Боледуване на децата ни - тема 66

  • 61 192
  • 1 048
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 951
Какво давате за течащ нос с бистър секрет 🙄🙄

Последна редакция: нд, 26 сеп 2021, 16:12 от Mimi9999

# 211
  • Мнения: 1 532
Пръскам Куикс спрей в носа и давам витамин Ц.

# 212
  • Мнения: 280
Здравейте. Имате ли положителен отзив за инфлуцид, инфлуназал, сребърни капки, тантум верде спрей и ШС 3 за лекуване на хрема при 8 мес бебе? Зарази се от баткото преди 5 дни, само с гъсти сополи са и двамата, задни,
и кашлят от тях от време на време, но вече 5ти ден няма подобрение, слава Богу и влошаване няма, и естествено се притеснявам да не слезе надолу. Баткото е 7ми ден, почти и той без подобрение, но на него давам други лекарства, които не са подходящи за бебка. Явно с това, което давам ги задържам да не станат по зле, и евентуално с времето да се излекуват, но той е “по-покрит” с лекарствата, а беба е на хомеопатия. Доволни има ли и за колко време се повлия?

# 213
  • София
  • Мнения: 1 408
Да споделя с вас- моето дете е първокласниче и веднага прихвана вирус, който бързо разви в бактериална инфекция.Това показа кръвния анализ и ЛЛ включи АБ клацид, сироп за кашлица и капки за нос за 5 дни. Днес беше на контролен преглед след приключен АБ и отново направена кръвна картина. Какво ви е мнението според резултатите?
Иначе ЛЛ каза че вече няма зачервено гърло, не чува хрипове на слушалка, но кашлицата си продължава.
Включих и имуностимулант Резиста кидс.
 Благодаря.
Скрит текст:

# 214
  • София
  • Мнения: 5 476
Изчакайте и црп да стане готово.

# 215
  • София
  • Мнения: 1 408
Изчакайте и црп да стане готово.
Да,току-що проверих:
0.40 mg/l при реф.стойност  до 5,00

# 216
  • Мнения: 35 112
Защо е нужно да се пие противоалергично 3 месеца след прием на антибиотик? 3 месеца да давам Ериус или Рупафин ( май така беше) ми се струва много

# 217
  • София
  • Мнения: 5 476
Защо е нужно да се пие противоалергично 3 месеца след прием на антибиотик? 3 месеца да давам Ериус или Рупафин ( май така беше) ми се струва много
Ехеее,това за пръв път го чувам.

B.U 2
Според мен антибиотика си е свършил работата,само левкоцитите са малко височки,но пък те падат по-бавно.Има ли температура?

# 218
  • София
  • Мнения: 1 408
Защо е нужно да се пие противоалергично 3 месеца след прием на антибиотик? 3 месеца да давам Ериус или Рупафин ( май така беше) ми се струва много
Ехеее,това за пръв път го чувам.

B.U 2
Според мен антибиотика си е свършил работата,само левкоцитите са малко височки,но пък те падат по-бавно.Има ли температура?
*Bubble*, благодаря за отговора!
Няма температура, храни се, жизнен е, играе, , спи добре вече-през нощта няма прохъркване. Давам само имуностимулатор след АБ Лечението.

# 219
  • Мнения: 6 951
Някой давал ли е Имунокинд за имунитет понеже виждам различна схема +шуслерови соли 3 или 3,6,7 🙄😇

# 220
  • Мнения: 280
Някой давал ли е Имунокинд за имунитет понеже виждам различна схема +шуслерови соли 3 или 3,6,7 🙄😇

Давала съм от всичко изброено по-горе. Не предпазват от разболяване, но сякаш боледуването е по-леко.

# 221
  • Мнения: 35 112
За какво точно се дава Ксизал ?
Вчера едни майки ми обясняват как децата им имали хрема от дезинфектантите в градината. На едната педиатърката казала : давай му ксизала и то пускай на градината.

# 222
  • Мнения: 8 244
За какво точно се дава Ксизал ?
Вчера едни майки ми обясняват как децата им имали хрема от дезинфектантите в градината. На едната педиатърката казала : давай му ксизала и то пускай на градината.
Противоалергично!
При алергия обикновенно се появява бистра обилна хрема.

# 223
  • София
  • Мнения: 1 554
Ксизал е силен, по-добър вариант е фенистил на капки за пет дена. Тези медикаменти натоварвам черния дроб. Ротарикс ваксината покрива само со първата година.

# 224
  • Мнения: 1 775
Синът ми е на 9г и доста често боледува, беше болен на 01.08 и сега на 01.10 пак е болен, пие антибиотик. Искам сега след като свърши антибиотика да му дам нещо, което да подсили имунитета му, взела съм коластра и омега 3, но се чудя за шуслерови соли, не е пил до сега, чудя се дали да ги пробва, някой може ли да ми обясни как се дават? Приемам и други съвети.

Общи условия

Активация на акаунт