Жена ми дали ми изневерява?

  • 3 995
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте на всички, нов съм в форума, но дойде момента и аз да имам нужда от вашето мнение. Знам,че шансовете са 50-50 и няма как да се знае на 100% сигурност, но въпреки това искам да чуя и друго мнение. Като за начало искам да ви кажа,че в нета съм изчел почти всяка една статия по този въпрос, признаци, знаци и т.н., но въпреки това мисля,че хора с повече житейски опит, могат да кажат най-добре.

На кратко казано женен съм от 7 години /на 33 години съм, а жена ми е на 26 години/.
Моето съмнение дойде когато един ден жена ми каза,че телефонът и има проблем с набирането на номера и ако мога да го погледна, и да го оправя. Добре няма проблеми, но докато търсех в настройките на телефона, попаднах на блокирани номера и забелязах някакъв телефон, питах я какъв е този телефон, а тя спокойно ми каза,че е на някакъв който и звънял и искал да се запознае с нея? На въпроса ми как така непознат номер и звъни за това, тя ми каза,че когато си идвала от работа един ден, някакъв я спрял и искал да се запознае с нея, но тя го отрязала, след това е запознал да и звъни по телефона и да и пише на Viber и тя го блокирала, но било отдавна. На въпроса защо не ми е казала: отвърна,че не искала да ме претеснява. Добре, но след това в мен се породи едно съмнение, добре непознат човек иска да се запознае с теб, но как този човек успява да ти намери телефонния номер? Като предистория искам да кажа,че в последните 2-3 месеца аз се отдадох на работа ми и спрях да и помагат във вкъщи с домакинската работа, което го отчитам като голяма моя грешка, която в момента поправям,имали сме и скандали по въпроса от което тя запозна да се държи по-студено към мен, някак си да ме игнорира и все едно гледа живота си напред, но без да включва мен. Седнах питах я спокойно нея, дали има някой друг, дали не ми е изневерила, но тя отрича и казва,че няма такова нещо. Казах добре, но вътрешно имам едно гадно усещане,че може би не ми казва истината. Вие какво мислите?

# 1
  • Мнения: 40 748
Сам се вкарваш във филми. Хората понякога си общуват с другия пол, даже леко флиртуват, но ако всичко това се смяташе за изневяра нямаше да има нито едно семейство останало. И като те гледам вече си отровен и не знам дали можеш да се върнеш назад.

Според мен забрави всичко, ако има любовник ще си проличи, а ако няма твоята ревност ще ви съсипе брака.

# 2
  • Мнения: 14 801
И смяташ, че изневерява, защото...?

# 3
  • Мнения: 1 112
Може да е питал някой познат за номера и, не е задължително тя да си го е дала. Има много нахални мъже и жени, които не се интересуват, че човекът отсреща е обвързан и т.н. Много пъти ми се е случвало, да ми пишат и звънят някакви номера и да ми знаят името без да съм се запознавала с тях.Не е задължително да ти изневерява, какво и е държанието цялостното към теб, никъде не посочваш ?

# 4
  • Мнения: 18 494
Скоро имаше един дето спрял да помага  и го отчете грешка..Що помагате не ви знам, не си ли шетате на себе си, или ТЯ е длъжна да шета ,пък вие каквото там бутнете?
Лесно се намира номер който умее, от познати, колеги, от доставчици, преди време мой номер бе намерен и  ми звъняха, отдавна беше.
Голям праз, че блокирала някого.
Ти изневеряваш ли?Блокираш ли номера?

# 5
  • София
  • Мнения: 12 602
От информацията, която даваш, абсолютно няма как да се направи каквото и да е заключение. На мен много пъти ми се е случвало да ми пишат непознати, обикновено някой объркал номера, и от там започва да ми досажда. Веднъж някакъв май ме беше объркал с друга, разправяше как съм можела да го игнорирам, той бил оставил жена си заради мен Joy И той отиде в блокираните, както и други такива. Историята, която ти е разказала жена ти, може да не е съвсем така, но това не значи, че ти е изневерила. Може просто да не иска да те занимава с глупости, особено ако знае, че си подозрителен и ревнив. Не се вкарвай излишно във филми и не занемарявай връзката си. Ако нещо друго се случва, времето ще го покаже.

