„Dogdugun Ev Kaderindir“" с Демет Йоздемир в очакване на новите проекти на Джан Яман Тема 46

  • 125 109
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 41 750
Докато си го представяте в промото...WinkStuck Out Tongue Winking Eye









# 691
  • София
  • Мнения: 2 054
Zlatina3,  благодаря за линковете 🤗 Това съм гледала и аз. Стори ми не както трябва и затова търсех, не знаех че е спрян.

# 692
  • Мнения: 27 580
Злати Hug ти ме подсети ,че първоначално не харесвах Джан така и с това тяло. Последствие като гледах птичката разбрах че ако не изглеждаше по този начин нямаше да има този ефект.
Ролята го изисква. По Тарзановци не си падам още. На малко хора им отива това.
Сега ми е прекалено обрасъл по бтв като се завърна с лодката.

# 693
  • Мнения: 10 892
Злати, опитваш се да ни убиеш ли? хахха

# 694
  • Мнения: 5 563
Как да съм сериозна при такава гледка... 🥰😍

# 695
  • Мнения: 10 892
Демет честити празника Simple Smile

# 696
  • Мнения: 3 808
Злате Благодарско за гифките Hug

Феми Аз по БТВ не го гледам, защото не ми харесва как звучи...В последните серии и аз не го харесвах толкова обрасал и с брада като попадия.. ама роля : )) А преди РП не ми харесваше мн. мн.
За тялото му обаче, веднага на секундата като се появи в първа серия, ми хареса и то повече отколкото трябва Grinning До 30 серия някъде всичко му беше тип топ. Хареса ми и с тази визия моментално, щом го зърнах Grinning
Любов от първи кадър! Heart Grinning

Демет много ще ми липсва в "МГ" мн. е добра в романтичните комедии, да не кажа най- добрата в момента.: ))

Джан днес се е разчуствал празнично и лайква семейни снимки, някакъв човек с дете.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 20:01 от grozdence.

# 697
  • Мнения: 10 892
Как виждаш.какво е харесал Джан? Освен с Туитър и с Инстаграм хич ме няма...

# 698
  • Мнения: 985
Аз да си призная харесах Джан първо визуално, след това и актьорски така да се каже. С визията в РП е беше си топ. После гледах и Пълнолуние и да си кажа честно ако първо там го бях гледала нямаше да я има любовта от пръв поглед.

# 699
  • Мнения: 5 563
O, аз първп в Пълнолуние го харесах многооо... в РП ми беше странно първия епизод да го виждам така, но бързо ме спечели и с тази си визия..НО! като видях вчера визията, с която може да е в МГ.. спря ми сърцето. Това е 100% визията, по която припадам..❤

# 700
  • Мнения: 3 808
Има ли доктор в нашата тема?

# 701
  • Мнения: 27 580
Грозденце ,да ти донеса един дефрибрилатор Grin

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 21:35 от femmi2

# 702
  • Мнения: 3 808
Аз питам за доктор за всички в темата, гледай кво става, припадъци, кръвно, проблеми с вестибуларния апарат, нерви.. Grinning: Да има кой да раздава хапове Grinning

Ето намерих Доктор, ама не знам дали, няма да ни разболее още повече този...




И д-р Ферман е добър специалист!

Ели писах ти на лична, но ти си си я забранила

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 21:36 от grozdence.

# 703
  • Мнения: 27 580
А,мен този не може да ме разболее още повече.
Грозде ,забравих да питам Защитника с Чачо гледали го ?
Сега чакаме сезон 4
На мен изобщо не ми харесва сценария ,първите два биват.

# 704
  • Мнения: 3 808
Първите два гледах със зор, само заради Ча, тъпотия голяма е, чудех се защо се мъча, а за трети не се прежалих Grinning

На мен Гьокхан в Сърцебиене ми е красавец..

Общи условия

Активация на акаунт