Най-гадната зодия за мъж! - 2

  • 25 259
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 960
Козирогът няма да прояви току-така интерес към някоя жена, със сигурност я е харесал сериозно. Ако се държи на разстояние, това е защото се страхува да не бъде отхвърлен, не дай Боже зарязан. ... Така че, завърти ли се козирог край вас, действайте смело, няма да ви каже - ама аз само се забавлявам.
Това е обнадеждаващо написано,  но въпросният знае, че го харесвам.
Има ли вариант при тях да губят интерес,  когато отсрещната страна покаже такъв? Решават ли, че са спечелили твърде бързо и не е интересно? Тоест, ловът приключва?
Не мисля. Както писаха, козирогът не ловува, не играе, ако някоя го размотава, бързо ще се откаже от нея. Така че ако нещата се развият бързо, още по-добре за него, вече няма да се "старае", каквото и да значи това за козирога.
За режим не знам, може би това са вече закостенели ергени, сефте чувам.

# 61
  • Мнения: 1 200
Везна, с асцедент Скорпион е мъжът, заради който се поинтересувах от;  зодии, асцеденти, луни и съзвездия, малката и голямата мечка,  както и на ходжа бих отишла, ако трябва. Може дори и към арменският поп, баячки, оракули и виното да се обърна,но, най-вероятно, да ида, един коршум да си излея ,или направо да си тегля един, че много мъка, много нещо.
Последната година претърпя някаква метаморфоза обаче, обнадеждаваща!! Плюя си в пазвата и продължаваменапред, никой не може да ме изплаши вече!

# 62
  • Мнения: 2 220
Аууу, ти си герой!

# 63
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Account, а Козирогът, за когото разказваше, къде е в картинката? Изпълнихте ли план графика с него?!

# 64
  • Мнения: 10 011
Убихте ме с тези часове! 😂
Естествено, че лягам и ставам в точно определен час. Вие не?
Графикът ми е железен, тренировъчният режим още повече.
Аз имам цели за гоненене, няма място за празни приказки. 😆
Може да е от Луната ми в Козирог и Д7.🤣
Сега е такава навалица на планети там,  ако не бяха те, проклетниците, за въпросния нямаше и да се сетя.

# 65
  • Мнения: 1 200
Account, а Козирогът, за когото разказваше, къде е в картинката? Изпълнихте ли план графика с него?!
Козирогът е добре. 😂😂😂
Синът ми е този, сложният тип...

# 66
  • Мнения: 553

Така си е. Особено кат преминем една възраст.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 308
Баси глупостите. Grinning
То, мъжете, по дефолт са лоши, в добавка и с кофти зодия..........и почвам да бегам, бате..Joy

# 68
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Баси глупостите. Grinning
То, мъжете, по дефолт са лоши, в добавка и с кофти зодия..........и почвам да бегам, бате..Joy
Аз теб те харесвам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 69
  • Мнения: 2 583
Баси глупостите. Grinning
То, мъжете, по дефолт са лоши, в добавка и с кофти зодия..........и почвам да бегам, бате..Joy
Глупости, разбира се че не е така. Просто има несъвместими зодии.
На мен примерно връзките с лъвове ми се получават най-добре, противно на очакваното. Те са все пак една от най-мразените и трудни зодии.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 308
E, аз и ти сме изключения. Или правило?
Кво са, изключението потвърждава правилото или обратно? Grinning

# 71
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
E, аз и ти сме изключения. Или правило?
Кво са, изключението потвърждава правилото или обратно? Grinning
Рак и Рак...секта за отбрани хора Joy Правило е да се привличаме Stuck Out Tongue Winking Eye

# 72
  • София
  • Мнения: 5 198
Дайте инфо за Скорпионите 😀
Нужна ми е цялата информация 😁

# 73
  • Мнения: 2 220
Wind, освен да бягаш, няма какво друго да те посъветвам. Ако са ти мили нервите.

# 74
  • Мнения: 10 011
Бягай и се дърпай. Скорпионът мре да се доказва. Не му се обаждай. Играта е дъъълга и скучна.
Докато те гони, си намери Овен за радост и забавления. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт