Отговори
# 45
  • Мнения: 231
И аз се записвам в новата тема!
Днес бях на преглед, в 8с и 2 дни съм, доктора каза, че опасността е преминала. Вече съм малко по-спокойна, но гаденето ми се увеличава все повече. През целия ден не се чувствам добре, а вечер е страшно. Смениха ми термина за 28.09.2020. На 02.03 ще правим БХС, желая на всички леко и безпроблемно бременеене.

Не е ли мн рано за бхс? Моят термин също е някъде там, около 28ми, ще ходя на бхс чак в 12 г.с + няколко дни, което се пада след средата на март

И аз така знам, с предишната бременност ходих в 11гс, но сега съм в Швейцария и тук всичко е различно. Ходя на прегледи всяка седмица, не пия нищо допълнително и ми каза, че тогава правим всичко.

# 46
  • Мнения: 253
Здравейте,момичета и от мен Simple SmileПожелавам на всички бъдещи мами една много щастлива и лека бременост.Аз съм от Бургас и ще радвам да се запозная с някоя мама от темата ако има от моя град.
Моята история е следната :Имам една успешна бременност през 2010 г ,и след дългааа почивка отново решихме да имаме дете.Нооо 2 год.поред  нещата не се получаваха след определени седмици.Първия път било"кухо"яйце след това не отговаряше на седмиците които трябва да е и се почнаха мъките.Куп изследвания ,и доктори и така стигнах до темата на др.Сигридов и доц.Русев.
Оказа се че имам тромбофилия и липса на доста витамини.Но след назначената терпия от Русев,нещата за сега вървят добре,и се надявам тази ми бременност да протече нормално и безпроблемно и септември месец да с ерадваме на едно здраво бебче.
Термина ми се очертава да е на 29,09.2020.

Gaby12,аз съм на фраксипарин 0,4 всеки ден и от двете ми страни на корема имам синини.Същата на два пъти и на мен ми се е случвало да има капка две кръв.Не знам за вас но мен страшно ми треперят ръцете като си слагам инжекциите Simple Smile голям страх голямо нещо Sad

Хубав ден от мен Simple Smile

# 47
  • UK
  • Мнения: 37
Здравейте момичета с огромно съжаление и аз ви напускам, мисед, най гадната дума, пожелавам на всички здрави бебенца на термин

# 48
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Мила Диди, много съжалявам. Дано следващият път бъде успешен.

# 49
  • Мнения: 363
Диди, съжалявам 😣 ако може, направете изследване на ембриона, за да се разбере евентуално причината. Кураж и успех следващия път 😘

# 50
  • Мнения: 2 119
Диди, и аз те съветвам да направите нужните изследвания, ако не сте все още. Пожелавам ти следващия път всичко да е наред!

# 51
  • UK
  • Мнения: 37
Диди, съжалявам 😣 ако може, направете изследване на ембриона, за да се разбере евентуално причината. Кураж и успех следващия път 😘
Не мисля че ще се съгласят да изследват бебето а за друг път нямам сили че и време

# 52
  • Мнения: 363
Диди, съжалявам 😣 ако може, направете изследване на ембриона, за да се разбере евентуално причината. Кураж и успех следващия път 😘
Не мисля че ще се съгласят да изследват бебето а за друг път нямам сили че и време
Диди, на мен ми го дадоха след кюретажа и сама си го занесох за изследване. Не искам да ти ровя в болката, ти си прецени какво ще те накара да се чувстваш по-добре. Прегръщам те, съжалявам още веднъж..

# 53
  • Мнения: 441
Диди много съжалявам мила! Много мъчно ми стана, стига вече е време никой повече да не напуска Sad Пожелавам ти, бързо възстановяване и скоро пак в отчетна тема! ❤🍀

Аз вече влизам в 10гс к все повече се тревожа за предстоящия скрининг🙏🏻 Само искам всичко да е наред! След един мисед постоянно съм на тръни, но въпреки това гледам да мисля положително, че всичко ще бъде наред 🍀🍀🍀

# 54
  • Мнения: 635
Диди страшно много съжалявам.
Едвам дочаках да дойде днес че най после да си видя бебчето на 4д. Имах много притеснения, да не би да се е случило нещо, защото последната седмица имам страшни болки..
За щастие всичко е наред отговаря си на седмиците, и е 4,63см. Много мърдаше и едвам успаха да ми пуснат сърчицето. От днес официално съм записана на ЖК.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Диди много съжалявам 🤗🤗 пращам виртуални прегръдки друго не мога да помогна.

# 56
  • Мнения: 391
Диди много съжалявам мила! Много мъчно ми стана, стига вече е време никой повече да не напуска Sad Пожелавам ти, бързо възстановяване и скоро пак в отчетна тема! ❤🍀

Аз вече влизам в 10гс к все повече се тревожа за предстоящия скрининг🙏🏻 Само искам всичко да е наред! След един мисед постоянно съм на тръни, но въпреки това гледам да мисля положително, че всичко ще бъде наред 🍀🍀🍀
+1 за същото положение. Аз съм също от днес в 10-та, без никакви симптоми, дори изчезнаха и тези, които ги имах, като киселини и ужасен апетит. Направо откачам до следващ преглед!!! 😕😕😕

# 57
  • Мнения: 2 119
cecinka92, прекрасни новини 💗 Все такива да са! 🌸 Това 4д феталната морфология ли е? Пол казаха ли ти?

ioni_666, как мина твоят преглед?

# 58
  • Мнения: 1 122

Прегледа мина идеално, всичко е наред. Предполагам и с резултата от изследването ще е така. 5см е човечето, май ще е момче, но е рано за да се каже със сигурност.
АГ каза феталната морфология 17-18г.с.
За първата страничка мога да добавя, че съм на 26г. И термин 6 Септември.

# 59
  • Мнения: 635
cecinka92, прекрасни новини 💗 Все такива да са! 🌸 Това 4д феталната морфология ли е? Пол казаха ли ти?

ioni_666, как мина твоят преглед?
Ами да може да се каже. Моят АГ си ме прегледжа пак, и решихме че няма смисал са си пускам отново тестовете за Даун и др. синдроми.
Пол неможахме да видим защото си беше прибрало краченцата едно до друго, и беше в кофти позиция.

Общи условия

Активация на акаунт