Включете се в кампанията на La Roche-Posay и се запознайте с новия LIPIKAR Baume AP+M

  • 7 923
  • 245
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Нямаме в  семейството страдащи от атопичен дерматит,но дъщеря ми е с много суха и чувствителна кожа, предразположена към раздразнения.Използвам  медицинска козметика .

# 46
  • Мнения: 216
Дъщеря ми страда от атопичен дерматит, за щастие не е нещо което да се отразява на ежедневието ни. Хидратирам кожата и ако се налага я водя при специалист.

# 47
  • Мнения: 554
Да, аз. Проявява се със сърбеж и зачервени сухи участъци. Гледам да използвам максимално щадящи продукти. Използвам хидратиращи и подхранващи сухата кожа продукти.

# 48
  • София
  • Мнения: 484
Аз се боря с атопичен дерматит, проявяващ  се основно по краката и ръцете. Придружен е с лющене и сърбеж, чесането не помага разбира се макар че понякога не мога да се спра и се стига до разчесване до кръв. Иползвам хидратираща козметика, но без особен резултат.

# 49
  • София
  • Мнения: 833
През зимата и аз, и детето имаме дерматологични оплаквания. Зачервявания, сърбеж и лющене са най-честите проблеми, които имаме. Ползваме хидратиращи кремове, но не мога да кажа дали помагат особено.

# 50
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Аз и децата не страдаме, но мъжа ми е с изключително суха и белеща се кожа на лицето. Купувала съм му каква ли не козметика и кремове (и мъжки и дамски), но ефект никакъв. Единственото нещо, което донякъде му помага (по скоро прикрива за момент) е едно балсамче с алое Вера. Ще се радвам да има възможност да тества и този продукт.
Отразява се отрицателно на самочувствието му.

# 51
  • Мнения: 1 918
Да, имам атопичен дерматит и много ме дразни сърбежа. На периоди е - първо затишие, после буря. Понякога се отчайвам, че нищо не ми действа вече.

# 52
  • Мнения: 472
На дъщеря ми от скоро взеха да и се появяват сухи, червени и сърбящи участъци около двете китки.
Съпругът ми има сухи участъци по цялото тяло и за момента само най-обикновен вазелин му помага.
Чудесно ще бъде да изпробваме новите продукти. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 776
От известно време имам проблем с кожата на ръцете. Появиха ми се червени сърбящи  петна. Пробвам различна козметика за овладяване на проблема, но за сега неуспешно.

# 54
  • Мнения: X
Детето ми беше с атопичен дерматит от бебешка възраст. Изразяваше се в силен сърбеж в периодите на обостряне на атопичната екзема - в ямките зад коленете и сгъвките на лактите. Облекчавах със съответната козметика и оставях кожата да диша, следях температурата в стаята да е хладно преди заспиване. По настоящем е частично преодолян, но продължавам да използвам щадящи измивни продукти и специализиран балсам при нужда.

# 55
  • Мнения: 454
Аз и двете ми деца страдаме от Атопичен дерматит. Особено през зимните месеци нещата са доста неприятни -сухи, зачервени,сърбящи участъци по кожата и гадно чувство на парене при измиване с душ гел. Доста е неприятно усещането Sad

# 56
  • Мнения: 13 545
Използвам хидратиращи и подхранващи сухата кожа продукти, както и успокояващи кремове.

# 57
  • Мнения: 191
Синът ми като бебе имаше проблем с кожата, за наша радост израсна този проблем. Сега се надяваме малкия ни син да няма проблем с кожата.

# 58
  • софия
  • Мнения: 2 913
Не,но кожата ни е много суха и държа на добрата хидратация.

# 59
  • Мнения: 464
Кожата ми е изключително суха в определени участъци.Третирам я с хидратиращ крем.

Общи условия

Активация на акаунт