Антицелулитни масажи БУРГАС

  • 715
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, момичета, позволих си да пусна нова тема, тъй като не намерих подобна от скоро, та знаете ли къде в Бургас правят добри антицелулитни масажи. Интересуват ме само местата, за които можете да споделите положителни отзиви и сте видяли видими резултати. Ще съм ви много благодарна да разкажете повече - къде, при кого, цена, продължителност на процедурата, колко пъти сте ходили общо и след коя процедура сте видели резултат. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 38
Аз ходих лятото при Мария Вергиева. Мисля че 7 процедури си направих, правят се през 7-10 дни и струваха около 20 лева,но имаше някаква промоция тогава, сега не знам колко са. Видях резултат към края, около 6тата процедура и бях доволна като цяло. Но трябва да пиеш през това време много вода, над 2 литра, да ядеш здравословно, да тренираш дори и да се мажеш с различни антицелулитни гелове. Както тя казваше, не става само с лежане и чакане. Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Аз ходих лятото при Мария Вергиева. Мисля че 7 процедури си направих, правят се през 7-10 дни и струваха около 20 лева,но имаше някаква промоция тогава, сега не знам колко са. Видях резултат към края, около 6тата процедура и бях доволна като цяло. Но трябва да пиеш през това време много вода, над 2 литра, да ядеш здравословно, да тренираш дори и да се мажеш с различни антицелулитни гелове. Както тя казваше, не става само с лежане и чакане. Simple Smile

Благодаря много, можеш ли да ми дадеш координати на тази жена? Иначе аз много се ограничавам откъм храна, тренирам редовно и ходя на кавитация веднъж в месеца поддържащо, но имам няколко дупчици, които не се махат и ме влудяват и искам да отида няколко пъти преди лятото.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 38
Адрес:
Бургас, ул. Христо Фотев 1 ( салон Beauty Sun)
Тел.:
088 299 9393
Мария Вергиева

# 4
  • бургас
  • Мнения: 739
Аз при едно момиче Жана от около 10г вече много е добра сега дори си взе специална машина.

# 5
  • Мнения: 9
Може ли актуална информация за масажистки, от които сте доволни?  (не само антицелулитни процедури) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт