Най-гадната зодия за мъж! - 2

  • 25 234
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 983
Е, да, но не стрелецът води в класацията в темата тук, а девата - понеже гледа деца, плаща сметки и мрънка. Иначе разказът ти е интересен, ако ти се разказва, продължи Simple Smile
Явно съм попаднала на дефектна Дева!Къде да пусна рекламация?Нито детето си гледа а за пари дори не говори прави на проблем 2лв.За мрънкането е така пък и инат до дебилност.И безчувственост,коравосърдечност и мания колко е перфектен и колно рационално и велико е неговот мислене а всички други са много под нивото им.


Близнака-Не ме е лъгал,не ми е изневерявал винаги съм имала неговата подкрепа дали за децата или мен.Страшно ревнив обаче без обясними причини и налагащ патриархално семейство.Обаче аз му бях хванала начина как да постигам своето без да стигаме до конфликти не ,че не сме се карали.



Един прост пример давам за Близнак срещу Дева.Нещо лично преживяно от мен.

Близнак е бащата (почина)на двете ми големи деца.След раждането и двата пъти когато сме се прибрали от болницата той ще ме извика да хапна нещо и ще остане при бебето.В болницата докато съм била винаги съм питана имам ли нужда от нещо искам ли нещо.

Дева-баща на малката ми кукла прибирайки се от болницата неговата първа работа беше да ми каже."Слагай нещо да готвиш не съм ял от снощи!"
Да не говорим,че в болницата една вода не ми донесе да не говорим за друго.И най вече,че реши дена преди изписването да ми каже,че нещо не му е харесало в сестра ми и не просто да ми го каже а направо ме обвинява каква била тя.Никакъв такт и никакво съчуствие безцеремонно,егоистично и крайно неприемливо държание на един човек според мен.

# 721
  • Мнения: 15 960
Мадона нарече бившия си съпруг Гай Ричи "emotionally retarded" - дева, де, ако не сте се досетили. Естествено, обвинява го, че бил стиснат. Помня, че била разбрала, че с този човек няма да я бъде, когато паднала от кон и си счупила няколко кости, а той изобщо не се впечатлил.
Девите са абсолютно безчувствени, студени, безжалостни. Да, по-приемливо звучи, че са спокойни, уравновесени и хладнокръвни, но истината е, че просто са безразлични към околните.

Друг известен зодия дева - Дейвид Ковърдейл. Бившата му се оплаква, че спирал развода, за да му върнела тостер и някакви мебели. "Narcissistic idiot" пък е определението й за него.

# 722
  • Мнения: 17
За Дева нямам такива впечатления, даже напротив - все се грижеха да ми е комфортно и като майки орлици кръжаха около ми дали съм гладна и жадна. Но никога не съм имала и връзка с тях, може и на това да се е дължало.

Виж, Телец... Там са винаги някакви дребни схеми да не би да се прецака и да се охарчи, макар че първоначално не беше така, даже напротив. После излизаше наяве тая черта, като говорим за наблюдения и от връзка, и от познати.

# 723
  • Мнения: 182
Писала съм за Девите и пак ще го кажа, може да са аналитични, амбициозни, самокритични и тема подобни качества, които подхождат на един мъж, но до там! Започват ли да губят става страшно. За втори път се сблъскват челно с Дева, вече ще си сложа значка-  Забранено за Дева Grinning
Имайки предвид, че съм дете на Дева и асцендент ми е Дева, но съм си Лъв до мозъка на костите. Те пък се привличат като магнит от мен, но не могат да издържат на лудостта ми ..какво да се прави.  Зодиакално несъвместими сме Sunglasses

# 724
  • Мнения: 2 142
Не си подхождаме зодиакално. Аз съм Телец, а той-идиот 😄

# 725
  • Мнения: 10 993
Момичета, аз съм с впечатление, че ракът е стиснат и егоист, който не се впечатлява от емоциите на другите, но когато го касае него е хипер чувствителен. Това и за мъжете и за жените важи.
Най-отдадения партньор, който съм имала е везни, аз също съм везни.
Аз обаче в отношенията си с мъжете търся проблемите в себе си, тоест аз се държа еди как си и за това получавам еди какво си отношение. Смятам, че мъжете се държат различно съобразно жената, с която искат да са. Тоест има жени, които могат да провокират грижовност и раздаване от същите мъже, които с друга жена са се държали студено и стиснато. Тоест бих искала да работя върху себе си и аз да се променя, за да предизвиквам съответните реакции у противоположния пол.
Този уикенд това го обсъждахме с леля ми и тя твърди, че всите са маскари и не е проблемът у мен.
Аз не мога да преценя.