# 6
  • Мнения: 2 193
Имате си проблеми от описаното. Работете върху тях, не търси вода от сто кладенеца и не фантазирай излишно.

# 7
  • Мнения: 1 112
и аз мисля, че автора има проблем със себе си предимно и след това с жена си .

# 8
  • Мнения: 7
Благодаря ви за отговорите, много ми бяха полезни, може би наистина съм се вкарал във филма, но като насложиш нещата, че държанието и към мен се е променило - към по студено, гледането на житова без да вкл. мен, идването и т.н. не знаех какво да си мисля вече, пък няма смисъл да я питам отново, при положение,че вече ми е отговорила, надявам се всичко да е наред и аз да съм се вкарал просто в някакъв филм. Благодаря ви.

" elfinaa
и аз мисля, че автора има проблем със себе си предимно и след това с жена си ."
- Добре само на мен ли ми е странно, че непознат човек ще те спре на улицата да се запозне с теб и след това ще ти намери телефона, и ще вземе да ти звъни постоянно и на viber ще ти пише? Кой прави така?
Аз ако видя непозната жена на улицата и дори да реша да се запозная с нея и ме отсвири, няма да мисля как да и намера номера?

Последна редакция: чт, 13 май 2021, 11:42 от dani033

# 9
  • София
  • Мнения: 13 030
Горката жена. С такъв филмар тепърва ще бере ядове.
А това с помощта го забрави. Тя не ти е слугиня. Двамата си гледайте домакинството.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 977
Благодаря ви за отговорите, много ми бяха полезни, може би наистина съм се вкарал във филма, но като насложиш нещата, че държанието и към мен се е променило - към по студено, гледането на житова без да вкл. мен, идването и т.н. не знаех какво да си мисля вече, пък няма смисъл да я питам отново, при положение,че вече ми е отговорила, надявам се всичко да е наред и аз да съм се вкарал просто в някакъв филм. Благодаря ви.

И аз бих се държала по-студено, ако мъжът ми ме обвинява неоснователно и не ми вярва.

# 11
  • Мнения: 7
Благодаря ви за отговорите, много ми бяха полезни, може би наистина съм се вкарал във филма, но като насложиш нещата, че държанието и към мен се е променило - към по студено, гледането на житова без да вкл. мен, идването и т.н. не знаех какво да си мисля вече, пък няма смисъл да я питам отново, при положение,че вече ми е отговорила, надявам се всичко да е наред и аз да съм се вкарал просто в някакъв филм. Благодаря ви.

И аз бих се държала по-студено, ако мъжът ми ме обвинява неоснователно и не ми вярва.

- Когато стана случката с телефона, тя си се държеше студено, не е породено от моя въпрос.

# 12
  • Мнения: 40 748
Никой не може да ти гарантира, че не ти изневерява, не сме и светили. Но само по написаното от теб изобщо не може да се реши, че има нещо.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 602
Студеното поведение може да е продиктувано от това, че не си имал време за нея покрай работата, и от това, че си спрял да й помагаш за домакинските задължения. Почувствала се е неглижирана и си е казала "не ме интересува, всеки за себе си". Дали се е стигнало до изневяра, няма как да съдим по описаното. Поговори си с нея, разбери какво не е наред. И не забравяй, че всеки едни отношения изискват постоянна поддръжка, иначе вървят към разпад.

# 14
  • Мнения: X
Ей тъй случайно като "попаднете" на някакви много забутани неща... кажи си, че си ѝ проверявал телефона. Като жената на Пабло Ескобар, дето търсела сол и намерила пари в старо радио.

Общи условия

Активация на акаунт