Декемврийското човече вън посреща Август вече!

  • 12 009
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 568
Валент, за каква изневяра говориш? Ако е било нещо мимолетно, за една нощ, ей така за утоляване на страстите, нямам нищо против, не искам и да го знам, защото няма смисъл. Но дори и да го науча по някакъв повод, не бих се тръшкала, защото е човещинка и защото е непростимо да изпуснеш мига, в който би се чувствал добре само заради някакви остарели скрупули. Ние сега сме във възрастта, в която си създаваме спомени, които ще ни топлят, когато минем на кисело мляко  Wink Какво означава, че е отишъл и си е топнал патката някъде - НИЩО, важното е, че отново се връща при мен  Wink
Виж, ако става дума, за нещо по-сериозно, за връзка, в която мислиш, че си открил любовта и щастието, тогава трябва да се играе с открити карти.
Аз съм на мнение, че семейството не може да се поддържа със зор само заради децата. Отрастнала съм именно в такова семейство. То не е щастливо семейство, никой не излиза щастлив от такава ситуация. Аз хиляди пъти съм се молила нашите да се разведат, амо и само да имаме една нормална коледа, рожден ден, празник. А майка ми не го направи заради нас. И какво от това???

Пфууу засегна ми тема, върху която разсъждавам напоследък по различни поводи. Имам май интересно виждане за нещата, но само на теория. На практика не съм имала възможност да реагирам и не знам. Може и да реагирам неадекватно в първия момент, но се надявам да ми дойде акъла и да не истерича много  Crazy

Ние бяхме при хомеопатката. Пием вече капките, дано да подействат бързо. Каза ми и някакъв метод против обезводняване, който не знаех до сега. Дава се по една лъжичка глюкоза, след това много солена вода и най-накрая колкото иска детето чиста вода. Сладкото засилват жаждата, соленото задържа течностите. Процедурата се повтаря през 15 минути. Не съм пробвала, защото забравих да купя ампула глюкоза.

# 46
  • Мнения: 772
Момичета, като гледам - добре, че пуснах вчера новата темичка! така сте се разписали само... жалко, че пак има и болни дечковци, да се оправят бързо! то и Ежко днес по обяд пак имаше почти 38 Т, за щастие без други оплаквания, ама не може да е така без нищо... дано не вдигне довечера пак.

иначе пътуването с влака - около 5 часа - мина поносимо, но не мисля, че можехме да издържим и минута повече вътре. засега с бавачката общуването върви добре - още не съм свършила много работа, ама някак си поне си почивам, докато с който и да било роднина, колкото и да му/се й радвам, все пак би ми било по-ангажиращо общуването, а не мога да си позволя много разсейвания в момента, въпреки че е лято...

а и разни философски теми за живота захващате, по които хем бих се изказала, хем де да знам... - уж си имам твърдо мнение, но в действителност друго излиза...

Смайли, за онази система с глюкозата - нашият доктор препоръча нещо подобно - каза за морето, за всеки случай, да вземем едни прахчета, които се разтварят в много вода и тя се дава "на корем" - за "оводняване", а те съдържали точно натриев хлорид /сол/ и нещо, което е като глюкоза, и някакви минерали - явно принципът е същият, ама така и не се организирах да отида до аптеката, където ги правят, дано не ни потрябват.

много поздрави на всички, дори и на тези, чиито снимки не смогнах да похваля  Wink

до скоро! оправих началото на темичката, нали този месец нямахме нови попълнения за вписване в списъка?
 

# 47
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз днес бях на лекар. Той каза, че не може със сигурност да каже дали ще повлияе или не лекарството което съм ползвала. Ще изчакаме 2 седмици да видим дали организма ми ще запази бебето. Ако минем през това изпитание през 16 г.с. задължиелно трябва да направя фетална морфология на 3D /което аз така или иначе задължително съм решила да правя, за да избегна амниоцентезата/. Все още всичко е под въпрос, така че стискайте палци.

# 48
  • Мнения: 203
Аз днес бях на лекар. Той каза, че не може със сигурност да каже дали ще повлияе или не лекарството което съм ползвала. Ще изчакаме 2 седмици да видим дали организма ми ще запази бебето. Ако минем през това изпитание през 16 г.с. задължиелно трябва да направя фетална морфология на 3D /което аз така или иначе задължително съм решила да правя, за да избегна амниоцентезата/. Все още всичко е под въпрос, така че стискайте палци.

Деска, ще стискаме палци, как няма, дано вскичко бъде наред. Коя седмица се падаш, наистина ако има нещо, би трябвало организмът ти сам да отхвърли плода, но дано си е добре яйчицето. Само за едно нещо се хванах, феталната морфология не е на 3Д, тя си е на 2Д, защото вътрешните органи не се виждат на 3Д. Например, че ми е прясно, моята фетална при Мазнейкова беше 10 мин. 2Д , и включи 3Д-то само 2 мин. да снима едва ли не.

Момичета ще ни извините, малцинство сме бременните и сме на друга вълна, ама нали сте ми най-близки тук - тук пък ще си пиша Crossing Armsbouquet

аса честито ти за килцата:) - мечтая си за момента , в който ще заприличам пак на човек - аз бях 58 кг. сега ...... не ми се говори. Но този път ще положа усилия и ще впрегна най-силната си воля, защото така не може вече - 18 месеца бременна + 20 месеца кърмене  Twisted Evil е аман.
Само да родя живо и здраво детенце, и другото да ми е и то живо и здраво нищо друго не ща даром, останалото сама ще си го постигна.

# 49
  • Мнения: 5 790
Дейзи, стискам ти палци и се моля всичко да е наред и да задъриш бебето  Praynig Praynig Praynig

Райчка, казаха ли лекарите малкото човече какво ще е? Ох, и аз взех нещо да се вълнувам покрай бременните ви тревоги  Laughing Момиченце ли ще е този път?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 493
Алекс1, блееш душата... още отдавна казаха, че пак ще е мъжко Simple Smile

Деска, стискам палци мила Simple Smile

Мартин май ще дойде в четвъртък... толкова вече ми е домъчняло за него! Нищо че оня ден бая се скарахме по телефона... Wink ама сега пак всичко е ОК.

Смайли, няма какво да коментирам Simple Smile Знаеш че споделям твоето мнение... Simple Smile

# 51
  • Мнения: 5 790
Янче, май наистина бая съм се облеяла  Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 951
Уфффф,не знам,как е при вас,ама дори на рецепцията ми,която е северна,е доста топло...ще вали ли,ще гърми ли,не знам...Пиша набързо,4е имам работа в Несебър,и после няма да мога да пиша,защото довечера сме поканени на откриване на още един комплекс от веригата ЕЛИТ,та съм на фризьор... Heart Eyes
Нели,аз уж също съм на това мнение за подобни грешки,ама не съм сигурна,че няма да се разбеснея ако това стане...не искам и да знам!
Деси,ще стискаме палци всичко да е точно!
АСА,какви са тези 48 кила бе и искаш и да сваляш,аз съм 49,толкова малко мноооого отдавна не съм тежала.Радостното е,4е не се подлагам на диети и не се измъчвам.
Е,тази нощ се наспах като пич,Дани спи в др апартамент със свеки.Наспана съ,ама не ми е много комфортно,че Дани не е при мен,ама сме 100 маймуни в 2 апартамента,свекърите първоначално бяха настанени в хотела,ама сега е фул,ама пълно!Хората обикалят като луди,съгласни да платят и отгоре,ама няма!А миналият месец беше толкова спокоен...

Валент,малката е голяма сладкишка!А ти наистина си супер не фотогенична,да не кажа грозничка и...що не грабнеш фотоапарата ,поне няма да има опасност от твое изображение до тези на хубавата Диля и съпруга ти! Joy
А,аз съм по-бяла.на тези снимки съм с тен,айде моля ви се! Blush Crazy
АЛЕКС,обясни ми сега,защо не искаш още едни дете,или не съм разбрала правилно и не го искаш в близкото бъдеще?
ЯНЧЕ,забравих да ти кажа,че на онази снимка с булката си сттрахотна и имаш интересно излъчване-хем палаво секси,хем някакси детско...не знам...

И аз изпратих снимки в германос,ще правим конкуренция на Дара и Габи bowuu  bouquet

http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&ph=2&p=1&sort=3 … ID=%&rID=2042
http://www.germanos-konkurs.com/?t=7&ph=2&p=1&sort=3 … ID=%&rID=2044

# 53
  • Мнения: 5 790
Ванилийке, веднага се обяснявам  Laughing като ученичка, при това!
Първо започвам с това, че ако стане - Божа работа - няма да го махна! Но по принцип не искам второ. Първото го родих на 30, не мога да кажа, че съм карала тежка бременност. Но много тежко преживявам болестите й, паданията и всичко. Когато Виктория се разболее, аз съм меко казано в стрес. Треса се непрекъснато, спирам да ям и пуша цигара от цигара. Говорих и с педиатърката, тя ме съветва да съм спокойна, но не мога. Просто не става. Последният път лекарката от Бърза помощ, която дойде да прегледа Вики посред нощите ми предписа успокоителни, щото каза, че сигурно ще колабирам. Но това явно е въпрос на психика. Освен това ходя на работа и няма кой да гледа Виктория. С баща й работим на смени, за да я гледаме на смени. Което си е голям гърч. Майка ми работи, а свекърва ми е тежък случай. Ако аз си остана в къщи, оставаме на заплатата на съпруга, която хич не е голяма. Майчинството ми с Вики продължи точно 3 месеца и 9 дни, след това се върнах на работа. Сигурно знаеш какво работя, но ми трябваха около 2 месеца, за да вляза отново в час. Което пък за малко ми струваше работата. За момента ми струва част от нея, която ми се отразява на заплатата. А друга подобна за същите пари едва ли ще успея да си намеря. Освен това, съм на 32 и всичко започва много да ми тежи - едновременно гледане на дете, ходене на работа /която за да изкараш повече пари, трябва да работиш повече/, домакинство и т.н. и т.н. Освен това, никой не ни помага нито физически, нито финансово. Аз работя сутрин от 5 до 17 следобяд, или от 14 до къмто полунощ. Като се прибера, нямам сили една чиния да измия. Може да е смешно отстрани, или да изглежда по съвсем различен начин, но за мен това е реалността, в която живея.

# 54
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Раичке да стигнем до 16 седмица и ще го мислим това за феталната морфология.
Днес имахме други притеснения. Ходихме при леля ми и чичо ми на Лозен. Там има една дакелка и Габи досега все си играеше с нея. Габи се опита да и вземе паничката  с яденето и Джеси я ръфна по ръчичката, но и направи само градинка. Едвам я успокоихме. След като се наобядвахме седна с баща си да гледа формулата по телевизията и по едно време излизат навън Габи реве. Пак я беше ръфнала, но този път имаше и кръв, дори я беше одраскала над очето. Преди малко се върнахме от медицинския център, където и биха инжекция тетанус. Беше ужасно.

# 55
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
тук се скаса да вали  Crazy три дена без да спира  Grinning но това не ни пречи - вчера цял ден бяхме на езеро - пак на състезания, но Емката е с гумени ботуши и няма проблем, само дето сега и за мен си ще взимам дъждобран  Close Laughing чр ми прогизнаха кокалите  Laughing

Деси
аз много не ги разбирам тези термини - каква е връзката меджу Д2 и аминиоцентезата  newsm78 но при всички положения се надявам всичко да е ок  Peace
А за кучето, мен малко ме е страх, Емакта изобщо няма страх, но внимавайте, нищо че се знае с кучето, нашите мишоци още не разбират, и са малко опасни за кучета и котки  Twisted Evil Grinning
Данио няма сериозни последици

Ванилке
и за вас гласувахме - успех на всички  Wink Grinning

Алекс
не се шашкай, ти ми звучиш като готова пенсионерка с тези приказки  Crazy - извинявам се за сравнението  Wink  bouquet - но много се впрягаш, по спокойно Wink Grinning
Пари винаги ще има - но нас няма да ни има  Wink но пък без пари деца трудно се гледат - но не и невъможно  Wink Grinning
Все тая де - всеки знае най добре за себе си  Party

за изневярата
няма какво да коментирам - и при нея едни са плановете, други са последиците  Crazy
Иначе вярвам в моногамията   Whistling Laughing

# 56
  • Мнения: 381
Здравейте и от нас.Тук е адска жега направо ще измрем ви казвам.Ние сме добре засега.Вчера цял ден обикаляхме из Варна,а днес ходихме преди обяд за риба с Дани и тати.Махнах на Дани пампата и ко да ви разправям такова оакване ни споляте че SickПрибрахме се набързо.Сега спи.
Леле Деси милата Габи.Ама те нашите дребчовци така налитат на кучета и котки.Все са безстрашни милите.Бързо да минава уплахата HugСтискам палци за бебенцето.Всичко да е наред.
Аз също не искам второ дете,но това и друг път съм го казвала.Просто винаги съм си искала едно детенце.
За изневярата и аз не съм твърде сурова ,но се надявам да не узнавам.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 493
angelcheto, що не свирна че си във Варна бре?

Къде изчезна варненската агитка Малена и ета?

# 58
  • Мнения: 4 195
Ели мнението ти по отношение на парите, и изневярата ги подкрепям с двете ръце.
за парите - аз съм пример - гледаме се с адски малко пари, лишаваме се от адски много неща - за отчета - Дамян взима 250 лв заплата, защото изплащаме заем, аз - 160 лв майчинство - туй то, за цял месец - но детето не ми е нахранено, облечено и щастливо - е мама и тате много неща не си позволяват, но пък аз искам да си го гледам, мъжа ми иска да си го гледам - ще стискаме зъбки още малко. От друга страна избора , който е направила Алекс е достоен не само за уважение, но и за възхищение - със сигурност не е почнала да работи веднага след раждането на Вики от нямане на какво да прави - Алекс, аз лично винаги съм ти се възхищавала на ентусиазма и те поздравявам за енергията и желанието,с които правиш нещата  - имала съм възможност да се убедя Hug
за изневярата - хм........нищо друго освен казаното от Ели не мога да добавя - от моя страна е невъзможна - просто съм с мъжа отреден ми от съдбата и получавам всичко на 100%, всяка сутрин любовта ми към него е нараснала лавинообразно и въпреки дрънкането ни - което е постоянно, топлината между нас става все по силна.........искрено вярвам , че и за него е така............
въх излях си душата Crazy Crazy

# 59
  • Мнения: 166
Добър ден, милички, умнички мамички! Two Hearts Започвам по ред.
Десинка, въпреки че половината от нещата, които си написала не знам какво означават, можеш да си сигурна, че ти стискам палци всичко да е наред и до 16-та г.с. и след това, а ние така или иначе ще си четем и за новото бебенце, че да трупаме знания! Grinning А Габи дано да забрави бързичко това преживяване! Hug
Янче, айде дано да има весели очи в четвъртък! Аз понеже точно тогава евентуално излизам за два дни в отпуск, та няма да мога да науча своевременно пикантни подробности по "сдобряването"... Wink
Ванилийке, сладоледчето ми, ще ти дойде и на тебе реда! Imp Ами ти си прекалила, бе драга! За не фотогенична - и аз съм съгласна, но чак пък "грозничка" - ееееее! Ша са обидя, да знайш! Добре, че си ми толкова симпатична, иначе... Sneaky Heart Eyes
Алекс1, много кофти, съчувствам ти, мила! Hug Напълно те разбирам. Ние бяхме в подобно финансово положение първите месеци, с тази разлика, че издържахме и още един човек в къщата - свекървата. На моменти съм се чувствала все едно че имам три деца, защото всеки един ми беше само в грижа, не и в помощ. Да ти кажа, дори и сега много често се чувствам ужасно изморена, но при теб си е пълна лудница! Нервите се опитвай да пазиш, въпреки че в тази ситуация си е разбираемо да си така. spoko  Имай вяра и кураж, защото преди година и аз не можех да си представя, че ще сме там, където сме сега. Не е толкова много наистина, но е голяма крачка, за която не съм си и мечтала. Пожелавам го и на вас! Praynig
Ели, много хубави и оптимистични мисли, но за съжаление малко хора у нас могат да си ги позволят. Зависи какво е съзнанието на един родител, защото да кажем циганите си ги гледат по пет, шест деца с една десета от нашите средства. Дали им е по-добре не знам, но аз искам да има баланс - не можеш да бъдеш спокойна и добра майка, ако си в голямо финансово затруднение - гарантирам ти! Това е като при един брак, който съществува само заради децата - по-добре е да ги лишиш от един родител, отколкото да растат в кофти среда, която освен да ги комплексира и да им убие вярата нищо друго няма да им даде. Така мисля аз, която съм минала и през двете гореспоменати неща- като родител, и като дъщеря. Ох, надявам се да не те обидих с ризкия тон, мила!  Blush
Криси, душо, радвам се за теб и твоя избор! Толкова е хубаво да си сигурна в избора си и той да те прави щастлива! Браво на вас! Laughing
 




Общи условия

Активация на акаунт