# 726
  • Мнения: 10 008
Моят бивш Дева, освен че ставаше нощем, за да смени памперса и да ми подаде бебето за кърмене за да не ставам, като тийн е ставал да помага на баба си, за да не падне. И с трите деца е полагал грижи наравно с мен. Сега е отговорен и щедър, въпреки развода.

Не всички Деви са с отклонения.
И приятели Деви имам от ученическа възраст, не съм ги чула да мрънкат. Това е по-скоро специалитет на водните мъже.

# 727
  • Мнения: 936
Аз също живея от 100г.с Дева,вярно понякога мрънкат,упорстват безпричинно,но иначе грижовни,добри, сексуални и изключително интелигентни.

# 728
  • Мнения: 2 142
И аз моята Дева не съм го чувала да мрънка, света ще падне, той стоически понася всичко. Гледа детето брутално добре, само дето не го е раждал и кърмил. Може да е всякакъв, но има огромно чувство за отговорност, убедена съм, че ако се раделим утре, никога няма да си изостави детето.

# 729
  • Мнения: 7 899
Най-голямото мрънкало на света е най-добрият ми приятел. Така се получи, че не беше виждал друга моя близка приятелка, защото живеят в различни градове. Бях убедена, че ще си допаднат, и с голямо удоволствие ги събрах по един повод. Не с цел сватосване, тя е щастливо омъжена.
Та тези двама души са родени в една и съща година с разлика от три дни.
После тя ми каза, че той е ужасен, страшно мрънкало и изобщо непоносим човек Joy
Козирози са Joy

# 730
  • Мнения: 10 008
На какво казвате мрънкало? На вечно фрустриран невротик ли?
Не мога да си представя някой да се оплаква пред непознат.
Въпреки че много хора предимно подхващат неприятни и негативни теми, и си проявяват страховете- политика, чума, зараза, расизъм.
Липса на маниери е това, за мен недопустим, и неизвиним гаф. Разговаря се само на неутрални теми, без драми.
Иначе прекратявам общуването.

Има и една порода мъже която си подава хвалбите леко предрешени като оплакване. 😂
Скорпион и Риби водят в класацията, един драматичен Рак, но наистина само един.
При Скорпиона е тактика, но вместо да заема защитна позиция нападам челно с пълна сила. Много смешно става. За мен. 😁

Последна редакция: ср, 08 юли 2020, 10:08 от Dez

# 731
  • Мнения: 5 384
И аз се чудех на кое се казва мрънкалник,   прочетох няколко поста с мрънкалник и дева в едно изречение и се хванах за това, но не зная какво точно са имали предвид.
Мога да обясня аз защо не съм мрънкалник, но за дева мъж защо е, какво ви мрънка - не зная.
Моята дева  мрънка, когато си нехая и си правя каквото си реша без съобразяване, а с това той е ощетен. Не ми мрънка обаче, че не съм пазарувала, готвила, чистила, а гледала сериал, примерно.

# 732
  • Мнения: 936
И аз се чудех на кое се казва мрънкалник,   прочетох няколко поста с мрънкалник и дева в едно изречение и се хванах за това, но не зная какво точно са имали предвид.
Мога да обясня аз защо не съм мрънкалник, но за дева мъж защо е, какво ви мрънка - не зная.
Моята дева  мрънка, когато си нехая и си правя каквото си реша без съобразяване, а с това той е ощетен. Не ми мрънка обаче, че не съм пазарувала, готвила, чистила, а гледала сериал, примерно.
Когато си правя каквото искам мрънка, защото съм страшен инат и си чупя главата понякога.
Никога не е мрънкал за това че пазарувам поредната рокля,чанта 😊
Ох за козирозите какво да кажа,познавам само един.Страхотен приятел,забавляваме се,обаче като се ядоса ме прави на нищо, лошото е че и двамата сме страхотни инати,но пък голяма ,, Любов,,

# 733
  • София
  • Мнения: 4 884
много кръшкат мъжете скорпиони, мноооого
но пък са забавни, джентълмени и богове в секса

Е, над 50 вече не могат кой знае колко да кръшкат.... Simple Smile

Забелязала съм, че единствено огнените зодии обожават хвалбите и комплиментите. Това може да ги изстреля в небесата от кеф.

Скорпиони, Риби, Раци... нещо хич не вярват в себе си и след комплимент си остават все така пасивни и не особено забавни.

# 734
  • Мнения: 7 059
Телетата вярват в себе си,  но не вярват на комплименти, обичат да им почесваш егото, но тази пуста мнителност ...

Общи условия

Активация на акаунт