Крем за около очи - тема 10

  • 72 730
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 270
А не ви ли е страх от намесите при доктор? Много жени след тях изглеждат чудесно, други със сигурност съжаляват. Мен много ме е страх.

# 691
  • Мнения: 23 032
А не ви ли е страх от намесите при доктор? Много жени след тях изглеждат чудесно, други със сигурност съжаляват. Мен много ме е страх.
Страх ме е, но ако се налага многооо!:)

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Току що поръчах този https://www.parfimo.bg/juvena-skin-energy-moisture-okoloochen-krem-za-jeni-15-ml, намален е доста, надявам се, да е добър за кожа на 35+ и фини линии.
Ювена е много хубава козметика,да не казвам голяма дума,но човек каквото и да си вземе от нея все ще е добре.
Подкрепям в момента използвам техен хидратиращ крем и е страхотен за моята кожа.

# 693
  • Мнения: 2 790
Със сигурност има много жени, при които намесите не личат и изглеждат добре. Опасявам се, че не мога да посоча нито една, защото нямам навика да се вторачвам прекалено. Със сигурност обаче ми правят впечатление лицата на много жени, които определено са видоизменени в негативна посока от корекции - както публични личности, така и познати, които знам как са изглеждали преди 10 години и как изглеждат сега. Затова съм резервирана към такъв тип корекции и съм по-скоро склонна да си нося бръчките. Не казвам, че в някакъв момент няма да си променя възгледите. Така мисля за момента.

# 694
  • Мнения: 1 990
Light Beam, много деликатно си го казала Simple Smile И аз съм на това мнение, но съм по-крайна. Намирам за ужасно обезобразяването в стремежа да се заличи отпечатъкът на времето.
Например покрай Undoing съм в шок от това, в което се е превърнала иначе фината и красива Никол Кидман. Харесвам повече естествения вид, бил той с бръчки и увисване тук-там от обезобразеното напомпано и непропорционално лице. Това си е лично мнение, разбира се.

# 695
  • Мнения: 22 867
И ми се струва, че префасонираните лица стареят по-лошо от тези без корекции.

# 696
  • Мнения: 1 349
https://www.thebodyshop.bg/kozmetika-za-lice/grija-za-ochite-3-1 … ls-of-life-3-1082

мнение за този крем?
на 26г съм, кожата ми е комбинирана, но около очите доста суха и се появяват фини линии.

Също така подходящи ли са околоочните капсули на Елизабет Арден, които са хвалени многократно тук?
Може да ми препоръчате и някакви пачове за околоочната зона Simple Smile

Благодаря предварително!

# 697
  • Мнения: 1 666
Аз бих ти препоръчала околоочната маска на Апивита,както и All aboute eyes   на Clinique. При мен и двете дават много добри резултати. На 29 съм със смесена кожа.

# 698
# 699
  • Мнения: 36
Здравейте! От известно време ви чета и събирам мнения за следващия ми околоочен крем. Насочих се към Шисейдо. Но видях, че имат няколко продукта за борба с бръчките в тази област. Кой бихте препоръчали? На 36 съм и боря леки фини бръчици под очите. Благодаря!

# 700
  • Мнения: 2 732
Този крем на Doliva, да сте го ползвали?
https://remedium.bg/doliva-balsam-za-okoloochen-kontur-x15-ml-6105/p

# 701
  • София
  • Мнения: 1 464
Агент, всичко е ДНК. Това е. Напрамер баба ми имаше страхотни тъмни кръгове под очите, майка ми, аз и сега дъщеря ми, само на 12 е и тя е с кръгове под очите. И аз пандата, не че не се мажа с какво ли не, но това е положението.
Аз вярвам че грижата може в известна степен да забави процеса на стареене. Да не говорим, че добрата грижа и грим водят до едно по-добро вътрешно усещане и това личи и отвън.
На мен ми харесва Сафи Марсо и преди, и сега.
За интервенциите - зависи кой и как ги прави и да е с мярка. Аз нямам такива, на 40 съм.
Аз си спомням, не беше толкова отдавна , Рене Зеуегер си беше направила някаква ужасна пластика, изглеждаше жената като съвсем различен човек и не бих казала по-млада. Гледах я в Бриджит Джоунс 3 - ами, не приличаше на себе си. После, не зная кой и какво точно и направи на тази жена, но тя си изглеждаше като една много по-млада своя версия, гледах я в някакво интервю и просто не можех да повярвам как е възможно... с пари де, много пари предполагам, не само с крем за лице.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 081
В търсене съм на околоочен крем против торбички и подпехналот. От известно време забелязвам, че под лявото око се появи лека торбичка. Ползвам дневен и околоочен на Filorfa time filler. Вечер след почистване -шипкаво масло и крем. На прага на 40-те съм със суха кожа. Избягвам солта, но спането ми е основно по корем /чела съм, че и това има значение/, вода пия около 1-1.5 днес. Чета добри отзиви за Shiseido. Някой с препоръка?

# 703
  • Мнения: 2 790
За интервенциите - зависи кой и как ги прави и да е с мярка. Аз нямам такива, на 40 съм.
Аз си спомням, не беше толкова отдавна , Рене Зеуегер си беше направила някаква ужасна пластика, изглеждаше жената като съвсем различен човек и не бих казала по-млада. Гледах я в Бриджит Джоунс 3 - ами, не приличаше на себе си. После, не зная кой и какво точно и направи на тази жена, но тя си изглеждаше като една много по-млада своя версия, гледах я в някакво интервю и просто не можех да повярвам как е възможно... с пари де, много пари предполагам, не само с крем за лице.
Не всичко е пари ...
Винаги съм харесвала Деми Мур..... Но, последните интервенции по лицето и определено не са нещо, което би ме направило щастлива
Скрит текст:
И не вярвам да е ходила за филъри при кварталната козметичка.....
Торбички и сенки и аз си имам, както и много сух околоочен контур .... Боря, доколкото мога, не са ми приятни, но и определено не ги приемам като драмата на живота си Smile

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 22:43 от Light Beam

# 704
  • София
  • Мнения: 1 081
Light Beam, би ли споделила с какво бориш торбички и тъмни кръгове? Какво ползваш при суха околоочна зона?

Общи условия

Активация на акаунт