Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 100
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 84
Здравейте, момичета! Преди няколко дни една приятелка ми разказа съня си, в който главният участник съм аз. Стана ми много любопитно, та ако може нека го разтълкуваме заедно.
Сънят е следният:   Отивам при приятелката ми на гости и водя дете. Тя ме пита на кого е това дете, а аз казвам мое. Тя ми казва, че въобще не прилича на мен, а аз отново ѝ казвам, че е мое. Моля я да му сготви нещо, защото аз не мога да готвя😃 и тя му прави пилешка супа. След това ѝ разказвам колко съм щастлива, че имам това дете, въпреки, че с бащата не се разбираме.
@Stormy23
а ти имаш ли деца, чакаш ли дете? можеш ли да готвиш? Предполагам си жена, пишеш в ж.р? Имаш ли партньор и разбирате ли се? Какви емоции е изпитала приятелката ти, докато е сънувала.

@СлънчогледA
същия въпрос - имаш ли деца, чакаш ли, планираш ли? Какво ти е отношението към котките?

@Mimaaaa5656
мисля, че всеки сам единствено може да си тълкува сънищата, защото символите, епизодите в тях на сънуващият говорят много повече отколкото на нас, страничните хора, но ето опитваме се да дадем някакви насоки. Но смятам, че сънищата са важни, макар не всички. Смятам, че всеки човек може и трябва  да се научи да си ги спомня.

Преди два дни санувах че патувам как нямаше сняг за един път се появи валене на сняг четох в нета че ми предстпи лек здравословен проблем това ли трябва да е значението на това което съм сънувала

# 376
  • Мнения: 8 804
Здравейте, момичета! Преди няколко дни една приятелка ми разказа съня си, в който главният участник съм аз. Стана ми много любопитно, та ако може нека го разтълкуваме заедно.
Сънят е следният:   Отивам при приятелката ми на гости и водя дете. Тя ме пита на кого е това дете, а аз казвам мое. Тя ми казва, че въобще не прилича на мен, а аз отново ѝ казвам, че е мое. Моля я да му сготви нещо, защото аз не мога да готвя😃 и тя му прави пилешка супа. След това ѝ разказвам колко съм щастлива, че имам това дете, въпреки, че с бащата не се разбираме.
@Stormy23
а ти имаш ли деца, чакаш ли дете? можеш ли да готвиш? Предполагам си жена, пишеш в ж.р? Имаш ли партньор и разбирате ли се? Какви емоции е изпитала приятелката ти, докато е сънувала.

@СлънчогледA
същия въпрос - имаш ли деца, чакаш ли, планираш ли? Какво ти е отношението към котките?

@Mimaaaa5656
мисля, че всеки сам единствено може да си тълкува сънищата, защото символите, епизодите в тях на сънуващият говорят много повече отколкото на нас, страничните хора, но ето опитваме се да дадем някакви насоки. Но смятам, че сънищата са важни, макар не всички. Смятам, че всеки човек може и трябва  да се научи да си ги спомня.

Преди два дни санувах че патувам как нямаше сняг за един път се появи валене на сняг четох в нета че ми предстпи лек здравословен проблем това ли трябва да е значението на това което съм сънувала
не знам какво пише в съновниците, но не мисля, че е нещо лошо. Снегът идва толкова чист и дори тези, които не обичат сняг и зима, се радват като видят една бяла полянка.

# 377
  • Мнения: 3 025
Снощи сънувах как държа черен питбул и докато го държа многократно се опитва да ме захапе, но все не успява. Какво е значението на това?
Многократно имам сънища с кучета-черни, бели, все големи и от опасни породи, ако това има някакво значение.

# 378
  • София
  • Мнения: 18
@СлънчогледA
същия въпрос - имаш ли деца, чакаш ли, планираш ли? Какво ти е отношението към котките?

Искаме да имаме деца. Иначе обичам животните. Гледала съм котка, отново бих имала котка, но съм с две кучета. 😅

# 379
  • Мнения: X
Снощи сънувах чичо ми и братовчедка ми, които живеят в Америка, че са се бяха върнали  и седяха на терасата на съседката. И аз като ги видях, извиках братовчедка ми по име, а тя си скри лицето с ръка.

# 380
  • Мнения: 1 993
Обикновено като сънувам нещо, знам, че съм мислела за него и затова сънувам. Но има и сънища, които понякога се повтарят и нямат нищо общо с това, което съм мислела. Например, пътувам с автобуса за работа, спира на една спирка и виждам, че е вечер и съм закъсняла. Като слизам от автобуса, падам в една голяма дупка и умирам. Често сънувам подобни, падам някъде, малко е стряскащо.

# 381
  • Мнения: 8 804
@СлънчогледA
същия въпрос - имаш ли деца, чакаш ли, планираш ли? Какво ти е отношението към котките?

Искаме да имаме деца. Иначе обичам животните. Гледала съм котка, отново бих имала котка, но съм с две кучета. 😅
Хубав сън, и котките щом обичаш, пък бебето сто пъти повече ще обичаш. Идва! Но не знаее кога, когато дойде времето. И да я кръстиш Огняна, или поне да започва с О и да има 'н'. Или някое от другите имена.

# 382
  • Мнения: 14 418
Сънувах катастрофа-мотор връхлита на лека кола и я смачква.Мотоциклетистът е обръща към мен и си сваля каската-познат.Какво ли ще рече това?Благодаря!

# 383
  • София
  • Мнения: 11 472
Сънувах, че на преден зъб имам дупка - все едно паднала пломба (там наистина имам пломба) - зъбът хубав, бял, дупката - вътре също бяло, сякаш не е кариес, нали.
Навсякъде чета  - кариес или паднала пломба - зле, та зле, болести и пр.
ПиснА ми.

