Пазаруване от Amazon - тема №88

  • 62 100
  • 743
  •   1
Отговори
# 510
  • here and now
  • Мнения: 4 229
Здравейте! Моля да ми препоръчате ултразвукова четка. От много години сме на Oral B, но дойде время да я сменим.

 От какви модели четки на Philips Sonicare сте доволни? Чета отзиви на амазон, че доста често се развалят, което ме смущава.

Аз съм с тази от миналата година - https://www.amazon.de/dp/B074D1SSSR/ref=sr_1_5?__mk_de_DE=%C3%85 … p;sr=8-5&th=1
Засега съм доволна.
Същата ползвах 3 години и 2-3 месеца. Повече не изкара. Сега се оглеждам за нова. Вероятно пак Филипс ще си взема.
Купувала съм я за 80 паунда от английския, повече не бих ѝ дала.

# 511
  • Мнения: 381
3 години мисля, че не е зле. Аз преди това бях с Ремингтон - по една година точно и заминават. 2 броя смених.

# 512
  • Мнения: 310
Благодаря на всички за помощта. Поръчах две четки от английския амазон, там са на по-добри оферти. Надявам се да сме доволни;)

# 513
  • Мнения: 2 880
Получих очилата днес, но са ни лееко малки, ние сме на 11, но и лицето й е по-обло, едро ...
Ако няой се интересува да ми пише на лс
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B079C625XQ/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1

# 514
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Благодаря на всички за помощта. Поръчах две четки от английския амазон, там са на по-добри оферти. Надявам се да сме доволни;)

Имай предвид, че обикновено пиновете на зарядното са малко по- къси и дебели и влизат трудно в бг контакт. Можеш да си вземеш преходник.

Получих очилата днес, но са ни лееко малки, ние сме на 11, но и лицето й е по-обло, едро ...
Ако няой се интересува да ми пише на лс
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B079C625XQ/ref=ppx_yo_dt_b_a … TF8&psc=1

За 11 г. можеш да купиш дамски модел, на който да извият дръжките в оптиката. Дъщеря ми има няколко такива чифта.

# 515
  • Мнения: 2 255
Здравейте, от известно време не следя темата, защото намалихме покупките при настоящата ситуация. Сега имам набелязан продукт, който на нашия пазар е неоткриваем. Мога да го взема от немския амазон. Не съм наясно какво се случва с превозите от Германия обаче. Държат ли ги много на границата? Изобщо има ли доставки? Извинявайте, ако задавам досадни въпроси, но прехвърлих няколко страници назад, и не видях коментари по този въпрос.

# 516
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз почти с всеки курс на Габко получавам пратки и от Германия, и от Англия, няма забавяне.

# 517
  • София
  • Мнения: 574
Аз също вчера си взех пратка от немския от склада на  GGBG в София. Пристигна за 4-5 дни, бих казала по - бързо от обичайното. Те имат вече нов адрес в Германия и Англия, но до края на април важи и старият адрес.

# 518
  • Мнения: 1 536
Аз съм в Германия и всичките ми поръчки от немският Амазон  пристигат за около 9-10 дни до немски адрес.
Въобще не си чакайте бързо поръчките, че и с превозвачи. Има забавяне и то сериозно.

# 519
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз не мисля, че има забавяне. Поръчах на 6.04,вчера поръчката е пристигнала при Габко, а днес пътува към Бг, другата седмица ще е тук. Може би за стоки, на които продавача не е Амазон, да има забавяне, но определено не за всичко от сайта.

# 520
  • София
  • Мнения: 546
И аз си пазарувам редовно, никакво забавяне няма. Колкото си пише срок на доставка в Амазон - толкова си е. Имам прайм и което е с прайм доставка си пристига на следващия ден. Също използвам GGBG - перфектни са, наистина даже последните курсове идват по-бързо от обикновено.

# 521
  • Мнения: 1 536
аха , нямало такова нещо , реших да си почеша малко пръстите на клавиатурата ! Angry
Имам 3- 4 поръчки от сряда и четвъртък ,половината ще дойдат на 18 другите на 20 април . Не съм с прайм ,но и такова нещо досега не ми се беше случвало с Амазон . Има си и съобщение на сайта, че поради много поръчки не смогват и доставките ще са със закъснение . Ама какво ли се обяснявам с всезнаещите тук,вие може да сте със специален приоритет за Амазон...

# 522
  • София
  • Мнения: 1 175
Не се имам за всезнаеща, само казах, че моите поръчки нямат закъснение! Не знам защо всеки път, когато някой е на различно мнение, трябва да се държи такъв тон! Това, че вашите поръчки закъсняват, не означава, че с всички е така!

# 523
  • Мнения: X
Аз също съм в Германия и няма такова чакане от Амазон. До сега (преди Ковид) още на другия ден ми пристигаха поръчките. Но сега е различно.Последната ми поръчка е от 6-ти април. Даде ми доставка до 20 април. Astonished Днес е 5 ден, още не е излязла от склада. Но то си го пише и на сайта, че имат прекалено много поръчки и  удължават с много времето за доставка. Приоритет са хранителните и санитарни стоки. Уж и аз със санитарни (боя за коса, шампоани), ама явно не ги имат за такива.
П.п. Поръчката ми е директно от Амазон, ако някой реши да ме апострофира.

Последна редакция: сб, 11 апр 2020, 21:01 от Анонимен

# 524
  • Мнения: 3 638
Аз нямам поръчки от немския, обаче от Английския Амазон нямам забавяне, даже едно Лего поръчах и веднага го пратиха въпреки че беше с безплатна доставка. Иначе има съобщение, че е възможно забавяне, а има и стоки, които не са налични за изпращане, но са налични за поръчка и при тях ми пише срок за доставка, който е по+дълъг от стандартния.

Общи условия

Активация на акаунт