Обещание - сериал (bTV/Kanal 7)

  • 101 698
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 165
когато гледах днес епизода много ама много се изкефих като Талаз на Джавидан измъчва Джемре даже й е малко трябва още повече да страда, но и се ядосвам че на Джавидан нищо лошо не й се случва.

За Джавидан си права, но сцените с Джемре и Талаз, си мисля че бяха малко прекалени. За мен си бяха гнусни, както и сцената в която Джавидан "хранеше" Хикмет със супа. Според мен, загубата на майка и то след скандал е доста по-голямо и жестоко наказание за Джемре, отколкото гаврите на Талаз.

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 16:19 от bubanka

# 736
  • Мнения: 539
Привет на всички. Днес малко неща се случиха, ама не може всички серии да са екшън до дупка.
Знаех си, че толкоз инат няма да доведе до нищо добро и познах - най-много ще пострада Масал. В случая по-виновната е Нарин. Кемал направи глупост от недомислие, но промени решението си и се извини нееднократно. Обаче Нарин - не, та не, запъна се като коза на мост. Хак да й е сега, да видим как ще се оправят след издънката със социалната.
Емир отново подпали като реактивен двигател и хукна да се пребива с мотора. Жалко само, че белята остана за утре. Това ще е най-голямото доказателство, че Рейхан още го обича, а и няма да има как да отрече - нищо, ще изчакаме до утре, а и наближава истинското сдобряване, най-късно началото на другата седмица си мисля, че ще е, но да видим. Освен това ще има и едно малко откритие за мама кобра, няма как все безнаказано да си върши гадориите.
Джавидан пък се опита и да убие Рейхан, ама я достраша. Обаче доста добре са обучени от режисьорите как да реагират героите на случващото се - Емир се оцъкли така, все едно видя трупа на Рейхан, задушена с възглавницата, чак да те втресе. Добър похват за натягате на напрежението.
Лека вечер на всички и до утрешната силно любовна серия!

# 737
  • Мнения: 427
Здравейте момичета и момчета,
Днес краят на епизода беше ала Канал7, с продължаваща интрига. 😜
Нещо днес не съм в кондиция, по едно време взех да съчувствам на Джавидан. 😂 Ами права е жената, всички я принуждават да се занимава с тях, не ги е срам, само я карат да върши дивотии...😂 И тоя Хикмет откъде му хрумна да "довлече" Рейхан в имението, колко хубаво си им е било без нея. Съжалих я като призна че не е успяла да изтрие "готованката" от ума на сина си. Не ми се мисли, ако беше схванала, че тя е в сърцето му, а оттам трудно може нещо да бъде затривано. ❤️
Моят човек най-сетне направи връзка с главния си мозък и започна да действа така, че да получи отговорите, които го интересуват. Повтарям се, ама като е объркан, много ми напомня на направило беля дете пред майка си. А Рейхан аха да каже и взе, че се събуди. Взе да ме дразни тая нейна дисциплинираност. Вместо да използва липсата на Джемрето по предназначение, тя бди като стража и само си представя любовните им обяснения...🥰
Кемал и Нарин в позната ситуация, първо омотват всичко, после тръгват да го оправят и действайки, разбират колко се харесват. Аз ги предпочитам в обратен ред, ама никой не ме пита. 😜
Сега ще се пазя за утре, че си струва...🥰 Прекрасна вечер на всички! 👍

Последна редакция: пн, 20 юли 2020, 20:07 от dani_pop

# 738
  • Мнения: 116
Ама какво става утре? Всички пишете за утре ... явно ще е хубаво както написа Elle Simple Smile
Желая ви приятна вечер дами и господа!

# 739
  • Мнения: 27 439
Здравейте !
И аз засега съм от гледащите по бтв ,но няма да коментирам .
Само влязох да кажа ,че по правило трябва да се пусне нова тема като стигне 50 стр. Ако някой от вас знае как да я направи и пусне.
Пак се извинявам за нахлуването.

# 740
  • Мнения: 481
Привет, момичета и момчета.
Инатливите магарета Кемал и Нарин, докато си мереха инатите, забравиха за Масал. Сега Нарин да си сърба попарата, която си надроби.
Нигяр, докато дърпаше дявола за опашката, си намери майстора. Ами да беше поискала някоя и друга хилядарка. Толкова лесно ли се взима от Джавидан Тархун 1 млн? Ама лакомията й е голяма.
А на Джавидан й се струпаха всички на главата - то не й остана място, където да ги побере. Беше ми много смешна, като се оглеждаше по улицата, случайно някой да не я следи. И на улицата да остане, и в затвора да влезне, все ще й е малко.
Много хубава хрумка на режисьора - на фона на влюбения поглед на Емир, думите му, че сякаш никога не са се разделяли и нежното завиване с одеалцето, злобният поглед на Джавидан и яростта й, че не е успяла да изтръгне Рейхан от сърцето му.

Това е от мен.
Пожелавам ви хубав ден и положителни емоции с днешната серия.

# 741
  • Мнения: 539
Ама какво става утре? Всички пишете за утре ... явно ще е хубаво както написа Elle Simple Smile
Желая ви приятна вечер дами и господа!
Хубаво ще е, хубаво. Все пак и хубави неща трябва да има отвреме навреме, не само сълзи и драми. Още малко остана и ще видиш.
Приятни емоции в гледането на всички!