# 384
  • Мнения: 31 678
Сънувах, че на преден зъб имам дупка - все едно паднала пломба (там наистина имам пломба) - зъбът хубав, бял, дупката - вътре също бяло, сякаш не е кариес, нали.
Навсякъде чета  - кариес или паднала пломба - зле, та зле, болести и пр.
ПиснА ми.

Айде стига, ще те пляскам Grinning
И аз съм сънувала, че отивам на зъболекар и ми оправят кариес. И нищо.
От съновниците изключително малка част е вярна.
Ама като се зачета по съновниците, не  е на лошо. Нито ти е паднал зъба, нито гнил. Тия неща са лоши вече. Уж де.
Ето и в първия пост за зъбите какво пише

Скрит текст:
Зъби:
Зъбите са изключително важни от физическа гледна точка. Като такива съзнанието ни свързва техния образ с широк набор от значения. Идеята за смъртта е логична (произлиза от Гръцки поверия), но и напълно недостатъчна, опростена като смисъл. Много често хората сънуват сънища с падане на зъби,развалени зъби, клатещи се зъби, липса на зъби и т.н., това не означава всеки път, че непременно ще се случи някаква смърт около тях. Както и повечето символи от съновниците всичко е сведено до най-опростения и краен вариант, което не е хубаво при тълкуването на сънищата, защото не дава нужната интерпретация.
Като средство за хапане, дъвкане, разкъсване зъбите се свързват със сила, съответно загубата им насън - чувство на безсилие, недостатъчност на възможности, чувство на безизходица и голямо затруднение. Също така зъбите,загубата им, могат да се явят, като индикация за физически неразположения, недохранване. От естетична гледна точка зъбите представляват най-важната предпоставка за красива усмивка, т.е. свързват се с притеснения за това как останалите ни възприемат, страх от затруднение, страх от провал, страх от остаряване и т.н. и т.н. всякакви страхове свързани с външния вид и възприемането ни от останалите хора.

# 385
  • Мнения: 14 418
Сънувах катастрофа-мотор връхлита на лека кола и я смачква.Мотоциклетистът е обръща към мен и си сваля каската-познат.Какво ли ще рече това?Благодаря!
Честита Коледа! Да си по бутна въпроса.

# 386
  • Мнения: 8 804
Сънувах катастрофа-мотор връхлита на лека кола и я смачква.Мотоциклетистът е обръща към мен и си сваля каската-познат.Какво ли ще рече това?Благодаря!
Честита Коледа! Да си по бутна въпроса.
честита Коледа, за мен е някакво предупреждание. И то да внимаваш оттам, откъдето не очакваш, някой, който не го мислиш даже за враг, има такава сила, че да смачка нещо в пъти по-голямо и силно. Сред познатите ти. Не конкретно на теб да навреди, но сякаш да ти покаже,  да ти демонстрира силата си. Може ти да го подценяваш, да го мислиш за 'дребна риба'. Може да ти е подчинен, или някой, когото си пренебрегнала.

# 387
  • София
  • Мнения: 18
@СлънчогледA
същия въпрос - имаш ли деца, чакаш ли, планираш ли? Какво ти е отношението към котките?

Искаме да имаме деца. Иначе обичам животните. Гледала съм котка, отново бих имала котка, но съм с две кучета. 😅
Хубав сън, и котките щом обичаш, пък бебето сто пъти повече ще обичаш. Идва! Но не знаее кога, когато дойде времето. И да я кръстиш Огняна, или поне да започва с О и да има 'н'. Или някое от другите имена.

Благодаря ти! Да идва бебето, добре дошло, очакваме го с нетърпение! Иначе втори ден ми закъснява, но теста от вчера е негативен (може би избързах, пусто нетърпение). Ама то с тези сънища... Стискайте палци! Heart Eyes

# 388
  • Мнения: 4 212
Сънувах преди няколко дни роми,сами бяха влезнали в двора на къщата ни и бяха почнали да правят нещо(май да ремонтират).Аз отидох да им се карам и да ги гоня ,какво правят,защо са влезли сами без да извикат някой.Те ми говореха,че вратат е била отворена и са влезнали да работят,че баба ми ги била извикала,а аз продължавах да им се карам.Бяха двама мъж и дете ,детето само ми се смееше.По едно време и баба ми се появи там при тях,те ми казаха да е питам ,дали тя ги е извикала.Тя ми каза,че тя ги е извикала,но аз си настоявах на това как ще влизат сами в чужди къщи без да извикат и да ги пуснат.По някое време се успокоих оставих ги, тръгнах да се прибирам ,а малкото ромче тръгна след мен и май продължаваше да ми се смее и щи казваше ще видиш.Какво ли може да значи този сън.
Нали не е хубаво да се сънуват роми,май смърт предвещаваха.
Дано ми предстои нещо хубаво!

# 389
  • Мнения: 14 418
Сънувах катастрофа-мотор връхлита на лека кола и я смачква.Мотоциклетистът е обръща към мен и си сваля каската-познат.Какво ли ще рече това?Благодаря!
Честита Коледа! Да си по бутна въпроса.
честита Коледа, за мен е някакво предупреждание. И то да внимаваш оттам, откъдето не очакваш, някой, който не го мислиш даже за враг, има такава сила, че да смачка нещо в пъти по-голямо и силно. Сред познатите ти. Не конкретно на теб да навреди, но сякаш да ти покаже,  да ти демонстрира силата си. Може ти да го подценяваш, да го мислиш за 'дребна риба'. Може да ти е подчинен, или някой, когото си пренебрегнала.
Благодаря! Случи се наистина.
Живи и здрави бъдете!

Общи условия

Активация на акаунт