Какъв крем за лице използвате? – 17

  • 70 332
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 4 725
Благодаря за споделените мнения, момичета.
Не вярвам да не е ОК крема, още повече като е цял козметичен комплект с крем плюс минита на други продукти. Аз съм поръчвала отдавна от Нотино  кремове на Клиник и бяха ОК със сигурност. Дано и Шисейдото да е така.
Снощи ги го поръчах крема, добавих си още продукти - душгелове, кремове за ръце, боя за коса. Харесаха ми промоциите за подаръци и чрез поръчка на продукти си добавих подарък лосион за тяло на Микса и комплект за пътуване /несесерче със шишенца за пресипване на продукти/.

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 11:23 от marzeliva

# 661
  • София
  • Мнения: 3 756
Как мислите коя марка фотозащита да избера?Двоумя се между Avene и Bioderma.
https://remedium.bg/avene-slantsezashtiten-toniran-fluid-za-lits … 0-x50-ml-142156/p
https://remedium.bg/bioderma-photoderm-nude-touch-slantsezashtit … 0-x40-ml-133970/p

# 662
# 663
  • Мнения: X
Аз съм доста доволна засега от bee radiant  на апивита (лекия). Разгеле, поне един крем да ми попива веднага в кожата, без да ми мазнее цял ден Simple Smile. И то без зачервявания, пъпки, сърбежи и всякакви други екстри  Simple Smile

Миналия месец си взех Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift нощен , ами това нещо няма попиване в моята кожа и през нощта (даже възглавницата ми не успя да го погълне)...дадоха ми мостра за дневния - същата работа...не са за мен тези кремове явно, колкото и да са хубави Disappointed

Гледах състава на коментираните два крема на Шисейдо - изобщо не ми харесват за крем от 200 лв. Единият пълен с парабени и силикони, другият със силикони и алкохол денат на челно място

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 21:48 от Анонимен

# 664
  • Мнения: 559
+1 за Aven. Биодерма е най-лошата слънцезащита ever. Супер много се оплакват момичета/жени от пигментации след нея. И аз съм с Авен това лято (само че invisible touch). Е не е невидим, белея си след него, ама пази и няма петна после.

# 665
  • Мнения: 3 640
Здравейте,
Използвам дневен крем на Биодерма хидрабио със spf 30 и отгоре СС крем със spf 20, но въпреки това вчера с ужас установих, че имам няколко пигменти петна.
От съвсем малка имам лунички по нослето, но не съм е и опитвала да ги премахна, но тези са като малки кални точки. Едното е на скулата, а другите (3,4) са от другата страна в долната част на лицето.
Помагайте .. как да ги махна?
Eucerin pigment control флуид spf 50+ и тоник на Biotrade Malebel Whitening са ми в кошницата. Приемам предложения. 🧡
P.s. Редактирам, за да кача снимка. И да кажа, че съм на 22г ако това има значение.
Скрит текст:
  [spoiler/]

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 07:49 от Anastasiya.glam

# 666
  • Мнения: 559
Скрит текст:
Здравейте,
Използвам дневен крем на Биодерма хидрабио със spf 30 и отгоре СС крем със spf 20, но въпреки това вчера с ужас установих, че имам няколко пигменти петна.
От съвсем малка имам лунички по нослето, но не съм е и опитвала да ги премахна, но тези са като малки кални точки. Едното е на скулата, а другите (3,4) са от другата страна в долната част на лицето.
Помагайте .. как да ги махна?
Eucerin pigment control флуид spf 50+ и тоник на Biotrade Malebel Whitening са ми в кошницата. Приемам предложения. 🧡
P.s. Редактирам, за да кача снимка. И да кажа, че съм на 22г ако това има значение.
Скрит текст:
  [spoiler/]
За пигментации това е много добро:
https://douglas.bg/the-ordinary-alpha-arbutin-2-ha-050568
За другите неща, които си взела, не мога да кажа, не съм ги ползвала, но съм срещала доста положителни коментари за Юсерина. Смени си слънцезащитата, да не е на Биодерма. И не се притеснявай - ти си много млада, ще се пребориш бързо, кожата ти се регенерира със страхотни темпове. Просто я пази с подходяща слънцезащита и добра хидратация.

# 667
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Тоникът на Биотрейд го отложи за есен/зима.Той се ползва само нощем, но е достатъчно агресивен и аз не бих го ползвала сега.
Еусеринът е добър вариант, от цялата гама слънцезащитни продукти на марката той свършва пръв.
Меласкрийн лежер  на Дюкре също е много добър вариант.

