Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 027
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Само шампоана ли ползва, Лолита или и балсама? Благодаря ти 💗

# 286
  • Мнения: 1 376
Само шампоана ли ползва, Лолита или и балсама? Благодаря ти 💗
И двете. Две маски също купих, но не съм ги ползвала още. Цялата серия, общо взето. Наистина дава сребърен оттенък, а цената е по 2-3 лв. Не видях да пише и ограничение в ползването.

# 287
  • Мнения: 3 724
За косопада в билковите аптеки има готови смески за това, с чешмир, бръшлян, чемерика, иоще нещо, има много добър ефект, приятелка беше казала,че е започнала да и расте нова коса. Пак се вари и се пръска в косата, опитайте

# 288
  • Мнения: 1 376
Лосионът с чемерика оправя пърхот, а май и косопад. По принцип много добре действа, не мазнее и не мирише.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Някой ползвал тази серия шампоани? 1,99лв го взех от кварталния м-н...

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 279
Сега, като казвате ,се сещам,че съм виждала такива билкови смеси в някаква аптека.И  това ще пробвам.Мерси много! Simple Smile

# 291
  • Мнения: 1 376
Сега, като казвате ,се сещам,че съм виждала такива билкови смеси в някаква аптека.И  това ще пробвам.Мерси много! Simple Smile
Последно като тийн го ползвах. Друго е отвара от люспи от лук, но мирише.

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 279
Сега, като казвате ,се сещам,че съм виждала такива билкови смеси в някаква аптека.И  това ще пробвам.Мерси много! Simple Smile
Последно като тийн го ползвах. Друго е отвара от люспи от лук, но мирише.
А,да!Аз пробвах и с чесън,ама не само вампирите избягаха от мен ха-ха Simple Smile

# 293
  • Мнения: 2 442
Някой ползвал тази серия шампоани? 1,99лв го взех от кварталния м-н...
Скрит текст:
Този шампоан да не е с изтекъл срок.Опаковката му отдавна е нова и цената му е над 2 евро,как в БГ е 2лв Thinking

# 294
  • Мнения: 4 706
Момичета, навсякъде търся серум с витамин C и не намирам. Накрая намерих в една аптека, но доста скъп и ми казаха, че е anti age, може ли да се използва от жени под 30?
Първо се слагаше от него и след това хидратиращ крем?

# 295
  • Мнения: 22 865
Момичета, навсякъде търся серум с витамин C и не намирам. Накрая намерих в една аптека, но доста скъп и ми казаха, че е anti age, може ли да се използва от жени под 30?
Първо се слагаше от него и след това хидратиращ крем?
Може да се поръча от онлайн магазина на Дъглас. Има три вида вит.Ц на The Ordinary

# 296
  • Мнения: 2 794
Идвам да похваля балсама от "едно време". Взех си на impression с пантенол /без отмиване/. Много ми харесва. Прави къдриците ми чудесни. Мисля да пробвам и Antistatic.

# 297
  • Мнения: 5 719
Момичета, имате ли идея за 8ми Март Додис пускат ли безплатна доставка?

# 298
  • Мнения: 576
Идвам да похваля балсама от "едно време". Взех си на impression с пантенол /без отмиване/. Много ми харесва. Прави къдриците ми чудесни. Мисля да пробвам и Antistatic.

леле,къде ме върна,само този слагах навремето Open Mouth но се отмиваше

# 299
  • Мнения: 2 794
Да, antistatic-a се отмива. Хубави са балсамчетата, едва ли са с читав състав, но на мен това не ми е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт