2 отрицателни теста 7 дни закъснение 🤔

  • 853
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, с приятеля ми правим опити за бебе!
Последния ми месечен цикъл беше на 21.01.2020г.! От редовен принципно по-редовен на 28 ден най - късно 29 ми е дошло!
На 7 и 9 февруари (и след това до момента) не се пазим искаме бебе... На 10 и 12 имах леко зацапване 2-3 капки... Напрвих тест на 14 февруари беше отрицателен, днес на 7 ден от закъснението пак същата работа ...!
Какво ли се случва?
Дали има вариятн тестовете да не ми показват правилно?
П.С : Скоро се върнах от чужбина, няма АГ в родния ми град за да отида да проверя ( затвориха родилното отделение) и да търся те първа в др градове лекари и да е фалшива тревога не ми се иска...!
И да отбележа и двата теста съм правила с 2рата урина сутрин и са ШарЧек!?
На, някой да му се е случвало нещо подобно?

# 1
  • Мнения: 46 434
На, някой да му се е случвало нещо подобно?
Да. Оказа се комплексен проблем, киста + щитовидна + инсулинова резистентност.
Не отлагай прегледа.

# 2
  • Мнения: 7
На, някой да му се е случвало нещо подобно?
Да. Оказа се комплексен проблем, киста + щитовидна + инсулинова резистентност.
Не отлагай прегледа.
М не не мисля, че ще е това проблема преди 2м имам правени тестове в чужбина всичко ок... И с щ.жлеза и хормони... За това ми е странно както толкова може да ми спре цикъла... И да няма бременност..

# 3
  • Мнения: 46 434
Не твърдя, че при вас е това, само отговорих на въпроса дали ми се е случвало. При мен беше 30 дни след профилактичен преглед, на който не се видяха кисти и ми казаха, че щитовиднада е ок.

# 4
  • Мнения: 175
Аз имах положителен тест на 3тия ден от закъснението. При мен беше същото преди и се оказа от смяна на климата. Не само бременност е причина за закъсненито на цикъл а и много други неща.

# 5
  • Мнения: 1 501
Пуснете си кръвен тест за бременност ЧХГ в някоя лаборатория.

# 6
  • Мнения: 61
Диоса,преди години ми закъсняваше като при вас и се оказа киста(която може за месец д се развие така че няма значение че мин месец сте нямала киста) .Аз принципно си падам хипохондрик и на ваше място бих отишла незабавно на лекар особено тестовете като показват отрицателен резултат(няма бременност).Но п отова което чета съдя че вие не се притеснявате за болест а за факта че теста не е верен ,хааххаха. Ами почакайте 9 месеца и ще разберете бременност ли е заболяване! Това като шега,но бъдете отговорна към здравето си-закъснението и неналичието на менструация може да значи много неща.Имах една позната която и закъсняваше като на теб и и казаха да запази яйцеклетки че цикъла и спирал(тя нямаше 40г.) така че тук няма да измислим какво ви е.Вдигайте се и отивайте на лекар.Почти съм убедена че не е бременност но идете за ваше успокоение Wink

Общи условия

Активация на акаунт