Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 26

  • 31 014
  • 727
  •   1
Отговори
# 210
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Аз изгледах трите серии на Little fires everywhere. Странен е. Малко нищо все едно не се случва, но увлича. Носи духа на Big little lies, но няма мистерия около убийство примерно, както и в Sharp objects. Определено ми хареса обаче, Кери Уопингтон много добре играе. Рийз ми е малко като Мадисън / тъй ли беше героинята ѝ в BLL?/ и тук.

# 211
  • Мнения: 1 673
Маделин:) Aз още съм на първа серия с прекъсвания.

# 212
  • Мнения: 36 524
Гледа ми се стария сериал "Убийство по сценарий", но май никъде го няма онлайн или за сваляне...

# 213
  • България
  • Мнения: 6 215
Има го:

# 214
  • Мнения: 36 524
Мерси, но с какво аудио е? Ако е руско, няма да разбера половината от нещата, които казват...

# 215
  • България
  • Мнения: 6 215
Пуснах общ линк.
Май всички са с руско аудио.
Руският ми е ОК и гледам без проблем, но по принцип като изтегля нещо, което не е от български торент, пускам го през BSPlayer и ако има български (в моя случай или руски субтитри) си ги изтеглям.

# 216
  • Мнения: 4 185
Много ми харесва "Убийството по сценарий" ❤️
Гледах 4 епизода от "Защо жените убиват", харесва ми и търся следващите епизоди, но нещо не намирам.
И  за телефонистките гледам, но той е испански.

# 217
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
От бананите бях свалила за жените

# 218
  • UK
  • Мнения: 3 959
Извинявам се, ако е обсъждано, отварят ли ви се бананите? По точно, като се отворят, има ли торенти изобщо? Показва ми, че нищо не е намерено и не знам дали е защото влизам от чужбина през прокси или сайтът има някакъв проблем. Днешните сериали не са качени никъде, дори при пиратите, което е много странно.

# 219
  • Мнения: 36 524
Не се отварят новите - тези, които излизат в списъка след най-популярни. Неприятно.

# 220
  • UK
  • Мнения: 3 959
Благодаря за отговора, значи при всички е така. Дано го оправят скоро.

# 221
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Изгледах вчера и аз The woman in white. Не беше лош сериал, тип Джейн Остин, но по-мрачен и с по-големи гадняри.

# 222
  • Мнения: 1 673
Вече изгледах трите серии на Little fires everywhere. Горе-долу ми харесва. Само ме дразни отчаяната физиономия на Кери Уошингтън.
Много ми хареса прическата на Изи, обмислям и аз да се подстрижа така. Smile

# 223
  • Мнения: 89
The Morning show само 1 сезон ли е преведен? Много ми хареса, благодаря за препоръката!

# 224
  • Мнения: 317
Sign Clapper Здравейте!! Relaxed Преди няколко дни изгледах сериала See със страхотния Джейсън Мамоа. И страшно много ми хареса. Единстнствения минус за мен е че бяха много малко епизоди. Disappointed И след това при мен настъпи една суша от сериали. Търсих си сериал, които да е с повечко епизоди излезли и да заеме повече от времето ми. Пробвах сериала Medium. Четейки за него ми се стори супер интересен . Обаче издържах точно 20 минути от първи епизод. Следващия сериал бе Blindspot. Изгледах първи епизод. Не беше лош. Обаче после си казах, че не ми се гледа нещо толкова сериозно, нещо толкова крими и екшън. След това моя приятелка ми препоръча сериалът Moon Lovers. Тъй като тя е голям фен на всичко корейско, включително и сериали. И между другото преди много години бях гледала един корейски сериал, изключително интересен ми беше. Обаче беше излязал само първи сезон. И сега убий ме не мога да се сетя името му. Разказваше се за едно момиче, което умира и се превръща в ангел мисля. След това трябваше да бди над хората и да ги пази. Имаше една сцена как пада от много висока сграда върху кола. И така май умираше. Моля ви ако някой го е гледал или му говори някой да ми пише. Благодаря от сърце. Та за Moon Lovers- ами добра идея, обаче твърде много ми дойдоха тези твърде дълги влюбени погледи. И най-накрая вчера успешно започнах нов сериал. Rick and Morty.  Същност съм имала нужда от нещо такова, супер разтоварваща анимация. Много ми харесва и много ме забавлява. А освен това всяка вечер си преповтарям и See за да го покажа на приятелят ми. И на него много му харесва. Каза че му напомня малко на ГОТ и на Викинги. Та това е от мен. Сигурно не се случва само на мен - това изпробване на сериали. Бъдете здрави и гледайте много сериали!! Smile Sign Clapper

Общи условия

Активация на акаунт