Когато мъж не те уважава

  • 9 800
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Linz
  • Мнения: 11 619
bratane, в случай на досаждане игнорът е достатъчен и пак не нужно да падаш до грубост и обиди.

# 106
  • София
  • Мнения: 35 059
Май не ви се е случвало да изкрещиш нещо, в опит да те разберат правилно след многократно - довиждане и не, мерси съм. Даже може да е скандално изкрещяното, по бг мамски стандарт.

# 107
  • Мнения: 10 993
Аз съм и си възпитавам децата да са дебелекожи. Изкрещял ти нещо някой-ми много важно.
Най да мразя някой мъж да те сваля, да те обърква, докато се поддадеш и после да ти каже:
- Ми не, не ме кефиш. Ами като не ме харесваш, защо пропиля х време да ме ухажваш.
Това от личен опит го говоря.  И да човекът е точно таралеж, за какъвто Братан говори. Ми много важно, че съм му досаждала. Имала съм необходимост досаждала съм.
За това и на авторката и го казвам. Не е вината в нея винаги. Кофти е, че подобен опит много те затваря и си мислиш, че всеки път ще е така.

# 108
  • Мнения: 3 719
Май не ви се е случвало да изкрещиш нещо, в опит да те разберат правилно след многократно - довиждане и не, мерси съм. Даже може да е скандално изкрещяното, по бг мамски стандарт.
Не. Не ми се е.
Не виждам и как ще ми се.
Има 101 начина да избегнеш лепки, досадници, простаци и прочие, без да повишаваш тон и да губиш мярка. Особено пък за ухажори. Ако крещяхме по всеки идиот, наумил си да ни сваля, без глас да сме останали още на 20.

# 109
  • София
  • Мнения: 35 059
Е, на мен съвсем скоро ми се случи. Наистина се чувствах ужасно, но бяп принудена да го направя.

Пиян, направил се на крак от маса.

# 110
  • Мнения: 3 719
Gorgeous,с такива хора не се говори. Нито не, нито да, нито довиждане. Ако се наложи си тръгваш, ако си в кръчма, го изхвърлят и така..
Съжалявам за случката, не е приятно, определено.

# 111
  • Мнения: 17 407
bratane, в случай на досаждане игнорът е достатъчен и пак не нужно да падаш до грубост и обиди.

Опитвах се да разбера защо привнесе мъжката отговорност, немъжкото и курвенското.

# 112
  • Мнения: 261
е как не те уважава бе как ?аз на млади години по 3-4 пъти на ден уважавах сега на години на 1-2 дни един път . Абре УВАЖАВАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА

# 113
  • Мнения: 16
Разговор по темата имаше. Чета от време на време и постовете тук. Смятам, че има доза истина и в позитивните и във враждебните мнения. Не искам да съдя него или някой друг. Всеки си отговаря сам за своето поведение. За себе си и за тази ситуация мога да кажа, че явно създавам погрешни впечатления. Трудно държа емоциите си под контрол и това отблъсква. Нещо повече, създава усещане, че съм някаква страшна лепка, която всеки момент ще опъне палатка пред дома му, както смятат и част от хората тук Smile А всъщност нещата не са никак сложни. Хората се харесват, когато се чувстват добре в компанията един на друг. Всяко пресилване и напрежение води до обратен ефект и би привлякло само любители на конфликти или еднократен секс.

# 114
  • Мнения: 11
в сайта бг мама има повече мъже от колкото жени,така че проблемът ти е решен-веднага ще се намери някой да те уважава и цени

# 115
  • Мнения: 3 661
в сайта бг мама има повече мъже от колкото жени,така че проблемът ти е решен-веднага ще се намери някой да те уважава и цени
Аз се отписвам от желаещите да "уважават" друга жена. Имам си.  И то каква!

# 116
  • Мнения: 7 529
Изчела съм само първия пост на авторката.
Според мен правиш една грешка-искаш да се харесаш и се поставяш в губеша позиция. Да правил жестове в много хубаво нещо, но в началото може да бъде изтълкувано погрешно, изчакай малко .
Мъжът иска дс гони, да има тръпка , няма да си интересна на някой, ако си винаги на разположение, ако се съгласяваш с него и прочие. Не се обвинявай за този , станалото  -станало, но наистина отношението на хората до голяма степен зависи от самочувствието и начина, по който се приемаш.

Общи условия

Активация на акаунт