Жена ми дали ми изневерява?

  • 4 001
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Paris, France
  • Мнения: 14 039
Темата ми прилича на темата на Васко с курсовете по маникУр. Възрастта на жените е същата, на мъжете и браковете е подобна. И в двете теми мъжете временно спрели да помагат в домакинството. Даже псевдонимите си приличат - имена, голяма буква и 2 цифри.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1333406

Spot the difference

# 46
  • Мнения: 635
Невена е права, много сходни теми и намирисва на пързалка.
Все пак - не мисля, че от тази случка сама по себе си може да се направят каквито и да е изводи. Ако жената изневеряваше, според мен много лесно можеше да измисли далеч по-невинно звучащо обяснение и авторът никога да не се усъмни. Най-много да не си признава, че този, който звъни всъщност й е колега или нещо такова и да е принудена да го вижда от време на време, а не напълно непознат. Това с цел да не се дразни автора.

# 47
  • SF
  • Мнения: 21 243
Е, ако не е вярно, можеше поне годините да смени, за да ви заблуди. С каква цел да го прави?

# 48
  • Мнения: 5 832
Още като прочетох темата и ми заприлича адски много на Васко.
Е, ако не е вярно, можеше поне годините да смени, за да ви заблуди. С каква цел да го прави?
Може да няма достатъчен капацитет да измисли друг ник и история. 😅

# 49
  • Мнения: 14 893
Тъкмо се чудех как да го кажа по-меко.

На мен и двете теми са ми като за кънки.

# 50
  • Paris, France
  • Мнения: 14 039
В днешно време 26 годишни жени с по 7 и 10 години брак са си находка. Същото за 31 и 33 годишни мъже с такъв брачен стаж. И хързул-пързул, мъжете спрели да домакинстват 🥳. И хоп, имало любовници, разводи, купени с кредити къщи, ровене в телефони.

# 51
  • Мнения: X
Нещо ви гони параноята май. Зад всяка тема виждате пързалки, измами...

# 52
  • Мнения: 7 438
Мен единствено ме очуди  ,брак с 16 годишна.
Това истина ли е ?

# 53
  • SF
  • Мнения: 21 243
Ама това не е по тази тема. Объкахте темите.
Имате ли какво да кажете на момчето, което отваря дискусия за изневяра или сте се събрали тук на приказки?

# 54
  • Мнения: 738
Довери се на интуицията си. Написал си "но вътрешно имам едно гадно усещане, че може би не ми казва истината".  Е, на това гадно усещане се довери и разбери какво става. Като разговаряш и я питаш дали ти изневерява, ти очакваш тя да си признае ли?! Ще отрича докато не я хванеш или докато не си подготви следващия клон, на който ще скочи и тогава тя ще те уведоми.

# 55
  • Мнения: 4 166
Често интуиция се бърка с параноя.
Ако продължи да души и рови - ще си съсипе и здравето и връзката.

# 56
  • Мнения: 6 767
Уоу, чакай да дам телефона си на мъжа ми. Имам разни съобщения в Месинджър блокирани от индийци и какви ли не, които ми пишат. Да не вземе да помисли, че докато е на работа, отскачам набързо до Индия 🤔
Авторе, пийни водичка, успокой се, никой не блокира любовниците си. И никой няма вина ако случайна откачалка му се натресе на улицата.

# 57
  • Мнения: 14 893
В моя телефон сигурно 1/3 от контактите са блокирани и без да сме били любовници. Има и много блокирани жени Grinning Да чакам ли предложение за тройка, ако мъж ми набара телефона и пита коя е тази Сийка?

# 58
  • Мнения: X
В моя телефон сигурно 1/3 от контактите са блокирани и без да сме били любовници. Има и много блокирани жени Grinning Да чакам ли предложение за тройка, ако мъж ми набара телефона и пита коя е тази Сийка?

Невинна душа си ти. Класика е любовникът да го пишеш Наталия, а не Николай. Grinning

# 59
  • Мнения: 41 019
Довери се на интуицията си. Написал си "но вътрешно имам едно гадно усещане, че може би не ми казва истината".  Е, на това гадно усещане се довери и разбери какво става. Като разговаряш и я питаш дали ти изневерява, ти очакваш тя да си признае ли?! Ще отрича докато не я хванеш или докато не си подготви следващия клон, на който ще скочи и тогава тя ще те уведоми.

А така, насъскай го още, че му е малко. То на ревнивците интуицията им все изневери подсказва и без това.

Общи условия

Активация на акаунт