Отговори
# 15
  • Мнения: 4 758

А, то и аз имам скъпи вкусове по принцип. Simple Smile

Мда - нещо се загуби иначе толкова енергичният ни главен прокурор, откакто избухна скандала. Simple Smile

Ще рече човек, че обсъжданите милиони евро не са от "залъка на изстрадалия български народ". Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: 4 758
Ето го разговорът: https://www.bg-mamma.com/?topic=665665.msg22356987#msg22356987

Това е по повод:

Цитат: „Има една госпожица, която ми е по-близка, но ако я обявя, ще я разкостят. Когато приключа с държавната работа, ще се оженя и ще си я прибера”, категоричен е Бойко Борисов в сензационно интервю за сп. LOVEstyle.

Като се замислиш, се връзва.

Мисля, че тая връзка е била публична тайна доста време.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 107
Оказа се, че цитатът на мацката в бг-мамма е от коментарите тук https://life.dir.bg/comments/boyko-borisov-11437620?fbclid=IwAR3 … Yl38AsLnROH3ERFqo

# 20
  • Мнения: 14 489
El Periodico са отразили обвиненията у нас срещу тях

# 21
  • Мнения: X
Много ми е интересно как ще реагира кризисният пиар в тази ситуация, каква национална заплаха ще се появи, която да отклони вниманието - заразени с коронавирус и у нас, някой арестуван олигарх, токсично замърсяване....?

# 22
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
по интересно е какво ще направи испанската полиция. В бг. всичко е за 3 дни и до там!

# 23
  • Мнения: 3 439
И аз чакам полета на Арабаджиеви до коя дестинация ще е.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 016
по интересно е какво ще направи испанската полиция. В бг. всичко е за 3 дни и до там!

сигнала за проверката е от юли месец 2018 г,  така че испанската полиция е имала достатъчно време .

# 25
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
по интересно е какво ще направи испанската полиция. В бг. всичко е за 3 дни и до там!

сигнала за проверката е от юли месец 2018 г,  така че испанската полиция е имала достатъчно време .
да, те и за това чак сега пуснаха по техните медии инфо. Явно все още разплитат червата, но е и явно, че вече имат достатъчно за да повдигнат обвинение и се и смелиха да дадат част ОФ инфото публично н

# 26
  • Мнения: 19 012
Като видях впрегнатите защитници на ББ ми стана ясно, че 'има нещо', дали ще са достатъчно ясни връзките с ББ обаче не знам...

# 27
# 28
  • Мнения: 14 489
В тая връзка някой да се сеща нашта прокуратура успешно да е повдигнала и доказала обвинение за пране на пари?

# 29
  • Мнения: 4 758

Ах, пропуснала съм. Simple Smile

Ама драматично ли го обявиха? В стил "ще намерим злосторника, който краде от залъка на българския народ и дори нищо да не докажем, ще дадем хиляди интервюта в ПИК"?

Общи условия

Активация на акаунт