Папилома вирус мъж

  • 802
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,
След направени изследване се оказа, че иммамHPV 46.
След година по пубисната кост на мъжа ми се появиха няколко кондилома според мен.
Моля ви, мили момичета, посъветван те ме на какъв лекар трябва да отиде, уролог андролог, венеролог, дерматолог, вирусолог или нещо друго.
Много Ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 4 518
Съжалявам, че се включвам без да знам отговорът, но ме интересува с какви изследвания Ви го откриха? Благодаря предварително.
Аз също съм с ЧПВ и ходя на Гинеколог, за мъж е логично на уролог андролог да се ходи.

# 2
  • Мнения: 37
Съжалявам, че се включвам без да знам отговорът, но ме интересува с какви изследвания Ви го откриха? Благодаря предварително.
Аз също съм с ЧПВ и ходя на Гинеколог, за мъж е логично на уролог андролог да се ходи.

Здравейте,  направих изследване с взимане на материал от влагалището. Гинекологът ми ме прати в лаб. Геника.

# 3
  • Мнения: 4 518
Офффф съвсем съм се объркала. Реших, че мъж пише. На мен ми го откриха и аз казах на тогавашния ми приятел да отиде да се прегледа. Отиде той на уролог и му казали, че за мъже няма изследване. Реших, че на мъж са направили изследване и ми беше интересно какво е това изследване за да изпращам мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт