💄Новите ни козметични похождения - 88

  • 85 929
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 502
Приятен гел, който ще съхранявам в хладилник за повече свежест сутрин или в топлите дни Smiley

# 676
  • Мнения: 975
Някои неща от последните седмици. От култ бюти the inkey list - pha, bakuchioil, q10; isle of paradise - автобронзант медиум: naturelab tokyo - скраб за скалп и living proof текстуриращ спрей
Скрит текст:
От дм/лили/кокос - purito - бб крем, серум и benton- околоочен,травъл. Шийт маските от лили и дм. Кутия със седем маски, една с витамин ц и пачове за очи (вече отворени), винаги присъстват в хладилника, евтини са, гелобразните са по-хубави, но за редуване с други стават.
Скрит текст:

# 677
# 678
  • Мнения: 215
Аз това си взех наскоро:
 охлаждащо-ментово, напомпващо е... Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 23:08 от Miss_Vi

# 679
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Няколко и от мен. Simple Smile Поръчах си този автобронзант на Clarins, хем да се възползвам от 20% в Douglas. На няколко места гледах, че има доста доволни от него, но ще се радвам да получа още отзиви. Simple Smile





# 680
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Обожавам аромата на Липа❤️.Ще се купува и лосиона от серията за ръце😊

# 681
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 767

# 682
  • Мнения: 1 149
На коя марка са двете червила, че нещо не се ориентирам. Цветовете са разкошни, а гел формулата им също изглежда приятна.
Да, на Catrice са - Power Plumping Gel Lipstick:
Скрит текст:

Утре ще пробвам и аз Lip Booster-a 👍

# 683
# 684
# 685
  • Мнения: 1 246
Etoile, може ли да споделиш впечатления за фдт-на като го пробваш? Много ми е интересен като покритие за суха кожа.

# 686
# 687
  • София
  • Мнения: 4 451
Etoile, аз моля за мнение за балсама за устни Sun Dance. Интересува ме каква е консистенцията - мека, кремообразна, твърда или тебеширена.

# 688
# 689
  • Мнения: 1 306

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 23:05 от ~Di~

Общи условия

Активация на акаунт