ДНЕВНИКЪТ Тема 101 Да отслабнем всички заедно!

  • 32 045
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 775
Ох, аз ако приемам 1000калории само и аз ще свалям по лесно.

# 31
  • Мнения: 823
Лъки,че ти колко да приемаш предимно със салати и плодове ? Пък и то е различно за всеки,може и на повече да сваляш.Винаги като свалям изпитвам лек глад ,което е показателно ,че съм в дефицит .На 1500-1600 ккал съм си нахранена Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 11 630
И аз, ама не мога зимата, а лятото правех седмица по 1000 ккал и така свалих, сега ми е невъзможно, яде ми се. Поне задържам кг-те, а не качвам.

# 33
  • Мнения: 823
На мен вече ми е добре апетита,но декември и януари беше ужас .Направо като си пресмятах ккал и лошо ми ставаше.

# 34
  • Мнения: 10 892
В неделя бях 55 кг, днес вече съм 54 Grinning Отслабвам само със силата на мисълта. Но пък ми е вече трети ден без сладко и чипс. Гордея се със себе си

# 35
  • Мнения: 25 775
Лъки,че ти колко да приемаш предимно със салати и плодове ? Пък и то е различно за всеки,може и на повече да сваляш.Винаги като свалям изпитвам лек глад ,което е показателно ,че съм в дефицит .На 1500-1600 ккал съм си нахранена Grinning
Доста съм над 1000 на ден. Като сложа и сирена/кашкавал по 150-200гр, някое лате в движения и калориите хвърчат на горе. Плодовете са си калорични по принцип, аз както ям в промишлени количества за да ми е нахранено.

# 36
  • Мизия
  • Мнения: 295
Момичета, ей такъв карък като мен няма Grinning В момента съм в ПМС, плюс това с тези диети, а отгоре на всичко и трети ден не пуша. Ще откача Grinning
P.S.: Килограмите съм ги закотвила на 58 кг. и не мърдат Sad

# 37
  • Мнения: 823
Здравей ! Аз още преди ти писах ,че ако не редуцираш количеството и качеството на храната няма да сваляш дълго така.Не ти го пиша с цел заяждане.Сподели как се храниш сега ,за да опитаме да ти помогнем.Flowers Hibiscus

# 38
  • Мнения: 2 590
FB... не забравяй, че има и плато - нищо не се случва, понякога за дълго, после, ако режимът е читав, се сваля внезапно. Ако добре си спомням, ти ядеше 4 кюфтета с пюре и хляб; храниш се два пъти дневно. Наблегни на протеините, редуцирай максимално въглехидратите.

# 39
  • Мнения: 576
Здравейте момичета,искам да се запиша в темата и да ви чета.
Искам да ви попитам как се храните когато сте болни.Спазвате ли си режима или не.Аз вече два пъти боледувах тази зима  и в момента също.Имам огромен апетит когато съм болна и не мога да спазвам режима си.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 630
Този път не съм съгласна с Влади. Според мен Fb, не трябва сега да намалява повече храната, тя свали много, нека да изчака тялото да свикне с тези килограми. FB, дай му време да се адаптира, така няма да има йойо после. Нормално е да има кратки застои, особено предвид, че вече не са ти и много килограмите, а влизаш в зоната на по-трудните за сваляне. Супер си се справяш!

# 41
  • Мнения: 823
Niya ,аз по-скоро имах впредвид качеството на храна.Имала е доста за сваляне ,отначало е нормално с леки рестрикции.Обаче аз затова и казах да си опише храната ,че ако пак е на хляб ,картофи и кюфтета занапред няма да и се получи.Иначе има и видима разлика в снимките ,видно е .Но на 58 кг изглежда като да има малко активно тегло.

# 42
  • Мизия
  • Мнения: 295
Ааааа, взех си поука от вас още предният път Grinning На обяд ядох пилешка каша без хляб. Като цяло на обяд винаги ям това, което съм сготвила за цялото семейство, в много редки случаи ям хляб. В 16:00ч. най- често ям кисело мляко, понякога яйца, понякога салата. Сладко, газирано не употребявам. Пия по две зелени чая на ден.

# 43
  • Мнения: 25 775
Здравейте момичета,искам да се запиша в темата и да ви чета.
Искам да ви попитам как се храните когато сте болни.Спазвате ли си режима или не.Аз вече два пъти боледувах тази зима  и в момента също.Имам огромен апетит когато съм болна и не мога да спазвам режима си.
Добре дошла.
Аз като съм болна или настинала си ям както по принцип. Но ако изпитваш глад за определена храна, мисля, че е редно да си я набавиш. Все пак после ще си влезеш пак в релси. Не говорим за кутия понички или нещо такова, а по скоро месо, супи, плодове...

# 44
  • Мнения: 287
Ох момичета, опитвам се да сваля едни 5 кг от началото на годината, все пробвам ограничавам се,  накрая ще изпусна края както примерно мин седмица- петък цял шоколад милка орео, в събота готвих нюйоркски чийзкейк за първи път, стана аааааааадски мега вкусен, + това мама ми беше на гости и беше правила и баница и ви казвам мазало петък-събота-неделя.
Сега от Понеделник се ограничавам, като закусвам 2 яйца ( 2 белтъка и 1 жълтък) на  обяд днес беше зелен микс салати с моцарела чери доматки, маслини и ядки. За следобедна имах вчера 2 много  малки портокала хапнах, а днес около 30гр орехи, вечерята ми е салата, като вчера хапнах около половин кръгче камембер, днес ще салата пак зелен микс с чери домати моцарела ядки авокадо.
Греша ли? Така ако я карам ще успея ли до Май да сваля 5кг.
Нямам много време за спорт, но сега да се постопли и ще ходя пеша с детето след ясли. Иначе съм 170 и съм 60кг, като нагоре ръцете ми са по едри ... Sad(
Пия вода около 2л на ден

Общи условия

Активация на акаунт