Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 17 954

Ах, пропуснала съм. Simple Smile

Ама драматично ли го обявиха? В стил "ще намерим злосторника, който краде от залъка на българския народ и дори нищо да не докажем, ще дадем хиляди интервюта в ПИК"?
Хаха, по-скоро нещо в стил "назначени са проверки... премиерът ще съдейства напълно.. спокойно, взели сме нещата в свои ръце"

П.П.
Май пропуснаха да използват най-любимото словосъчетание на политиците в последните години: "много ясно". направо като чуя някой политик да го казва и ми иде да крещя..Flushed

П.П.
Всъщност и от "назначени са проверки" ми иде да крещя.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 22:38 от Хексе

# 31
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Не е реалност какво се пише и до къде стига цялата тенджера със спагети!

# 32
  • София
  • Мнения: 19 249
Поне има вкус за жени.
Доста мъже няма да откажат едрогърда дама, по-млада с 30 години.

Впрочем, във ФБ има снимка на тукашна тема, в която съфорумка е посочила от кого е бременна Борислава, явно е било преди да роди.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 15:41 от Cuckoo

# 33
  • Мнения: 19 483
Тук едрогърдата дама и детето са страничен детайл, други неща са интересни в тази история.

# 34
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Доста мъже няма да откажат едрогърда дама, по-млада с 30 години.
Докато не пипат чужди пари и не перат пари, да не отказват и на десет дами ако щат.

П.П.
Май пропуснаха да използват най-любимото словосъчетание на политиците в последните години: "много ясно". направо като чуя някой политик да го казва и ми иде да крещя..Flushed

П.П.
Всъщност и от "назначени са проверки" ми иде да крещя.
И от "ще се сформира комисия за разследване" ми иде да крещя. И не само да крещя.

# 35
  • София
  • Мнения: 19 249
Тук едрогърдата дама и детето са страничен детайл, други неща са интересни в тази история.
Не съвсем страничен, защото това е причината да бъдат Избраните - тя и баща й - да им трупнат милиарди и да се мъчат да ги управляват на едно по-уредено и слънчево място.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Тук едрогърдата дама и детето са страничен детайл, други неща са интересни в тази история.
Не съвсем страничен, защото това е причината да бъдат Избраните - тя и баща й - да им трупнат милиарди и да се мъчат да ги управляват на едно по-уредено и слънчево място.
Ама какво ни пука за Избраните? Това изобщо не е важно. Важно е кой е дал тези милиарди и откъде ги е взел.

# 37
  • Мнения: 840
всички пари у "д-вата" реално са бойкови пари. + всички подкупи за да върви дрогата спокойно, + всички подкупи да си върви бизнеса спокойно.....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=12236218244950 … d=100005417352051

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 14:29 от sweetdidi

# 38
  • София
  • Мнения: 19 249
Досега винаги съм защитавала бг-мама и потребителките от оплюване, обаче тази тема с едва 3 страници ме кара да се замисля. На фона на стотиците страници и чаршафи за Истанбулската конвенция - 3 страници.
Тъжно...но показателно

# 39
  • Мнения: X
Какво се учудваш, масово не се гласува, същевременно вече втори мандат имаме бай Ганьо за премиер.

# 40
  • София
  • Мнения: 19 249
Какво се учудваш, масово не се гласува, същевременно вече втори мандат имаме бай Ганьо за премиер.
Как втори...от 2009 с малки прекъсвания. Признавам, че само тогава гласувах за него, отидох с бебе на 12 дни Simple Smile

# 41
  • Мнения: 840
имам чувството че 15 мандата станаха вече.

# 42
  • Мнения: X
А да, трети, извинете ме за неточността. И на мен ми се слива вече времето, откакто е на политическия небосклон. Ако беше по-млад като нищо можеха да станат и 15 мандатите.

# 43
  • Мнения: 2 821
На прането на пари любов+дете ли му викат вече Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 19 249
На прането на пари любов+дете ли му викат вече Joy
Чак пък любов...
Пари се перат по много начини, просто част от тях отива за детето и майка му и особено за тяхното мълчание.

Общи условия

Активация на акаунт