"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 216
  • 770
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 10 642
Точно над Т (където е мястото напоено с реактив) е бялата. С други думи, където трабва да е розовата черта, точно там е бялата

# 196
  • Мнения: X
Да, "леко вдсно от Т", над което има ясна бяла черта, там,където теста е напоен с реактив. Реактива е веществото, което следва да реагира с ЧХГ от урината. Всяка друга розова или каквато и да била друга на цвят черта на друго място от теста е абсолютно ирелевантна.

# 197
  • Мнения: 55
Вие пак с тая черта.. Аз си виждам розова чертичка, започваща от края на хоризонталната черта на буквата Т. До сега рових да намеря подобен тест, да по-наситен е, но и при него чертичките са изместени леко в дясно. Не виждам бели черти никъде.. Лявата снимка е на потребителката, дясната е примерна..

# 198
  • Мнения: X
Мисля, че е редно да измерим разстоянието между С и Т на двата посочени теста , след това между видимите и невидимите чертички, да го изчислим в мащаб и да пресметнем математическата вероятност първият да е положителен. Вероятно въплътяването на ситуацията в точна наука ще изчисти неяснотите около теста.
Призовавам модератор да "позабърше" последните няколко спам-коментара, включително и моите, че и на мен ми стана досадно.

# 199
  • Мнения: 18
здравейте, сладурки! пак съм аз:) още  не ми е дошло, чакам. прекъснат полов акт на 2ри март, инсеминация на 3ти (така се случи интересно) , кога да направя тест пак?

# 200
  • София
  • Мнения: 10 642
След 5 дни

# 201
  • Мнения: 4
Значи аз мисля че изобщо не съм била бременна просто дефект в теста, беше направен както пишеше на листовката, но не крия имах съвсем малка надежда, всеки би я имал. Всеки си казва мнението и аз не се сърдя на абсолютно никого. На по другия ден направих от писалката на Шуър и  беше отрицателен, а вчера си ми дойде. Детето ще стане когато е писано, нито секунда повече или по-малко. Желая ви хубав и усмихнат ден. Flowers Hibiscus

# 202
  • Мнения: 6
Здравейте👋😅,нова съм в сайта както и по тази тема. Какви симптоми на ранна бременност сте имали. Преди работех по повече от 12 часа и не изпитвах нинаква умора а сега само докато си изпия кафето и вече съм уморена. Никога не съм имала неспокоен сън, а вече от 1 седмица не мога да заспя, с часове се въртя в легло си,а ако заспя се будя често, изпитвам болки в гърдите и ходя по малка нужда много често въпреки че не пия много течности( за апетита си няма да говоря той винаги е голям)😅

# 203
  • София
  • Мнения: 11 495
Ми то първият симптом е закъснението, вторият - положителен тест за бременност. Тези имаш ли ги?

# 204
  • Мнения: 6
Ми то първият симптом е закъснението, вторият - положителен тест за бременност. Тези имаш ли ги?
Очаквам цикъла си след 5 дни

# 205
  • Мнения: X
Ми то първият симптом е закъснението, вторият - положителен тест за бременност. Тези имаш ли ги?
Очаквам цикъла си след 5 дни

На този етап симптомите са по-скоро самовнушение, тъй като дори и наистина да си бременна, нивото на хормона все още е много, много ниско (ако изобщо вече се е случила имплантацията и тялото е започнало да го произвежда), за да предизвика някакви кой знае какви симптоми. Аз лично имах леко по-болезнени гърди и нищо друго. И до днес е така, но при всяка жена е индивидуално. Изчакай няколко дни и си направи тест. Успех!

# 206
  • Мнения: 12
Момичета, здравейте!
Правиха ми цветна снимка и след като видяхме, че и там всичко е наред, имаме зелена светлина за бебеправене.
Остават ми два дни до НЕочаквания ми цикъл, но имам болки, точно като ПМС болките. Има ли надежда все пак да съм бременна. Едвам ще ги дочакам тези 2 дни.
Тези, които вече са мами, имали ли сте болки все едно всеки момент ще текне Simple Smile

# 207
  • Мнения: 1 212
По принцип да, но това може да са си прости симптоми на ПМС...
Няма как да се разграничат.

# 208
  • Мнения: 1
Здравейте! Това е моят тест, според вас бременна ли съм?

# 209
  • Мнения: 15 356
Аз виждам бяла,а не оцветена чертичка.Според мен -не.

Общи условия

Активация на акаунт