този момент видях един паяк да се спуска от тавана и омотава в паяжина една голяма мравка.

След това сънувах,че оставям децата на бащата на бебето и излизам.На входа на блока ме чака .....той пак бащата на бебето а него го виждам и на през прозореца в апартамента.И казвам на този долу мини насам да не ни види,че се качвам с теб.

Нещо като,че ли изневерявам на него с него....лудост.

# 123
  • Мнения: 67
Сънувах, че съм на една зелена поляна.
До мен се разхождаше един щъркел.
И в един момент ,както бях на това поле ,погледнах вляво и видях моята бащина къща.
Щъркелът кацна на покрива.

# 124
  • Мнения: 2 522
Сънувах близка двойка (семейни са) да си изневеряват. Разхождах се по плажа и първо видях нея с някакъв друг мъж, а после него с непозната жена.

# 125
  • Мнения: X
Снощи сънувах, че имам дълга коса до кръста и някой искаше да ми отреже половината коса и аз почнах да бягам за да не ми отреже косата.

# 126
  • Мнения: 31 660
Снощи сънувах, че имам дълга коса до кръста и някой искаше да ми отреже половината коса и аз почнах да бягам за да не ми отреже косата.

Подстригване на коса значи загуба и то може би тежка. Примерно работа.
Но може да се отървеш. Ако си успяла насън да избягаш и не са ти рязали косата, ще ти се размине.
Пиша това защото ми се е случвало 2-3 пъти.
Сънувам ли подстригване на коса ми е ясна работата.
Понякога може да се сбъдне след няколко дни, друг път месец.

Сънувах, че ям бъркани яйца, много вкусни бяха. Някакъв непознат мъж ми ги приготви и сервира.
А преди това пишках, но сякаш ме наблюдаваха.
Какво означава? Идеи?

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 11:23 от bubanka

# 127
  • Мнения: 199
Момичета,какво означава да сънувам падащи звезди, да уточня че бяха три броя.

# 128
  • Мнения: 22 867
Наскоро с приятелка се забавлявахме да търсим тълкувание на подобен сън с падаща звезда. Попаднахме на руски сайт с много съновници, включително и Ванга до Фройд, имаше съвсем минимален брой случаи за лошо, почти всичките тълкувания бяха за хубави неща.

# 129
  • Мнения: 31 660
Аз пак да питам за предишния си сън.

Скрит текст:
Сънувах, че ям бъркани яйца, много вкусни бяха. Някакъв непознат мъж ми ги приготви и сервира.
А преди това пишках, но сякаш ме наблюдаваха.
Какво означава? Идеи?

# 130
  • Мнения: 3 025
Тази нощ сънувах няколко неща,  но това,  което си спомням само от съня е бял питбул,  който ме захапва така,  че вече не мога да виждам с едното око.
Много често сънувам кучета и все от тази порода,  не знам защо. Но за пръв път го сънувах бяло.
После сънувах и че в  хранителен магазин крада шоколадови вафли.
Друго не си спомням от съня, само тези детайли. Какво означават тези неща?

# 131
  • Мнения: X
Снощи сънувах, че работя в спешното отделение, но започнах да кашлям и не можех да дишам, имах чувството, че ще се задуша.

# 132
  • Мнения: 6 305
Велинова 85. Има врата, която чака да бъде отворена. Крачка която трябва да бъде направена. И това ще донесе щастие в семейството ти. Има някаква връзка със миналото, ( отминали времена, наследствени имоти, възрастни роднини, може би остарели разбирания и норми), но не мога да кажа точно каква.

Елора, съня с апокалипсиса ми прилича повече на проблем с който не трябва да се бориш, а да го оставиш на самотек, и сам ще отмине.

Изи. За косата, някой се опитва да ти напакости или претчустваш че се задават проблеми.

Ягода, оставили сте отношенията си недовършени. Вътрешно се чудиш какво би се случило ако бяхте продължили... Ако имаш негови координати, може би трябва да му се обадиш.

Ани, мравките са някакви дребни ядове с които не си струва да се занимаваш, че може да влошиш нещата.
Има неща които не ти харесват в бащата на бебето. Сякаш искаш да е друг човек.

Камелия. Щъркела означава нещо ново, голяма промяна. Може да е нов дом, сватба, бременност... Може и не лично за тебе, а при близки роднини.

С. Усетила си че при тази двойка нещо не върви. Възможно е и да се разделят скоро.

Елора, за пишкането и яйцата... Някой се опитва да се меси в личния ти живот, но всичко ще е наред. Може да е просто доброжелател.

Пудинг, Три желания ще ти се сбъднат.

Съни, имаш лош приятел/ приятелка и те прави сляпа за действителността.
За вафлите, обърни внимание на храненето си. Имаш нужда от повече протеини - месо, млечни продукти, яйца.
Да не си на диета някаква?

Изи, Подреди си добре приоритетите. Не поемай задължения с които няма да успееш да се справиш.

# 133
  • Мнения: 983
Ани, мравките са някакви дребни ядове с които не си струва да се занимаваш, че може да влошиш нещата.
Има неща които не ти харесват в бащата на бебето. Сякаш искаш да е друг човек.
geizerМного си права за бащата на бебето искам него,но ако е с друг характер.😁

А снощи сънувах,че съм с пола и трябва да си слажа колан така го стегнах,че чак на последната дупка ми стана.Някъде по средата беше леко прокъсан,но не ми пречеше да го сложа.

Сънува и,че сея/засявам жито бившият ми свекър ми казваше,че няма да израсте.Аз обаче видях в един момент,че е пробило зелени листенца от земята и започнах да го поливам а то си  растеше нормално.

В съновника и двата съня са за хубаво,но и тук да си попитам.😋

# 134
  • Мнения: 6 305
За колана не знам. За житото ще имаш някакъв успех, но ще се случи с времето. Не е като нещо внезапно.

Общи условия

Активация на акаунт