Бригада "Нов дом" - 4

  • 76 538
  • 1 389
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 757
Много хубаво предаване,но защо трябва да влизат ,,известни,,!Напоследък изкачат от всякъде !Удължиха предаването заради тях,а ние вече достатъчно сме ги гледали къде ли не !

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Според мен не са удължили предаването заради известните. Реално те нямат голямо участие. Трябва да се покрие време от 1,30 от 21 до 22.30, когато започне вечерното им шоу. И Мастъра е 1,30, Смени жената също.

# 17
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 549
И на мен не ми допадна онова с палетите. В смисъл такъв, че според мен е по-подходящо за екстериор - градина, тераса.
И като казах тераса нея оправиха ли я или аз не съм видяла.

# 18
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Май не. Не остана време.

# 19
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 549
Или пари... нищо може по-нататък да имат възможност да си я оправят сами.

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Самият ремонт не е малка инвестиция и им е в голяма помощ.

# 21
  • Мнения: 605
Похвално за Даниела Кънева, тя е насочила предаването към  момичетата. Винаги е била страхотен журналист. А възрастната руса жена , която се яви към края каква беше, убягна ми това?

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Похвално за Даниела Кънева, тя е насочила предаването към  момичетата. Винаги е била страхотен журналист. А възрастната руса жена , която се яви към края каква беше, убягна ми това?
Леля им е русата жена, при която е живяло едно от момичетата!

# 23
  • Мнения: 22 867
И аз не разбрах, леля или приятелка.......прибрала малкото момиче да живее при нея след като починала майката.

didiela, благодаря! Писали сме едновременно.

# 24
  • Мнения: 5 595
И на мен не ми допадна онова с палетите. В смисъл такъв, че според мен е по-подходящо за екстериор - градина, тераса.
И като казах тераса нея оправиха ли я или аз не съм видяла.
Да, това с палетите е подходящо за градинска мебел, не за хол.

# 25
  • Мнения: 336
Това е едно от малкото смислени реалита или там както се водят. Малко послъгват за 5-те дни или камерата не ни показва всичко, защото рядко има смяна на дограма (проблемът не е в цената, а в това че повечето фирми нямат капацитет да изпълнят поръчката до 5 дни след заявката), слагане на топлоизолация, ремонт на покрив (има теч, намазват с вълшебния вебер тавана и готово?!). От друга страна китайците за 5 дни строят половин болница, ама ние сме българи.

Та малко попретупват ремонтните дейности за сметка на драмата и трябва да превключвам на мисия моят дом, за да науча нещо практично.

тиквата, ако не беше тиква, трябваше да отпусне парите за санирането на Мария Силвестър и Караджов и след много "работа, работа, работа" щяхме да ги видим тез легендарни "видими резултати"

# 26
  • София
  • Мнения: 2 346
Като цяло харесвам нововъведенията с участие на известни личности и рециклиране на стари мебели.
Участието на известни лица привлича аудитория и вдъхновява повече хора да правят добро около себе си.
Рециклирането пък спомага хем за по-екологично отношение към света, хем насърчава въображението.
Конкретното диванче не беше много на място и този тип мебели са вече доста банални, но може би само за нас, които интернетстваме редовно. Може би за масовия зрител е интересно.

Сега очакваме мебели от велпапе, стара шевна машина, ретро столове и скринове и нестандартни идеи за нощни шкафчета и тоалетки. Simple Smile Няма лошо.

Влади Ампов ми е страшно симпатичен, сигурна съм, че помага от сърце. Обаче и неговото участие, и това на Мария (всеки път) на моменти изглежда сякаш бригадата повече време им показва и ги учи какво да правят, отколкото реално да са в помощ. Графа реже плот. Един държи, един гледа, всички очакват да чуят дали се е справил или не. Вярно, че ремонтите са козметични, но въпреки това ми се струва, че адски много време се губи в снимките на забавни моменти. Дали нямат и друга помощ от майстори, които не ни показват.

# 27
  • Мнения: 46 437
За рециклирането миналата година им писах, но тогава изхвърляха хубави дървени мебели.
Това с евтопалетите беше замазване на очите. А пък каква прахосъбирачка е....

# 28
  • София
  • Мнения: 5 247
Много изстрадали момичета, особено по-малката сестричка. Наистина без думи при такива съдби. Дай Боже те са здрави и си помагат. Умни деца са. Не са пропаднали от несгодите.  И Слава Богу сега ще имат чудесно жилище.
Браво на Даниела Кънева! Желязна е.
Не стана ясно от предаването русата жена сестра на кого е от родителите ако е леля...а и вторият баща къде е, също баби, дядовци, но явно нямат близки. Не си представям как успява голямата да ходи на работа и да учи. Сигурно не е редовна студентка, ако й е на пълно работно време работата като архив.
Браво на момичетата, че смогват и се борят.
Ремонтът е невероятно важен за тях. Изглежда всичко свежо, ново, уютно с тези дълги завеси и чисти врати,  мебели , стени. Не ми допадат някои неща, не всичко се и вижда,  но дано им служи.
Балатум, мокет- не одобрявам, а мивката в банята е така далече и ниско от батерията, че ще има да ги мокри като се мият.  А и чучурът е висок, не е от тези с ниско рамо.

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Според мен не са удължили предаването заради известните. Реално те нямат голямо участие. Трябва да се покрие време от 1,30 от 21 до 22.30, когато започне вечерното им шоу. И Мастъра е 1,30, Смени жената също.
Не е заради тях, разбира се.
Точно това е причината - която си посочила. Само за петък не можаха да измислят. Т.е. те го бяха измислили, но не им отърваше да пуснат "Съни"-то от 21.30.
Утре ще гледам "Бригада"-та аз. Има повторение от 15.15 по bTV Lady.

Общи условия

Активация на акаунт