# 742
  • Мнения: 1 987
Гледам и се чудя как може да го роди това Назмието: Рейхан не казва на Емир, че е убил човек (както тя смята), защото като му каже, той ще се разкъса от угризения и ще изтърчи да се предаде. Изглежда убийството е нещо, което може и да не сме разбрали, че сме направили?!?
Толкова пък да издиша сценарият, че няма накъде. Чакам и аз някакви по-свежи епизоди, защото ми омръзна да няма нищо, освен предъвкване на два мотива...

# 743
  • София
  • Мнения: 165
Ама какво става утре? Всички пишете за утре ... явно ще е хубаво както написа Elle Simple Smile
Желая ви приятна вечер дами и господа!
Хубаво ще е, хубаво. Все пак и хубави неща трябва да има отвреме навреме, не само сълзи и драми. Още малко остана и ще видиш.
Приятни емоции в гледането на всички!
Аз даже се подлъгах да видя какво ще стане с надеждата, че Емир най-накрая ще разбере за прословутото видео. Не, че момента е лош, хубав е, но след месец и половина разтягане на един сюжет, който е доста плосък за мен, някак си очаквах, малко повече. Надявам се обаче, сметките ми да са верни и в петък най-накрая да свърши това безумие.

# 744
  • Мнения: 1 987
Пак никакво развитие... Ако си ппав, че до петък ще се влачи тази "мистерия" ще се гръмна Rolling Eyes

# 745
  • Мнения: 427
Здравейте, всичко ще се разбере и нашите хора ще се разберат, но сега имаме друг проблем. Във всяка тема има 50 стр. и после се прави нова, такива са правилата на бг мама. Аз писах още сутринта съобщение на diziler, но до момента няма реакция. Доста хора тук написаха за отношението си към IT сектора, призовавам ги да вземат нещата в свои ръце.

# 746
  • Мнения: 267
Епизода днес беше просто прекрасен по мое мнение. Толкова наситен с романтика, бях позабравила някои от сцените, основно беше посветен на Емир и Рейхан сякаш, е отделиха време и за делото. Не знам мен ми създаде много приятно чувство днешната серия и ми приповдигна настроението. Къде ти такъв мъж, като Емир... Хаха🤩
Кемал - направо ми се скъса сърцето и особено като видях онзи тъжен поглед на Нарин към него, когато съдът съобщи решението си.
Колкото до развитието, ако съм смятала и аз вярно към петък ще трябва да е част 1 от развитието, но да видим... Би било супер ако е в четвъртък, но... Simple Smile

# 747
  • Мнения: 539
Здравейте,
На мен днешната серия ми е от хубавите - просто романтичните моменти между Емир и Рейхан днес бяха повече - бяха няколко, на фона на предишните серии, особено тези, в които имаше повече скандали и моменти на гняв и омраза.
Предполагаемият инцидент с Емир изкара Рейхан от равновесие - не знаеше къде да се дене и вече си представяше ужасът да живее без него и без той да знае колко много го обича и каква жертва е направила заради него. Точно показването на този страх и ужас убеди Емир повече от всичко друго, че тя го обича и има друга причина за развода им. Вече се концентрира върху телефона и там ще рови и то неведнъж.
Също ми хареса мъжкото решение на Емир на въпроса с това кой къде да се храни в имението - оная трябваше да бъде поставена на място, ама пак й беше малко, но по-доброто винаги предстои.
Романтичната вечеря също остави Рейхан без думи - не го очакваше и за миг си позволи да забрави ужасите, ие е надявзнудването, но не пропуснаха да й го припомнят - просто този път Джавидан се разпореди какво и как да се случи.
Най-накрая Рейхан видя, че сянката на истинския убиец не е тази на Емир, нещо, което се вижда с просто око, но едва сега имаше очи да го види. Точно заради това ще почне да рови надълбоко, за да стигне до истината.
Относно написаното от Елмайра - "Изглежда убийството е нещо, което може и да не сме разбрали, че сме направили?!?" - когато стреляш по някого, това не винаги автоматично означава, че си убил този, по когото си стрелял. Може Емир да се надява, че само го е ранил, според мен това си мисли Рейхан и затова е убедена, че разбере ли, че човекът е умрял, Емир моментално ще се предаде в полицията. Едва днес й хрумна, че Емир може и въобще нищо да не е направил. Но по-добре късно отколкото никога.
За Кемал - като гръм от ясно небе му дойде съдебното решение, въобще не можеше и дума да става да отсъдят Масал на друг. Сега да видим как ще го отнесе Нарин - според него тя е виновна.
Талаз отново се изгаври с Джемре - сега и краката ще му мие. Милата богаташка, трябва да прави все неща, които не са й присъщи. Намери си майстора с тоя чичка.
Това е бързият ми, но в никакъв случай не кратък анализ. Simple Smile
Хубава вечер на всички!

# 748
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте, всичко ще се разбере и нашите хора ще се разберат, но сега имаме друг проблем. Във всяка тема има 50 стр. и после се прави нова, такива са правилата на бг мама. Аз писах още сутринта съобщение на diziler, но до момента няма реакция. Доста хора тук написаха за отношението си към IT сектора, призовавам ги да вземат нещата в свои ръце.

Готово - нова тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1237840.new#new

Общи условия

Активация на акаунт