Включете се в кампанията на La Roche-Posay и се запознайте с новия LIPIKAR Baume AP+M

  • 7 917
  • 245
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 10 788
За щастие, никой от семейството не страда от атопичен дерматит. Но на места по кожата си имаме по-сухи участъци.

# 151
  • Мнения: 1 420
Аз и дъщеря ми нямаме доказан Атопичен дерматит, но при смяна на сезоните при нея се появяват сухи зачервени и белещи се участъци, които третирам с мазни кремове за облекчение. Тя е на годинка и ще се радвам да тествам Вашата козметика в борбата със сухата кожа.

# 152
  • Мнения: 76
Имам доста сухи участъци по тялото откакто съм бременна, особено целите ръце. Никак не ми е приятно опънатото усещане.

# 153
  • Мнения: 852
Аз страдам от суха кожа в определени участъци.

# 154
  • Мнения: 222
Страдам да и то в комплект със студова алергия и фотоферматит...най ужасно е на лицето и нищо не помага 😒 винаги се появяват пак и пак през няколко дена

# 155
  • Мнения: 629
Не, за щастие не страдаме от атопичен дерматит нито аз, нито детето.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 20:32 от Не се сърди, човече

# 156
  • Elhovo
  • Мнения: 360
Аз съм със много суха кожа и имам участъци , които направо се лющят и сърбят. Не съм ползвала досега специална или медицинска козметика, а само овлажняващи кремове и лосиони...

# 157
  • Мнения: 556
Мъжът ми получава атопичен дерматит на алергична основа, когато използва електрожен в работата си, а това е постоянно. Първоначално беше само по главата, след това премина в силно подуване и сърбеж на очите. Пробвахме всякаква козметика, стероидни, нестероидни и хомеопатични мазила - имаше леко повлияване, но за кратко. Само до Ла рош Позе не стигнахме за проба преди да се откажем и се наложи  да напусне работното си място, за да спре всичко.
 От 2 месеца е ок, само лющенето на кожата остана.

# 158
  • Мнения: 224
Синът ми се роди с атопичен дерматит, който се обостря на моменти. Доста сме предпазливи откъм козметика, която ползваме.

# 159
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 772
Да. Дъщеря ми. Изразява се в зачервена суха кожа. Неприятно е и тя се притеснява да носи тениски.

# 160
  • Мнения: 521
Аз имам чувствителна кожа, на места зачервявания по лицето. Но, човекът с най-сериозни проблеми и ясно изразен дерматит е майка ми. От години се бори с този проблем. Обиколила е много дерматолози и е опитала всичко, което и е предписано и препоръчано. Проблемът не е отстранен, има периоди, в които се обострят зачервяванията и сърбежът и такива, в които се успокояват, но така и не изчезват.

# 161
  • Мнения: 19
Нямам дерматит, но в момента съм бременна и кожата ми е адски суха. Бих тествала продуктите, тъй като търся все още най-щадящата козметика за бебчо.

# 162
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Аз на периоди имам много суха кожа на лицето, основно по челото ми се е получавало, чувствам я опъната и сърбяща, леко се люспи даже. Тогава я третирам с повече овлажняващи кремове и масла и се оправя. Другите в семейството нямат проблем.

# 163
  • Мнения: 122
За щастие, никой от семейството не страда от атопичен дерматит. Но на места по кожата си имаме по-сухи участъци.

# 164
  • Мнения: 21 275
Аз и дъщеря ми сме с много суха кожа през зимата.Иначе не страдаме от атопичен дерматит.

Общи условия

Активация на акаунт