Приятелят на сестра ми ме харесва

  • 3 574
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 747
Не мисля, че имаш проблем. Просто разкажи на сестра си. Този ми звучи като ненормален маняк - иска разрешение да ти пипне косата?
Разкажи й 1:1, без преувеличение и емоции: точно какво ти е казал и тя да си решава.

# 31
  • Мнения: 9
Надявам се да не приемаш мнението ми като заяждане, не е такова, обичам разговори да има.  Но и много солидни (Така да ги наречем) жени се оказват с по 2 деца от двама мъже, никой не е застрахован, и на мен може да ми се случи, и на теб, просто понякога живота поднася страшни изненади. За мен две деца от двама мъже ми говори, че жената е наивна, доверчива или просто е страшен карък. Ако беше интересчийка или възпитана с такива "ценности", щеше да ги върже тези пишман бащи с по един брак предварително и после да ги съди за по една издръжка, но не, тя отново лапнала по неподходящия.
Ако тя вижда какво се случва, но търпи, най-вероятно е отчаяна... но да стои, за да може на този етап да подсигури подкрепа за нея и децата и. Това да е нейния начин за оцеляване. Тук е мястото семейството и да се застъпи, да и помогне, а не да стоят отстрани като сеирджии. Може и тя да се оглежда за 4ти, не знам.
до преди 3 години тя живя при нас 7 години за да и помогнем

# 32
  • Мнения: X
Добре сте направили. Предполагам и тя работи, но не изкарва достаттчно, за да и се налага да разчита и на льольото. Ще е добре да се огледа за някакво решение.  Жени с представителна външност се търсят не само като модели, а и като търговски представители, крупиета, хостеси... нека използва силните си страни като плюсове. 
Ако проблема не е в парите, а в стандарта който поддържа, нека го занижи малко, абе общо взето всичко друго е по-добре от това да си зависим от толкова нагъл тип. Той утре може и да и посегне, знае ли се... щом така не я зачита.

# 33
  • Мнения: 9 991
От опита ми с такива, като и каже, тя ще я изкара, че е влюбена в него и само иска да ги скара. За жалост, докато сама не си отвори очите, няма да има файда. Ще се скара със сестра си, полза никаква. Идеални мъже няма, от страни лесно се съди, щото не сте хванали благоверния в крачка. Любовта е сляпа, и по-добре иначе двойки нямаше да има.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Този ми звучи като ненормален маняк - иска разрешение да ти пипне косата?
Или зле скалъпена история с фантазни елементи Joy
Скрит текст:
маниАк

# 35
  • Мнения: 9
  ох де да беше много щях да се радвам
 Този ми звучи като ненормален маняк - иска разрешение да ти пипне косата?
Или зле скалъпена история с фантазни елементи Joy
Скрит текст:
маниАк

# 36
  • Мнения: 19 837
Нискочел примат, който не може да си държи салама в гащите.
Сестра ти очевидно не прави най-добрите избори на мъже.
За нейно добро, веднага ѝ кажи. Не я познавам, може да го удари на сръдня, но ще ѝ мине. Ще ѝ направиш услуга, ако този се разкара навреме, а не в перспектива да си чупи главата с още по-сложни ситуации.
Говедо, което няма минимума морални задръжки да се сваля на сестрата, значи за другите неща е още по "разкрепостен".
А ти не се прави на невинна кукла, а го отрежи, колко време го "наблюдаваш" да ти се увива около теб? Тези неща се усещат 1-2-3 пъти и сиктирдосваш говедото, не го гледаш невинно.

# 37
  • Мнения: 21 438
Да, това е другия погрешен момент, отдавна трябваше да си отрязала категорично всякакви намеци и мазни погледи.

# 38
  • Мнения: 7 933
Тази тема да не е някакво модерно литературно вдъхновение от филма "Малки жени"? Joy

# 39
  • Мнения: 2 387
Аз не обичам клюкаренето, но щом за сестра ти става дума... аз съм мъж и сестра нямам, но имам брат и си представям жена му да вземе да ми се увърта, да ми пипа косата - бих му казал.

Инак ми стана смешно ей това:
какъв е бившият й. Сменяше жените като носни кърпички, спеше с половината си колежки и с няколко от приятелките й.
Значи, тук всички жени дружно наричат такъв мъж "боклук", но явно жените в работата му и половината приятелки на жена му го смятат не за боклук, а за най-готиния пич на света, щом спят с него?

# 40
  • Мнения: X
Тя, авторката, може много да се кефи, че мъжът на по-красивта (по нейни думи) сестра я ухажва. Това че е пуснала тема не значи, че мисли на сестра си доброто и че много я обича.

Според мен, дори малко й завижда... Иначе нямаше нужда да ни споделя, че другата била по-красивата, манекенка, обаче пък с 2 деца от различни мъже... Wink

# 41
  • Мнения: 9
Проблема е такъв че тя след месец трябва да се мести на друга квартира защото договорът на тази изтича и не искат да го подновят а тя няма пари за да наеми друга голямото и дете е болно не расте и го лекуваме с хормон на растежа то живее при нас а малката е на 4 и си живее при майка си биологичния баща не плаща никаква издръжка и се съдят не може да я пуска на градина поради и здравословни проблеми и на малката така сестрами не работи все още най рано ще започне до 2 месеца. Не знам какво да правя не може и при нас да е защото сме в гарсонера и ще станем 6 човека един през друг. Аз допълнително съм и студентка. Затова да кажа не е вариант защото тя и малката ще останат на улицата.

# 42
  • Мнения: 21 438
Тогава, единственото което те съветвам е въобще да не оставаш насаме с този мъж и да прекратяваш всеки опит да ти каже нещо за мераците си.
Даже не се събирайте четиримата. Остави сестра ти да се оправя с него.

# 43
  • Мнения: 9
Тогава, единственото което те съветвам е въобще да не оставаш насаме с този мъж и да прекратяваш всеки опит да ти каже нещо за мераците си.
Даже не се събирайте четиримата. Остави сестра ти да се оправя с него.
аз също си го мислех и наистина така е най-добре поне докато не си стъпи на краката с работа и квартира. Тогава ще поговоря с нея и ще и кажа всичко нека тя сама си прецени. Благодаря ти

# 44
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Значи в крайна сметка баш парите са в дъното на нещата. Някой назад предположи.

Авторке, не само насаме. Изобщо не се бутай на събирания с тоя кретен. Гледай си твоето гадже, а при мераци онзи го отрежи здраво, може и публично.

Общи условия

Активация на акаунт