Прахосмукачка робот- 19

  • 61 649
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 416
Здравейте ☺
 Тези дни съм в търсене и събиране на мнения относно този вид прахосмукачки. 
С две малки деца сме вкъщи и е адски досадно всеки ден да пускам прахосмукачка, за това обмислям и тая имат да си закупим. Моля за препоръки, като трябва да се вмъкна в бюджет до 500 лв. В Технополис в момента има една, мисля че беше Леново и е с дистанционно управление за да мога да я пускам, през времето когато сме навън. Има също така к на Ровента, но са без дистанционно управление около тази цена.. Ще Ви бъда благодарна ако ме насочите горе долу какво да търся и като марка също.  ☺☺☺
Моята е xiaomi s50 - втора генерация. Има моп и чисти, може да се пусне отделно да прахосмукира, да мие, или в комбинация. С 2 деца съм като малкото е на 1г и 5м. Има приложение и чрез телефона си пускате която стая искате да чисти или навсякъде, също така има опция да изберете само отделна зона на чистене. Всичко това се управлява от приложението. Единственото условие е във вас да имате WiFi за да може роботът да е включен към него Simple Smile. Успех в избора

# 406
  • Мнения: 148
Здравейте ☺
 Тези дни съм в търсене и събиране на мнения относно този вид прахосмукачки. 
С две малки деца сме вкъщи и е адски досадно всеки ден да пускам прахосмукачка, за това обмислям и тая имат да си закупим. Моля за препоръки, като трябва да се вмъкна в бюджет до 500 лв. В Технополис в момента има една, мисля че беше Леново и е с дистанционно управление за да мога да я пускам, през времето когато сме навън. Има също така к на Ровента, но са без дистанционно управление около тази цена.. Ще Ви бъда благодарна ако ме насочите горе долу какво да търся и като марка също.  ☺☺☺
Моята е xiaomi s50 - втора генерация. Има моп и чисти, може да се пусне отделно да прахосмукира, да мие, или в комбинация. С 2 деца съм като малкото е на 1г и 5м. Има приложение и чрез телефона си пускате която стая искате да чисти или навсякъде, също така има опция да изберете само отделна зона на чистене. Всичко това се управлява от приложението. Единственото условие е във вас да имате WiFi за да може роботът да е включен към него Simple Smile. Успех в избора
Благодаря! 🤗

# 407
  • Мнения: 2 556
За бюджета ви препоръчвам xiaomi, едни от най-добрите ма достъпна цена. Xiaoni vacuum clenaer 1 c. Е по-бюджетния вариант с камера, а не с лазер, но мисля , че си заслужава. Пиши в гугъл, може да го намериш за 470 лв, от китай са без пари,  но и без гаранция, или гаранция Франция. Simple Smile

# 408
  • София
  • Мнения: 1 231
Здравейте, от вчера стои това съобщение в приложението на робота ми (Roomba i7) и не успявам да го пусна по никакъв начин...нито ръчно, нито никак 😢 Някой дали се е сблъсквал с подобен проблем и как го е решил?

# 409
  • Мнения: 2 081
Записвам се да не ви изгубя и се връщам да чета . Предстои ми покупка и все още събирам отзиви за моделите . Simple Smile

# 410
  • Мнения: 146
За бюджета ви препоръчвам xiaomi, едни от най-добрите ма достъпна цена.
След 2 дни започва специално намаление за Xiaomi , 382 лв. с доставка от склад в Полша. Линк тук: https://a.aliexpress.com/_Bfikaz34 . Доколкото виждам е като моя, т.е. с много умна лазерна навигация.
За сравнение, моят робот е купен през март 2017 за над 600 лв., (с доставка от Китай и обмитяване) и всеки лев си струва.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 22:01 от Alipazar

# 411
  • Мнения: 146
За бюджета ви препоръчвам xiaomi, едни от най-добрите ма достъпна цена.
След 2 дни започва специално намаление за Xiaomi , 382 лв. с доставка от склад в Полша. Линк тук: https://a.aliexpress.com/XXX . Доколкото виждам е като моя, блабла

Поне да бяхте пуснали връзка към някоя прахосмукачка, а не към комисионерското си ID.

