💄Новите ни козметични похождения - 88

  • 85 999
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Беше на 50%, а и изключително бърза доставка този път,

# 661
  • Мнения: X
Муселинова кърпа
 
и любимите ми капсулки с ретинол

# 662
  • Мнения: 2 798
И моята последна поръчка от Дъглас пристигна днес

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 18:18 от Light Beam

# 663
  • София
  • Мнения: 984
Вчера влязох в два магазина и и тръгнах с :




# 664
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
lepi, кой номер е лакът?

# 665
  • София
  • Мнения: 984
lepi, кой номер е лакът?
ballet slippers , много красив бял лак с розов отенък

# 666
  • Мнения: 1 370
Придобивки от последните 2 седмици:

# 667
  • Мнения: 23 122

От ДМ:
почистваща пяна за чувствителна кожа(мн. я харесвам, подновявам вече 3-4 пъти, икономична е)
Маски(изкупили сте ги Simple Smile)): пробвах отлепящата се пилинг маска, приятна е, но хидратиращата в синьото саше нещо ми се стори хлъзгава,като със силикони.Не я измих и легнах с нея, днес имах кир на лицето си като станах.Не бих купила пак.Останалите ще пробвам тези дни.
Дълбокопочистващ шампоан взех от отзиви от форума, засега косата ми е ок,днес го ползвах.
Олио бебешко за измиване на Микса.Мислех, че е на маслена основа, а то е като гел, но ще го използвам.Взех го за лице,но май ми люти на очите(а уж е за бебета).
Биотен голд дневен крем.След нощния,който имам,всех и този, засега ми харесва(мазна зряла кожа имам)
Тресеме балсам ползвам за първи път, след като много ми допаднаха техни шампоани и маска.Днес го пробвах, косата е ок,мека , макар маската да знам,че я прави така, ползвах и двата продукта.
Боя за коса на марката Сайъс и конкретно тази съм ползвала и ми харесва, реших пак да я тествам.

От Кауфланд: Хидратиращ крем на Ревюел.Гъста консистенция,но попива бързо, макар днес да имам странно усещане на кожата, все едно е жарната на слънце.
От Дъглас: серум Аргилерин.Ползвала съм го преди , не видях кой знае какъв ефект, но реших да подновя, за да съм сигурна Simple Smile))
От Нотино: Парфюм на Том Форд, нощна маска с хиалурон на Нютроджина и нощен серум с Арганово масло, който ще ползвам за деколте и шия.

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 09:31 от ДХ3

# 668
  • Мнения: 2 223
Ballet slippers на Essie е любимият лак на кралица Елизабет. 😁

# 669
  • Бостън
  • Мнения: 13 602
TheJudge - сподели мнение за продуктите на Andalou, моля. Няколко пъти са ги ги хвалили, чела съм им добри ревюта, гледам ги по-скоро за щерката.

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 01:56 от Agent Provocateur

# 670
  • Мнения: 1 166
От последните 1-2 седмици:
Скрит текст:





# 671
  • Мнения: 2 798
Цветовете на червилата ми харесват много! Все едно аз съм ги избирала Grinning

# 672
  • Мнения: 15 375
ДХ3,
Скрит текст:
ако правилно съм разбрала Хидра крема на Ревюел си го купила от ДМ, така ли? Може ли да споделиш каква е цената му и случайно, ако си обърнала внимание имаше ли и други продукти от серията?

# 673
  • Мнения: 23 122
ДХ3,
Скрит текст:
ако правилно съм разбрала Хидра крема на Ревюел си го купила от ДМ, така ли? Може ли да споделиш каква е цената му и случайно, ако си обърнала внимание имаше ли и други продукти от серията?
Джасти, моя грешка, но го купих от Кауфланд, въобще изключих.Цената беше около 5-6лв. , други продукти от серията не помня да имаше.
Сега ще поправя в поста.

# 674
  • Мнения: 746
Едно базово похождение, провокирано от форума и от apteka24.gr

Общи условия

Активация на акаунт