# 668
  • Мнения: 2 783
Аз съм доста доволна засега от bee radiant  на апивита (лекия). Разгеле, поне един крем да ми попива веднага в кожата, без да ми мазнее цял ден Simple Smile. И то без зачервявания, пъпки, сърбежи и всякакви други екстри  Simple Smile

От години не съм го ползвала, защото по едно време спряха да го продават в аптеките, но определено е от кремовете, които харесвам. Този с богатата текстура също е хубав.

За козметиката от Нотино - проблем с тях не съм имала и определено не съм попадала на ментета. Последно купувах серуми и кремове на Герлен преди да спрат да продават марката. Тези в Дъглас са абсолютно същите. Ако изключим цената, друга разлика няма (в момента ползвам същата серия, но купувана от Дъглас).

# 669
  • Мнения: X
Обаче околоочния крем Bee radiant е много сух. Това чудо няма размазване. Grin
Сега се чудя дали да не взема и тези
Скрит текст:

Имам нощния от серията, но сякаш и този с леката текстура ми се иска ...А  околоочния, кой знае, може и да не е такъв тебешир като Bee radiant Grin

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 17:27 от Анонимен

# 670
  • Мнения: 2 783
Околоочните кремове на Апивита и аз не харесвам, нито маските за околоочния контур. Не им се получават.
Wine Elixir не съм пробвала. По принцип съм леко предубедена към ефекта на гроздето, пък и в момента съм си налучкала добре рутината и не ми се експериментира.

Нощният ми крем е на привършване. Този:
Скрит текст:
Не ми се ще да го повтарям. Не е лош, но имам чувството, че мазнее много, а не хидратира достатъчно. По-подходящ е за зимата.
Имам 3-4 15 мл опаковки от нощния Extra Firming на Clarins. Той е по-хубав.
Сега се колебая между нощния Abeille Royale на Герлен и Revitalizing Supreme + на Ести Лаудер. Дневните и серумите от двете серии ми действат много добре. Почти половин година вечер ползвах и лосиона за суха кожа Клиник ID в комбинация със зеления успокояващ концентрат. Мога да кажа само добри неща за тази комбинация и ще повторя, но сега ми се иска нещо друго.
Приветствам всякакви други предложения за суха и чувствителна кожа на 40+. Сега, през лятото и продукти за нормална са ми ок.

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 18:46 от Light Beam

# 671
  • Мнения: 592
Здравейте, да потърся съвет. На 28г съм, със смесена кожа, като в средата на челото е ужасно мазна...имам и първи бръчки вече, рязко отслабнах последните години и сякаш лицето ми се свлече. Това ясно, че крем няма да то оправи, но да кажа. Та, какво бихте ми препоръчали за дневна и нощна грижа?
По време на бременността си имах перфектна кожа и тогава ползвах на Профидерм - Воден магнит крем, беше ми супер. Преди да забременея ползвах DrDerm себум стоп, но сега ми прави кир ефект и не матира добре.
Козметичката ми препоръча Filorga хидра филър мат. Дамите с мазна кожа тук какво ползвате?

# 672
  • Мнения: X
Light Beam, крем ли искаш да е или ще погледнеш по-гелообразни нощна маска?

# 673
  • Мнения: 2 783
Не, нов крем ми трябва. Препоръка за хубава маска също не бих отказала, де Simple Smile
Гелообразните продукти не ми допадат по принцип - по-леки са и не са ми достатъчни обикновено, а и са ми неприятни при нанасяне. Може би не съм попадала на подходящ такъв до момента.

# 674
  • Мнения: X
С теб и преди сме си говорили за суха кожа мисля, моята е доста суха, като лятото почти наподобява нормална, тогава търся хидратация, а не по-тежки, мазни продукти. За нощна маска- много ми харесва  Belief aqua bomb, все се каня да я подновя, но е гел, не крем. За нощен крем до скоро използвах дневния на Ole Henriksen, който използван като нощен върху серума от серията наистина избистри тена ми и хидратира чудесно. През деня задължително със слънцезащита, тъй като е с Вит Ц. Тези дни отварям white Lucien крема на Шисейдо, който също подновявам- кожата ми с него е хидратирана и изключително мека на сутринта.

Общи условия

Активация на акаунт