На море в Турция - тема 66

  • 55 455
  • 785
  •   1
Отговори
# 150
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Още януари съобщиха че ваксината против  COVID 19 - Корона вирус ще бъде готова към края на март до началото на април.  
 Тоест  към средата на април  всичко ще утихнално.  
Най-тъпото е че всяка година фармацефтичната мафия зомбира маса народ - за да си върти далаверите за по 30-40 милиарда долара годишно.

славейче -
- мога да дам точен линк към почивка 8 дни олл инклузив 4 звезди на брега на Мармарис средата на юни - 15-22.06 -  2108 лв. за двама възрастни и 350 лв. доплащане за дете 11 до 15.99 г.  със самолет вкл. София - Бодрум - София.

# 151
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
AIR, ти сега нямш друга работа. Аз откога се точа за Одрин, че и зехтин и баклава и всичко ми свърши-вземи сега ме откажи. Ама то като гледам за 28 март, ние сме единствените записани, та току виж народът се е уплашил. Пък половинчо не иска да ходим с колата.
Споко, де 😀😀😀...казах го дотолкова, че да подкрепя тезата, че когато човек иска да се страхува, може навсякъде да намери поводи за безспокойство 😉😉😉 Отивай в Одрин спокойно и хапни един тава джигер и заради мен 😉
.mey_si , да не подхващаме темата за антиваксърите, че ще използвам по техен адрес думи, които хич няма да са приятни за четене....Разбира се, това си е мое мнение....

# 152
  • Мнения: 5 459
Русалка всяка година в света от грип умират между 300 000 и 600 000 души.
Така, че спри да го мислиш тоя коронавирус.
Теб ще те следя като ловджийска хрътка да разказваш като се върнеш от Италия Laughing, щото моето хипохондрично дете, вече нададе вой и каза , да горят билетите, аз там не стъпвам Mask нали не ги плаща той...

# 153
  • Мнения: 4 125
Живот и здраве надявам се да отидем,чак месец май сме де
На детето му обясних за коронавируса, за рисковите групи, за процент заболеваемост
Разбрано излезе Laughing

# 154
  • Мнения: 1 713
Искам да благодаря на милите хора, които откликнаха на моя объркан зов за помощ Петър, Славейче и Марги.
Фокусирах се само върху вашите предложения и всичко ми хареса!
В крайна сметка моят мъж си избра Ботаник Платинум в Алания.
Сега започвам да чакам!

# 155
  • Мнения: 5 459
Живот и здраве надявам се да отидем,чак месец май сме де
На детето му обясних за коронавируса, за рисковите групи, за процент заболеваемост
Разбрано излезе Laughing

Моето не е разбрано. Тази година било абитуриент. Тепърва му започвал живота и не искало така нелепо да се затрие Grinning

# 156
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
И кво сега и до Гърция да не ходим, че цяла жена била болна
Я се стегнете малко и се информирайте за този вирус по-добре.
На твоето мнение съм твърдо..Не смятам да променям нищо в плановете си за пътуване въпреки че е още през април и ще използвам две натоварени летища..Със сигурност смятам най-малко Одрин да посетя преди това, а може и Истанбул пак....

Съгласен съм с горните тези до някъде, но 2016 нямаше истерия денят след опита за преврат минах през цяла Турция с кола, проблем не видях полиция не видях, вярно че избегнах големите градове, но все пак прекосих страната. Спирах на няколко пазара около пътя хората не бяха чули, че има проблем. Сега проблема е от друго естество, на никой няма да му е приятно да го затворят по-стаите за карантина от 14 дни, или по лошо да те хване някъде на път ограничението за влизане излизане от страната. Не бих подценил и варианта някой от членовете на семейството да бъде отделен защото е вдигнал температура, да не говорим за езиковата бариера. Друг основен проблем е паниката, голяма част от хората в такива моменти леко полудяват и стават силно неуправляеми....Ако съм сам бих поел риска без проблем, но със семейство с малки деца по-скоро бих заложил на по-сигурното тоест да отмине бурята.

# 157
  • Мнения: 2 926
Здравейте, извинявам се че така нахлувам в темата.
Идвам с молба да ми препоръчате хубав хотел в Анталия, с хубав голям плаж и що годе сносна цена.
Тази година нямам времето да чета безкрайни ревюта, да сравнявам цени и прочие.
Искам просто да резервирам нещо, но в Анталия.
Края на август, собствен транспорт, като държа да има хубав плаж, понеже някак ни омръзна от чукаците на Кушадасъ, Дидим, Мармарис и т.н

# 158
  • Варна
  • Мнения: 3 938
Вече съм платил 2 април Истанбул и 50% 15 май Дидим.Ако беше преди месец положението с вируса такова със сигурност нямаше да резервирам.Говорих и с двете ТА И ТЕ МЕ УВЕРИХА , че ако в Турция се появи вълна от вируса те сами ще канселират пътуванията.Ясно е че ваксината дори вече да е измислена на нея ще и трябват поне 5 - 6 м. да се пробва , лицензира и произведе в масови количества.Все пак има много положителни тенденции - в огнището в Китай заболеваемоста рязко намалява и всички специалисти предричат , че със настъпването на топло време вируса ще отмре от себе си.Другото мн.важно е , че фатални изходи има почти само с болни възрастни хора над 70 г.Така че да чукаме на дърво и да се надяваме на по доброто  Simple Smile

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 1 882
peterky2002 ,и ние заминаваме за Истамбул на 9.4 за лалета и сме платили цялата сума .
Не съм говорила с ТА .

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Каква е тази масова психоза .
На 1 април заминавам 10 дни в Анталия.
Имам платени 2 почивки за юни и септември.
Даже не сме се замисляли  да се отказваме.

# 161
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Каква е тази масова психоза .
На 1 април заминавам 10 дни в Анталия.
Имам платени 2 почивки за юни и септември.
Даже не сме се замисляли  да се отказваме.
Ей, Памси, завиждам ти за 1.04 😉. Поздрави!

# 162
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
Каква е тази масова психоза .
На 1 април заминавам 10 дни в Анталия.
Имам платени 2 почивки за юни и септември.
Даже не сме се замисляли  да се отказваме.

Simple Smile))))))) За пример мога да дам групата с круизите до преди седмица. Силно бяха екзалтирани всички колко са паднали цените и резервациите бяха на макс. В момента е гробна тишина там Simple Smile)))
Има неща, с който човек не може да не се съобразява...

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 11:24 от didu

# 163
  • Варна
  • Мнения: 3 938
Има години за които статистиката показва , че в България си отиват до 10 000 души от грип и усложненията след него ! Има и грипни вируси поне 25 пъти по смъртоносни от короната! И колкото и да ме успокоява статистиката все си остава 1 на ум.А да си говорим колко няма страшно си е малко изхвърляне Sad

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Каква е тази масова психоза .
На 1 април заминавам 10 дни в Анталия.
Имам платени 2 почивки за юни и септември.
Даже не сме се замисляли  да се отказваме.
Ей, Памси, завиждам ти за 1.04 😉. Поздрави!

Предполагам, Ани.
Догодина с нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт