Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 990
  • 748
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Тези парфюми за коса не съм виждала, но в Лили има на тяхната си марка Велнеа.
Относно измивното олио на Нивеа, аз имам това с масло от гроздови семки, за премахване на лек грим е супер, но с някои спирале не се справя добре, все пак , ако използвате леки спирали или слагате по малко няма проблем. Аз взех този вариант, води се за смесена кожа, другият е с кокосово масло, което е възможно да запуши порите, но зависи и как го използвате, аз след него използвам измивен гел, така че смятам, че който и вариант да използвам, след като измия после и с измивен гел няма да има проблеми.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 10:18 от elichka4

# 421
  • Мнения: 1 359
Благодаря много! Аз използвам само спирала и молив, ама са си трудни за почистване. Може би за олиото на Гарниер няма да се реша, от край време не е за мен тази марка. По- скоро това на Нивея ми стана интересно...

# 422
  • Мнения: 1 296
Много благодаря Фрау, откога търся такова нещо. Много моля, ако някой потърси тук, да сподели има ли ги.

Сигурно сте обсъждали, но нали отскоро се завърнах Simple Smile Как ви се струва почистващото олио на Нивея? На рекламата мернах два вида. То е проблем и да се реша сега, за какъв тип кожа да взема, защото преди да забременея бях с мазна, а сега си е нормална. Simple Smile Чудя се дали да не пробвам най- накрая и почистващата пяна или гел на Cera Ve, над година им се каня...

Лично аз не съм доволна от почистващото олио на Нивея, ползвах розовото, но едно, че не се справя с почистването на грима и по специално на спиралата, и второ, много трудно се отмива от лицето, мазнее и не е  особено приятно/имаш чувството,че не можеш да го отмиеш/ . Разбира се, след него винаги има 2 стъпка,  измиване на лицето с пяна или гел. Но аз повече няма да повторя това олио, колкото и да е бюджетно. Има доста по-добри полски  вариантиза почистващи олиа, малко по-скъпи около 14-15 лв в makeup.bgq които са доста по-сполучлив вариант.

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Kristaline , извинявай объркала съм се, говоря за това на Нивеа, редактирах си поста. Според мен е най-добре да пробваш, просто спиралата по принцип се премахва по-трудно от останалия грим. На мен в началото олиото ми хареса, но зависи с коя спирала съм, с едната няма проблем, с другата е по-трудно, с трета пък си остават следи. Като съвет мога да кажа, че трябва добре да се разтрие, за да се разтвори грима и да се изчака малко, после с влажни ръце да се разтрие, за да стане олиото като мляко и накрая да се отмие. Като плюс за него мога да кажа , че не дразни очите, не щипе единствено е добре да се ползва на затворени очи, ако попадне в тях се замъгляват, но след няколко изплаквания се оправят.

# 424
  • Мнения: 5 719
Аз съм доволна от олиото на Нивеа.
От 3 месеца ползвам само него. Първо бях с лилавото, а сега съм със синьото.
Спиралата я махам с 2 тампона напоени с мицеларна вода обаче, задържам по 15-20сек. без да трия и натискам и тя пада. След това с 2 помпички олио почиствам останалият грим от лицето.

# 425
  • Мнения: 17 982
Каква е разликата на серията Голд ана Биотен? И аз си търся околоочен и дневен със защита

# 426
  • Мнения: 2 584
В момента ползвам околоочния на Биотен от серията Голд, ползвала съм и предния 3Д. Старият повече ми допадна, беше по-хидратиращ и сякаш се нанасяше по-добре и като ефект сякаш беше по-добър. Голд версията е по-плътен,  не е толкова икономичен и не ми се струва нещо уау. Ако трябва да повторя покупката, бих избрала 3Д.

# 427
# 428
# 429
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз мога да сравня нощните, този от Голд серията е по-подхранващ, по-богат, лично на мен ми хареса повече, особено за зимата е страхотен за моята смесена кожа. За това време в момента също е подходящ, за летните жеги обаче не знам.

# 430
  • Мнения: 15 356
Серията Голд е за 45+,или греша?

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Май така се води, но аз не следвам тези препоръки, на 25 съм.

# 432
  • Мнения: X
На скраба на Христина не пишеше ли, че се ползва веднъж на 3-4 дена, или нещо такова?

Аз избягвам да си стържа лицето ежедневно. Веднъж в седмица го ползвам.

И са й чудесни скрабчетата, да.

# 433
  • Мнения: 2 584
На скраба на Христина не пишеше ли, че се ползва веднъж на 3-4 дена, или нещо такова?

Аз избягвам да си стържа лицето ежедневно. Веднъж в седмица го ползвам.

И са й чудесни скрабчетата, да.
Аз също го използвам веднъж седмично.

# 434
  • Мнения: 1 359
Благодаря ви за мненията за олиата. Аз съм първо доста нехайна спрямо лицето си и е апсурдно да прилагам две- три стъпково почистване. Нямам нерви и време. После ще ставам мама и още по- малко време ще имам. Искам да изчистя и дя нанеса серум примерно, повече от това не мога да си наложа като ангажимент. Спомням си, че толкова трудно харесах олиото на Палмърс, че звънях разярена и исках да го връщам. Дадох му втори шанс и пламна любов между нас, естествено аз съм карък и го спряха. След него пробвах това на Дъглас, на Балеа и на Евън. Нищо не се получи. И с Нивея няма да пробвам явно, щом не чисти спирала...
Lioness, моля те сподели повече за полските олиа. Не се отклоняваме от темата, предвид, че се ползват дълго време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт