Жена ми дали ми изневерява?

  • 4 001
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Ей тъй случайно като "попаднете" на някакви много забутани неща... кажи си, че си ѝ проверявал телефона. Като жената на Пабло Ескобар, дето търсела сол и намерила пари в старо радио.

- Защо да и проверявам телефона?

# 16
  • Мнения: 1 113
ами как да не е ровено, щом си гледал и блокирани номера Smiley едва ли ще те е блокирала теб, че от там да идва проблема на телефона и с обажданията Smiley случайно ? не мисля

# 17
  • Мнения: 7
ами как да не е ровено, щом си гледал и блокирани номера Smiley едва ли ще те е блокирала теб, че от там да идва проблема на телефона и с обажданията Smiley случайно ? не мисля

- Както съм написал по-горе тя сама ме помоли, защото имало някакъв проблем,
преди това аз не съм знаел, че има проблем с телефона.

# 18
  • Мнения: 14 893
Блокирани номера ми е известно да се виждат само ако
А. Се отвори контактът
Б. Се зададе при преглед на указателя да показва само блокирани

Доколкото четох, видял си непознат номер и си отворил контакта... Какво си очаквал да намериш, не е много ясно, но това си е вид ровене.

П.п. оправяне на проблеми с набирането няма общо с отваряне на контакти. Не ми е известно блокирането на входящите обаждания да ограничава и изходящите.

# 19
  • Мнения: 5 508
В телефона си имам поне 30 блокирани номера. Половината са от както си взех настоящия номер и минзвъняха да търсят стария собственик.
Имам 5-6 на някакви дечурлига, които явно набираха произволни номера и пак така 'Здрастиии, може ли да се запознаем? Да ти пратя снимка? Аз съм от град Х, ти от къде си?'.
Имам и блокирани клиенти. Давам си личния телефон, защото не искам служебен, който да мъкна постоянно с мен, но се случва някой да реши, че може да се пробва да ме покани я на кафе, я на по бира, вместо да ме търси по въпроси в моята сфера. И тях разкарвам.
Добре, че МП не параноясва така, защото до сега да сме се разделили Joy

Авторе, тя ако реши да изневерява ще се крие и хич няма да разбереш.

# 20
  • София
  • Мнения: 971
Ако ти изневеряваше, нямаше да ти даде да и гледаш в телефона, а щеше да даде на любовника да и го оправи.

# 21
  • Мнения: X
Ако ти изневеряваше, нямаше да ти даде да и гледаш в телефона, а щеше да даде на любовника да и го оправи.

Правилно.Smiley

# 22
  • Мнения: X
Авторе, ако продължиш все така, и да не ти изневерява в момента, ще започне. Сопри се малко...

# 23
  • София
  • Мнения: 23 098
И смяташ, че изневерява, защото...?
Защото е патологичен ревнивец, ревнуващ от блокиран номер в телефона на жена си.
С кеф да му изневериш на такъв. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 5 832
Щом ти дава телефона си и дори те оставя без надзор, значи няма нищо. Иначе ще ѝ пипнеш телефона само през трупа ѝ.

# 25
  • Мнения: 7
Здравейте, Благодаря ви, явно аз нещо съм се филмирал. Ако админ желае може да заключва темата. Лек ден и благодаря отново.

# 26
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
Виждам, че зад питането ти се крие един друг въпрос - Защо жената спря да ме иска, има ли друг?

Ами, не е задължително. Може с нещо да си я засегнал и да е охладняла към теб. Може да ѝ се иска да си по-инициативен, а не да я приемаш за даденост. Може нещо да я уморява и напряга и то да няма нищо общо ос теб. Много са нещата.

Фактът, че не казва нищо конкретно, ме навежда на мисълта за първото или второто "може".

# 27
  • Мнения: 3 331
А дали жена Ви не мисли, че Вие ѝ изневерявате, след като сте се отдал на работата си/каквото и да значи това/ и вече не ѝ помагате в домакинството? И каква е причината за това да не ѝ помагате и да поставите работата на първо място? Всъщност как очаквате да реагира на това? С възторг ли?

# 28
  • Мнения: 40
Абе човек, в какви филми си се вкарал? Ти в момента търсиш под дърво и камък, повод да покажеш, че жена ти ти изневерява. Ами ако продължаваш да се филмираш и да търсиш под вола теле, ще я предизвикаш, и тя ще го направи. Мъж съм, и мога да ти кажа едно, освен ако не си попаднал на някоя меркантилна кифла, на която изневярата и е в кръвта, едва ли жена ти, ще тръгне хей така да изневерява. Жените искат да бъдат обгрижвани, да имат сигурност. Ако ти намираш време за нея, за къщата, и за всичко тя няма да тръгне да гледа настрани. И дори и да има някой който я търси (тормози) тя не е малка и ако не иска, ще се справи с него, което означава че държи на теб. Не се филмирай, за да не я предизвикаш.

# 29
  • Мнения: 650
Жените искат да бъдат обгрижвани, да имат сигурност. Ако ти намираш време за нея, за къщата, и за всичко тя няма да тръгне да гледа настрани.
Не мога да се въздържа, да не ти кажа, че много се заблуждаваш Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт