„Dogdugun Ev Kaderindir“" с Демет Йоздемир в очакване на новите проекти на Джан Яман Тема 46

  • 124 958
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 807
Спокойно, момичета, нищо казано по адрес на Джан не може да звучи развратно Wink по-скоро звучи логично Grinning Все пак, нали... за Джан говорим Grinning

# 676
  • Мнения: 11 984
Скрит текст:
Няма да откажа и да ме фотографира ,като Джан Дивит Grinning

Грозде ,то ясно че са бъзикаме.
Пък не виждам нищо развратно в това ,казах го в романтичния смисъл Hug
Феми Hug аз да си уточня, че се шегувам понякога с писането, смях да става.. : ))

И аз така Relaxed, все пак темата е и за развлечение...
Ами не е грозно момето на Чаатай, но има и по Убави ...

Малко фентворчество

# 677
  • Мнения: 5 563
С тия ръце си представям..  как реже дървата за зимата, които купихме за камината ни в село ей така както в сериала го правеше. 😀😀 или как нарежда една романтична вечеря хаха, прегръдка през кръста. В кръга на шегата, разбира се.

# 678
  • Мнения: 3 780
Спокойно, момичета, нищо казано по адрес на Джан не може да звучи развратно Wink по-скоро звучи логично Grinning Все пак, нали... за Джан говорим Grinning
Ели направо, все едно си ми в главата, и аз мисля точно така

Цитат
на Autumn magic*
С тия ръце си представям..  как реже дървата за зимата, които купихме за камината ни в село ей така както в сериала го правеше. 😀😀 или как нарежда една романтична вечеря хаха, прегръдка през кръста. В кръга на шегата, разбира се
Hug Ама всички сме едни шегаджийки днес...Joy

# 679
  • Мнения: 5 563
Грозденце, от както започна да се пише отново активно в темата, май само на шегички ни върви. 😂

# 680
  • Мнения: 3 780
Ей сега като почне "МГ" и Джан като се появи по шорти на плажа , ще го караме по- сериозно, разбира се! Joy

Темата отива към края си, дано излезнат снимките/промо афишите за МГ до тогава, че да не почваме новата тема със стари снимки, само за това да излизат по- бързо, не, че ние ги чакаме спешно или пък сме нетърпеливи...: ))

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 17:31 от grozdence.

# 681
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте девойки,
Приемате ли още фенки към групата? 😉
Аз се "запознах" с Джан преди 2 години, когато btv даваха "Любов на инат" и тогава много ми хареса сериала - беше нещо различно. Смяла съм се истерично на глас през първите десетина-петнадесет епизода, после стана малко тегаво, но все пак се забавлявах. Изгледах и РП. Сега чакам с непърпение новата продукция.
Моля, ако някой може да ми даде линк към последната серия на "Любов на инат". Това, което аз намирам завършва с нахлуванено на Ялън и Дефне в офиса при брат й. Благодаря предварително 🤗

# 682
  • Мнения: 11 984
Джан... Шорти... Капки вода... И ние сериозни... Мисия невъзможна...

# 683
  • Мнения: 5 563
Че ще има анализи на епизодите е ясно, но как да сме сериозно при вида на такъв красив, секси, а и  талантлив мъж.. 🤷‍♀️

# 684
  • Мнения: 10 807
Аз отсега ви казвам, че няма да съм сериознa Grinning

# 685
  • Мнения: 27 487
Кога ще излязат промо афишите , нямаме търпение с Йозгенцето.
Тя си има сериозна връзка в живота , много им се радвам със Серкан.

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 19:09 от femmi2

# 686
  • Мнения: 41 686
Здравейте девойки,
Приемате ли още фенки към групата? 😉
Аз се "запознах" с Джан преди 2 години, когато btv даваха "Любов на инат" и тогава много ми хареса сериала - беше нещо различно. Смяла съм се истерично на глас през първите десетина-петнадесет епизода, после стана малко тегаво, но все пак се забавлявах. Изгледах и РП. Сега чакам с непърпение новата продукция.
Моля, ако някой може да ми даде линк към последната серия на "Любов на инат". Това, което аз намирам завършва с нахлуванено на Ялън и Дефне в офиса при брат й. Благодаря предварително 🤗
Добре дошла при нас! Hug Това е финала!Беше спрян сериала!


https://youtu.be/-9qy1Y7XoM4


https://youtu.be/lD4sGjIaq4Y

# 687
  • Мнения: 3 780
Аз не знам какво се бавят с тези промо снимки, не че ми е спешно пак повтарям JoyАма, нито има нужда от фотошопи..че да ги обработват 34543 дни...
Днес е неделя, всички са си по къщите пред компютрите, ще има по- голям ефект, ако ги пуснат например сега Joy
Да мирясаме като го видим..
Например промо афиша може да е: Излегнал се нашия на шезлонга, без чадър, че да е запотен и да има блясък на афиша, за по- голям ефект, очертанията на стегнатото му тяло,  може да подчертаят с някакъв филтър само, без очила, леко присвил дръпнатите си огнени очи (пречи му слънцето), усмивката и трапчинките да изпъкват от тена...това което ще е около него, няма да го описвам, и без това не ни интересува! Joy И чак тогава можем да започнем със сериозните разговори : ))

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 18:20 от grozdence.

# 688
  • Мнения: 10 807
grozdence, имаш дар слово, представих си го и ми се вдигна кръвното Grinning

# 689
  • Мнения: 3 780
И аз вдигам кръвно (бях писала в предните си постове, когато се появи в РП за първи път, си бърках мляко с канела) Grinning
Този път в МГ като го видим може да ни побелеят косите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт