"Ягодова луна" - от 25.02. по Нова ТВ

  • 30 231
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 082
Аз пък за първи път заспах. Невето, че е говорила с Мутафчиев сега ще го изгледам. Има малко интрига въпреки недомислиците.
Рая Пеева е толкова красива, а с такъв злобен глас.

# 631
  • София
  • Мнения: 22 984
И на мен ми направи впечатление за салатата. 😂

# 632
  • Мнения: 2 379
А не ви ли направиха впечатление оригиналните идеи-1/ да имаш хубава и кротка жена до себе си, но да си безумно влюбен цял живот в жената на най-добрия си приятел, която прави най-хубавите питки Simple Smile) а и е една такава принципна, достойна. 2/ да правиш финансови злоупотреби с помощта на счетоводителката, която ти е любовница.
Тази жена как не я е срам изобщо?

# 633
  • Мнения: 774
За мене Фучката има слаби сценаристки идеи.Не може да надскочи темите,които по един и същи начин ги интерпретира.Справка виликите неини творения.

# 634
  • Мнения: 1 295
Аз гледам българските сериали със занижени очаквания. Изгледала съм хиляди чужди сериали. Естествено нивото е друго и го приемам като напълно нормално, все пак в последните 15г има по - сериозни опити за сериали. Вярвам, че с времето ще стават все по -  добри. Като не се вглеждам толкова в детайлите, не че не ме дразнят понякога, се съсредоточавам в историята и ми е интересно какво ще стане. Пак казвам не е като да не отделям поглед от телевизора, но все пак ми грабват вниманието.

# 635
  • София
  • Мнения: 22 984
Има и добри български сериали, аз също съм им фен, ни този просто е най-слабият, за който се сещам. 😀

# 636
  • Мнения: 9 486
А не ви ли направиха впечатление оригиналните идеи-1/ да имаш хубава и кротка жена до себе си, но да си безумно влюбен цял живот в жената на най-добрия си приятел, която прави най-хубавите питки Simple Smile) а и е една такава принципна, достойна. 2/ да правиш финансови злоупотреби с помощта на счетоводителката, която ти е любовница.
Тази жена как не я е срам изобщо?

От някъде са ми познати тези неща... чакай да се сетя от къде?! 🤔

А да, от предното произведение на авторката 😂

# 637
  • Мнения: 1 517
Пълна скука е този сериал и безмислица ...жалко ...Дано поне актьорите и екипа и сценариските си го харесват, защото някой друг едва ли ще го хареса ...

# 638
  • Мнения: 4 749
Дайте рецепта  Светлината питка, толкова хубава, че Чавдар 30+ години не може да я забрави.

# 639
  • Мнения: 5 080
Дайте рецепта  Светлината питка, толкова хубава, че Чавдар 30+ години не може да я забрави.
То туй ще да е нещо като чушките на Кера Wink

# 640
  • Мнения: 9 082
Гледах това, което бях проспала "великият разговор" между Христо и Неве и май нищо не съм пропуснала. То това и разговор не беше, а някакво нескопосано подхвърляне на реплики, точно подхвърляне-не вложили нито някакво чувство, усет, интонация.Смехории от уж наложени актьори с опит или само във възрастта им е опита, а не и в професията Joy
Упорито не мога да им запомня имената(а не само аз) явно заради "големият" интерес към филма.

# 641
  • Мнения: 34
Деян Д. пък го сресали, с очила с костюм, вратовръзка прилича на партиен секретар от преди 89-а 🤨
Стефка Янорова и тя една смугла, изобщо не и върви тази роля според мен! Най-малкото няма живец /един вид /
В сцената с ъс спасяването на децата от старата къща, според мен трябваше Сано да участва. Така един вид като герой да блесне, че досега само гламавата щерка на шефа си спасява... 😂

# 642
  • Мнения: 6 493
Най-тъпият диалог който съм чувала в сериал - Светла и Чавдар. Как изобщо са се съгласили Янорова и Донков да рецитират подобни глуости? Smiley

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 13:50 от Cafelate

# 643
  • Мнения: 4 749
Беше, като опит да ѝ продаде прахосмукачка Рейнбоу въпросният разговор.
Георги нали блесна, като спаси бременната жена.

Презполовихме сериала , а нищо съществено не се случва.

# 644
  • Мнения: 611
И в"Седем часа разлика", и в "Пътят на честта" , и тук - няма една щастлива, обичана жена. Всички с проблеми, нещастни, с изкривени ценности. Ще си помисли човек, че българките са все така ... Това определено не ми се нрави.

Общи условия

Активация на акаунт