Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 740
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 080
Ще чакам отзив за хидратиращия серум на Марион!
Днес много се чудих дали да го купя, в момента ползвам на The Ordinary и съм доволна.

От кон на магаре все едно да слезнеш. Същата работа и като възхвалявания серум с витамин Ц на балеа, сравнен с ординари.

# 211
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Здравейте! Днес си купих СС крема на Биотен. Досега не съм ползвала такъв, ВВ крем и фондьотен също не съм ползвала. Сега се чудя преди него трябва ли да слагам крем Blush
Аз слагам серум, крем и после другите неща. Само внимавай с CC крема да не го слагаш на очите, че пари.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 07:10 от MarieSt

# 212
  • Мнения: X
С нищо не го запомних серума на Марион /hyaluron/, изразходих го де, но няма да повторя. Сякаш ми беше недостатъчен, с него-без него, все тая. Докато със серумите на Биотен усещам осезаемо напомпване. Може и до кожа да е, не знам.
Сега гледам в Лили едни немски Nonique. Те са ми интересни и ще се радвам на отзиви за тях, ако има.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 22:18 от Анонимен

# 213
  • Мнения: 2 780
Аз си слагам СС-то на Биотен и без крем отдолу (само околоочен). Въпреки това се задържа и остава цял ден на лицето.

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Ще чакам отзив за хидратиращия серум на Марион!
Днес много се чудих дали да го купя, в момента ползвам на The Ordinary и съм доволна.

От кон на магаре все едно да слезнеш. Същата работа и като възхвалявания серум с витамин Ц на балеа, сравнен с ординари.
О , Боже те пък Ординари щото са мега добрите! Моята кожа изобщо не ги харесва ,не е хубаво такова класифициране за някой са добри, за други изобщо..Ето аз съм пример за мен Ординари не стават и са супер прехвалени ,а и са евтини като цени,та не бих ги обявила за нещо извънземно ,както  в коментарите ,които се сипят за тях.Пробвах пак серумът им с хиалуронова киселина и пак ми направи жесток кир ефект и да си кажа честно си е за боклука.Не мисля да си губя повече времето с тях всичко е до кожа.

# 215
  • Мнения: 1 502
Да, до кожа..но и до правилна употреба на продукт.
Ординари не е чудо, а допълваща грижа, всеки дерматолог ще го потвърди, в тези концентрации и тази цена не трябва да се очаква УАУ ефект.
Ама като виждам как серуми по 3лв с ужасен състав се хвалят, нищо чудно да има разочарование и от тази марка.

# 216
  • Мнения: 5 080
Голямо значение има правилната употреба, информирайте се как най-ефективно се нанася хиалуроновата им и тогава стигайте до крайни заключения.

# 217
  • Мнения: 15 299
То и аз да кажа, не, че нещо, ама да си кажа, че понякога серуми от 3лв. са с по добър състав от тези от по 30лв. И в козметиката не цената е определяща, а качеството. Освен това сравнени като цени Марион спрямо Ординари си е от магаре на магаре, нали. Те конете са в друга ценова категория. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Има разочаровани от абсолютно всяка марка.Различни хора сме ,с различни кожи и с различни нужди.Не очаквам от никой продукт чудеса ,поне някаква хидратация ,а тук получих  само грозен кир ефект.Даниела ,информирала съм се и стигам до краен резултат ,защото моята кожа не харесва този серум и отделно ми се зачервяват бузките от него.Не е моят продукт ,както и околоочния им серум не харесвам грам ,това е моето мнение и няма да го крия ,не ме интересува изобщо кой ги възхвалява ,за мен не стават и си оставам на Шисейдо ,точка!

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 10:30 от Bright Crystal

# 219
  • Мнения: 5 080
Джаста, не сравняваме цените им, а качеството.

# 220
  • Мнения: 4 611
Аз съм доволна от Ди Ординери. С някои продукти не успях да се разбера, но примерно Ниацинамида и Марин хиалуроникс са супер. От време на време им ползвам и червената маска и също е супер.

# 221
  • Мнения: 267
Може ли да ми препоръчате слънцезащитен крем за лице, може да не е бюджетен просто да не стои мазен и да попива бързо?

# 222
  • Мнения: 576
Препоръчайте ми нещо евтино за изсушаване на пъпки.

# 223
  • Мнения: 1 502
Препоръчайте ми нещо евтино за изсушаване на пъпки.

# 224
  • Мнения: 362
Поръчвам си сега разни неща от маке ъп и се чудя коя база да си взема. Дали на арт деко да заложа или на Дермакол.

Общи условия

Активация на акаунт