Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 26

  • 31 024
  • 727
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 47 996
Не са, но прилича Simple Smile

# 361
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Не са, ама това е основната теория из испанската група. Даже пускат снимки , на които си мязат Grinning

# 362
  • Мнения: 4 871
Още един мой сериал свърши - Модерно семейство.
Скрит текст:
Заложиха на сантименталния финал, леко сълзливо дори съвсем в края, за мен такива финали не са привлекателни, но някак логично беше така да стане.

И само да напомня, че третия сезон на Killing Eve излиза следващата седмица.

# 363
  • Мнения: 36 529
И все пак, ако Алисия и Татяна са един и същи човек, защо актрисата е друга? Всички останали - Берлин, Палермо и т.н. са си те, а тя е друга жена. Сватбата не е ли била преди около 2 години - не може да се промени чак толкова.

# 364
  • Мнения: 47 996
На мен ми прилича много Simple Smile Не съм гледала актрисите Simple Smile

# 365
  • Мнения: 36 529
Има прилика, но са различни жени:

Татяна е Diana Gómez и е на 31 години, а Алисия е Najwa Nimri и е на 48 (не й личат). Професорът и Берлин не изглеждат с 15-тина години по-млади, когато подготвят първия обир, а и болестта на Берлин май прогресира бързо - между подготовката на двата обира и осъществяването на първия би трябвало да е минало малко време.

# 366
  • Мнения: 2 211
Гледам отново 3-те сезона на любимия ми сериал The Last Kingdom по Нетфликс. На 26 април излиза 4-ти сезон и нямам търпение.

# 367
  • Мнения: 36 529
Аз все още гледам и Убийство по сценарий, освен другите ми сериали. Миналата година гледах Поаро с Дейвид Суше и видях огромно количество английски актьори из епизодите, сега пък виждам страшно много познати американски актьори Simple Smile
А изгледах само 2 сезона от 12. В края на втори сезон видях Линда Хамилтън (Сара Конър), Джон Де Ланси (Кю от Стар Трек) и Кейт от Алф (не помня името на актрисата) (има много други, не мога да ги изброя, трябва да си записвам, за да не ги забравя, но е приятно да видя как са изглеждали толкова познати актьори през 80-те).
Тъкмо си пуснах 3-ти сезон и виждам 20-тина годишна Кортни Кокс - иронично е, защото преди време четох някъде, че Убийство по сценарий е бил спрян заради Приятели...

# 368
  • Мнения: 318
Здравейте, дами! Аз започнах новият сезон на Money Heist снощи. Изгледах два епизода и съм си доста доволна. Няма как всичко да върви по план както първите сезони, време е за малко хаос. Освен това си доизгледах и Анатомията на Грей. Не бях гледала последните три сезона заради чакане на бг субтитри и накрая го почнах с английски. И сега чакам и финала на 16ти сезон мисля че днес или утре.
 А освен това ми е много тъжно и за Модерното семейство Sob беше толкова хубав и разтоварващ сериал. Постоянно ми излизат снимки на екипа, как плачат и се прегръщат....

# 369
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Анатомията има бг субтитри.

# 370
  • Мнения: 318
Анатомията има бг субтитри.
Така ли? Ами аз лично за последните два сезона никъде не намерих.

# 371
  • Мнения: 6 239
В адиктед ги превеждаме веднага почти.Любим сериал ми е,обожавам го.

# 372
  • Мнения: 318
О, супер. Вече ще знам. Благодаря ви! Simple Smile

# 373
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Гледай с бс плеър, той ти ги намира сам Simple Smile

# 374
  • Мнения: 4 871
Гледам отново 3-те сезона на любимия ми сериал The Last Kingdom по Нетфликс. На 26 април излиза 4-ти сезон и нямам търпение.
Оо, страхотна новина! Вече за съжаление ми бледнее как свърши, че доста се наложи да чакаме, ще изтегля поне последната серия, пък дано ми се възвърне.

Общи условия

Активация на акаунт