Крем за около очи - тема 10

  • 72 792
  • 752
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 000
На Фитокод аз ползвах тестери - наистина страшно хвалена козметика, която с нищо не впечатлява всъщност.

# 676
  • Мнения: 539
17154, заглажда ли фини линии крема на Shiseido? Аз ползвам друг техен, който за съжаление вече е спрян.
При мен има ефект, също озарява и хидратира добре зоната. Но си трябва по-продължителна употреба.

# 677
  • Мнения: 765
Току що поръчах този https://www.parfimo.bg/juvena-skin-energy-moisture-okoloochen-krem-za-jeni-15-ml, намален е доста, надявам се, да е добър за кожа на 35+ и фини линии.

# 678
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
Ох, депресирах се! Ако големите красавици с достъп до луксозната козметика остаряват така, какво остава за мен и защо си троша парите!

# 679
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, чак толкова не е за ожалване. Тоя смъкнат клепач никаква козметика не го оправя.

# 680
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
Аз не говоря за смъкнатия клепач, а за състоянието и тургура на кожата и.

# 681
  • Мнения: 2 211
Ох, депресирах се! Ако големите красавици с достъп до луксозната козметика остаряват така, какво остава за мен и защо си троша парите!


Anguished Не че нещо, но майка ми няма такъв пачи крак на 64. Верно че е до ген също, но наистина е доста сбръчкана Софи Марсо.

# 682
  • Мнения: 10 019
E, може да са я фотошопнали от чиста злоба. Нищо не е истинско.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Току що поръчах този https://www.parfimo.bg/juvena-skin-energy-moisture-okoloochen-krem-za-jeni-15-ml, намален е доста, надявам се, да е добър за кожа на 35+ и фини линии.
Ювена е много хубава козметика,да не казвам голяма дума,но човек каквото и да си вземе от нея все ще е добре.

# 684
  • Мнения: 765
Еха, благодаря Жижи😊, не предполагах. За мен е непозната марка и дори не поразрових в нета да се информирам. Реших, че цената е  изкуствено надута и след това намалена, но ММ искаше парфюм, та да не остана по-назад хвърлих в кошницата нещо и за мен😁

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Ювена е швейцарска козметика от висок клас.Преди доста години работих за малко в един магазин,който я продаваше и от там я знам,пробвала съм почти всичко,което имаше в магазина като тестери и всичко ми е харесвало, но тогава бях млада😁,да не забравяме.Цените са високи на марката,така че тази промоция в Парфимо е доста добра. Аз също се възползвах и си взех един лифтинг крем за лице и един СС крем с фактор.

# 686
  • Мнения: 10 279
Ооо аз съм много добре Laughing, обаче усмихна ли се ставам "бау". Трябва да се свиква. Това му е майката само.

# 687
  • Мнения: 23 131
Аз почти нямам бръчки по лицето, но сестра ми, която е година по-малка, има доста.Явно си е и до ген.
Ама все пак клепам превантивно и аз.И се надявам да имам фонд” преправяне със скалпел” като се наложи.
Някои жени искат да остаряват “с достойнство”!🙄 Някакъв странен термин.И аз искам достойна и красива 😃
Пример е Шарън Стоун, която си е баба момента.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 18:43 от ДХ3

# 688
  • Мнения: 2 295
Не бръчките ни издават възрастта!
Цялостното излъчване се променя.
Не знам дали гледате френски филми но миналата година излезе едно сериалче за медицински сестри.
Ан Парийо (тази, която игра Никита) е там и толкова млада изглежда. Не знам филтри ли са, или просто жената си младее, но чак не можах да повярвам, че наближава 60.
"H24"

# 689
  • Мнения: 1 666
Как се казва сериала?

Общи условия

Активация на акаунт