# 412
  • Мнения: 253
Здравейте, имам робот Roomba 696. Не използвам и нямам качено на телефона приложението за Irobot home. От няколко дни прахосмукачката се включва сама да чисти в 1 часа през ноща. Идеи как да се справя сама, без да я нося в сервиз?

# 413
  • Sofia
  • Мнения: 3 829
Може ли мнение за прахосмукачка робот CONGA 1690 PRO 2700PA, сухо и мокро почистване, Wi Fi, лазерно сканиране. Изчетох назад, но коментирате други модели (4090 и 5090) Основно ми трябва да мие добре, нямаме килими, само ламинат и малко плочки в кухнята. Намерих модела за около 600 лв. Заслужава ли си или  Xiaomi е по-добрият вариант?
Предварително благодаря на отзовалите се! Simple Smile

# 414
  • Мнения: 13 197
https://mobisector.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-1c-prahosmukachka-robot?page=3

https://mobisector.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-prahosmukachka-robot
С какво втората е по-добра от първата? Моята е Румба и не знам какво да ги посъветвам.

# 415
  • Мнения: 2 556
https://mobisector.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-1c-prahosmukachka-robot?page=3

https://mobisector.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-prahosmukachka-robot
С какво втората е по-добра от първата? Моята е Румба и не знам какво да ги посъветвам.
Втората е с лазер,  отгоре като оченце дето е. Първата е с камера. Лазера е по-точен при съставяне на маршрута и като чисти виждаш линиите, т.е. откъде е минал. Първата е с камера, пак показва коя част е изчистил робота, но не като линии, а цяла област. 1С е бюджетен вариант, но има доста добри отзиви. Също и батерията му е доста малка 2500 mAh. За по-голямо от 100 кв жилище няма да успее да изчисти наведнъж и ще се върне да се зреди и ще продължи. Про версияата е с 3200 mAh. Батерия. Бюджетната е чисти с до 2500 Pa, про версията с до 2100 pa. Аз имам робота с лазера , в алито бюджетния вариант стигаше и 360 лв, но про версията държеше 510 лв. Аз ги взех от емаг на промоция на 600. Явно държи цена заради лазера.
Не знам за други съществени разлики.

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 07:55 от Elsi86

# 416
  • София
  • Мнения: 1 164
Здравейте , харесала съм Прахосмукачка робот ECOVACS DEEBOT 601
Някой има ли лично мнение за нея ?

# 417
  • Мнения: 13 197
Аз имам робота с лазера , в алито бюджетния вариант стигаше и 360 лв, но про версията държеше 510 лв.
Много благодаря! Значи си струва про-версията?

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 83
Здравейте! Замислих се днес като ви чета ....колко е мощността на Romba 980? Търсих, рових и не открих. Ако някой знае, ще се радвам да ми кажете. Иначе много навреме се сетих да питам Simple Smile То от разправии и сервизи... тамън до мощности ми беше Simple Smile
Сега обмислям да закупя едно роботче за мързеливата ми студентка. Ще да е бюджетен и дори на бръз прочит видях днес ILIFE V8S PLUS за 350 лв. Тъй като наистина беше само поглед, без задълбочаване....
Какви ги говоря? Първата като се задълбочих, та два месеца я връщах напред - назад по сервизи и не знам си къде. Този път ще поръчам слепешката в алиекспрес и каквото стане -това ще е.

# 419
  • София
  • Мнения: 389
Моля ви кажете ми кой робот ще ми върши работа за 80 кв. м, всеки ден чистене, не държа да мие, само чисти, имаме и килими, така че - килими, ламинат, плочки??? Не търся някой евтин, а наистина ефикасен.

Общи условия

Активация на акаунт