Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

МОНОДИЕТА - тема 20

• 21 463
  • 351
  •   1
Отговори
# 345
пия аз аспирин, ама защото в момента работя навън, ей така против уроки и за да не се разболея
първи зеленуков - 2 моркова, салата от черита и краставица, домашни кисели краставички без захар
втори зеленчуков - 3 моркова, салата от чери и краставица, сурово ферментирал карфиол, домашен, без захар
зехтин и сол в зеленчуковите

като балон съм, задържана вода, аз на зеленчуци не свалям
за пилешките си купих готово печено пиле
за утре съм изпекла една ципура и една пастърва на скарата
а, и вчера сгънах две мерсита следобяд, 'ма то глад, не страе
иначе съм изненадващо стриктна, то и няма как, каквото си нося, това ям
охлабила съм копчето, но не с повече от килограм
с яйцата и КМ дано стант два Praynig

# 346
И при мен е като при Dez либерално даже прекалено 😅 основно картофите са ми най вкусни незнам как изкарвате на ориз просто сварен или печен (правя си картофите с копър и чесън на кубченца запържвам и после запичам стават като кубети,мога постоянно от тях да ям 🤗) обаче с това пиле никога не се разбирам 2 дена бях на крила идваше ми да ги оставя да литнат през терасата и мога да си призная че си похапнах и малко сладичко.Може би заради това кантара ми показва само -0.800грама.Днес смятам да си направя нещо като кьопоолу😏

# 347
Това е любимия ми ориз- уханен и вкусен. Не го овкусявам, стига ми натюр.😋

Много видове са безвкусни, и не си струват въглехидратите.

# 348
Здравейте, от днес съм на режима на ВЧ. Целта ми е от 65кг да падна до 58кг. Знам че е прекалено амбициозна Simple Smile
Днес съм на картофени кюфтета (сложих и яйца и сирене, че и моите в къщи да ги харесат). За утре съм запланувала картофена салата с праз и печени картофи с подправки. Утре ще съм по-стриктна - ще гледам да не ям нищо допълнително.
От много години не съм спазвала диети, но се надявам да съм достатъчно мотивирана, че да успея.

# 349
тц, няма да стане така
картофите варени и само с оцет съм аз
утре приключвам, 10 дни, пропуснати плодови
-1 кг

# 350
И аз се влача на риба и съм само 1 кило надолу но няма да се откажа..най вероятно ако ходя на работа ще е по лесно за преживяване 😒

# 351
При мен върви много добре, даже изобщо не очаквах! Сега съм в края на рибните дни и съм повече от -3. Flushed
Много ми е лесно да спазвам. Аз съм от хората, за които готвенето е кошмар, така че това моно ми действа супер разтоварващо и психически. Също така, както казвах, свалям кг, натрупани набързо в последните 6 месеца. Сигурно затова и лесно си отиват. Все пак старите дрехи все още малко ми стягат, така че е рано да се радвам. Smile
Благодаря на Дез за жасминовия ориз. Виждала съм такъв по магазините, ще го пробвам на следващата врътка вместо картофите.
От утре съм на плодове. Мисля да са портокали.

Общи условия

Активация на акаунт