Най-гадната зодия за мъж! - 2

  • 25 259
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 403

Лъв - бърборят, бърборят, предимно глупости, непрестанен поток е, ту от хвалебствия по негов адрес, понеже той е най-неустоимия и прекрасния, ту от оплаквания, понеже му се е разрошила лъвската грива и животът е ужасен, и несправедлив, и той не е на първо място. Отегчават ме до смърт.

Риби - вечно има някаква драма, раними, изстрадали, все те са окаяни и зарязани, пак едни типично женски черти проявяват като мъжката Дева, които просто няма как да се изтърпят.
Много, много съм съгласна с това!
+ Рак - винаги наранени и страдащи.

А Девите не знам колко са безчувствени...Козлите водят тази класация за мен.

Последна редакция: ср, 08 юли 2020, 16:13 от Luchia^^^

# 736
  • Мнения: 7 106
Раците са наранени и страдащи, но не казват какво ги наранява, а направо се нацупват и започват да готвят план за отмъщение, отвратително е. Най-голямото мекотело сред мъжете е мъжът Рак.

# 737
  • Мнения: X
Какво излиза?

39 / (9.6%)Овен - твърдоглави и сприхави
18 / (4.4%)Телец - мързеливи и мрънкащи
45 / (11.1%)Близнаци - двулични и разсеяни
27 / (6.6%)Рак - капризни и драматични
13 / (3.2%)Лъв - деспотични и суетни
18 / (4.4%)Везни - стиснати и неадекватни
58 / (14.3%)Дева - заядливи и педантични
47 / (11.5%)Скропион - ревниви и отмъстителни
14 / (3.4%)Стрелец - неверни и въздухари
29 / (7.1%)Козирог - консервативни и егоистични
22 / (5.4%)Водолей - дървени философи и индивидуалисти
30 / (7.4%)Риби - пройдохи и глуповати

# 738
  • Мнения: 669
Излиза, че сите са маскари Grinning

# 739
  • Мнения: 15 960
Излиза, че най-малко оплаквания има от Лъв и Стрелец.

# 740
  • Мнения: 5 386
В темата не се натрапва идеята за стиснатост и неадекватност на Везни, откъде се пръкна това, не това са характерните... Възразявам(като в съда) Simple Smile Сложете други негативи.

# 741
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
И аз възразявам! Grinning
В разделът има 18 теми за Мъжът Телец, значително повече от темите за всички останали, а в тази анкета са четвърти, ама отзад напред (заедно с Везните).

Уууууу! Искаме си парите! Trollface

Последна редакция: нд, 12 юли 2020, 14:36 от Phoenix Wright

# 742
  • Мнения: 15 619
И аз възразявам! Grinning
В разделът има 18 теми за Мъжът Телец, значително повече от темите за всички останали, а в тази анкета са четвърти, ама отзад напред (заедно с Везните).

Ууууиии! Искаме си парите! Trollface
Едва ли сте ги харизали.

# 743
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Смей се ти, ама бях организирал залози на черно кой ще е първи и сега търпя маса загуби... Joy

# 744
  • Мнения: X
Ами такава слава им се носи на Везните, а и моите наблюдения са такива. Имам приятел Везна, много е стиснат и ядосано мърмори за някакви супер дреболии - някъде не му върнали стотинки, кафето не било вече на промо цена, не му се давали пари за торбички от магазина и т.н. а получава съвсем не лоши доходи. Като сме излизали няколко пъти заедно оставам бакшиш и за него, защото той никога не оставя. Иначе е приятен, красив и образован човек, ама тази стиснатост съм сигурен, че може да влуди всяка жена.

# 745
  • Мнения: X
Раците са наранени и страдащи, но не казват какво ги наранява, а направо се нацупват и започват да готвят план за отмъщение, отвратително е. Най-голямото мекотело сред мъжете е мъжът Рак.
ужасно отблъскващо е мъж да е по-драматичен и превзет от жена,фасони,цупни....абсолютно мекотело,не го изтърпявам такъв и една минута,затова
и  впечатленията ми са индиректни.
Имам познат Везни,който е стиснат,много. И не от нямане. И е голяма кокона.
Най-непоносими са ми мъжете козирози.

# 746
  • Мнения: 2 146
Повечето мъжки Везни, които познавам, са красиви, нагласени са, суетни. Имам наблюдения, че са любовчии големи и много им шарят очичките.

# 747
  • София
  • Мнения: 6 249
Тъкмо пресни впечатления от една везна имам ( а и се повтарят с такива от един друг преди години) - много големи флиртаджии, предпочитат те да получават комплименти, вместо да правят. Много им е важно да са харесани, да им почесват егото, с много високо самочувствие ( наистина и двамата изглеждат уаууу, ама хайде да не прекаляваме Joy). Падат си по игричките, обичат все тяхната да става. Моите екземпляри не са стиснати, но това са впечатления от няколко срещи, при задълбочаване на връзката може и да се появява и тази им черта.

# 748
  • Мнения: 5 386
Да става на тяхната да, суета - да, да са харесвани, уважавани и ценени - да, да не се минат за нищо, да не се презорват... Умни и адекватни. Манипулативни, когато искат. Могат и да са изискани, уважителни и съобразителни, стига насрещният да заслужава. Отразяващ знак - отразяват поведението на хората, с които общуват.

# 749
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Вярно е за Везните. Освен това ми идват фалшиво ексцентрични. Май си падат и интриганти...може би се дължи на непреодолимото им желание да са в центъра на прожекторите, да ги ухажваш, да им слугуваш на настроенията, да ги мислиш за най-най. Демек сами създават условията това да се случи като вкарат другите в игричките им. Догато им играеш по свирката - си им пръв приятел. Ако не си съгласен с тях - ставаш персона нон грата...докато не им мине кривото настроение.

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 10:21 от Джулая

Общи условия

Активация на акаунт