Декемврийското човече вън посреща Август вече!

  • 12 015
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 605
Ей, ама вие вместо да почивате тези дни сте разцъкали основните положения за живота, вселената и всичко останало  Laughing Аз има ли смисъл да се включвам - щом живея на квартира и имам две деца, значи приоритетите ми са ясни. А колкото до изневярата - дори и да намирам доводите на Смайли за случайните връзки за разумни, не мисля, че сърцето ми издържи на подобен тест. Изневярата = загуба на доверие, а оттук каква връзка да градиш?
Деси, аз съм отраснала с куче вкъщи, но откакто съм майка, намразих тези животни и си държа децата надалеч  Rolling Eyes
А какво лекарство си използвала за това течение, че сега толкова време ще стоиш на тръни? Стискам палци!
Моля ви, не цитирайте килограми. Комплексирам се ужасно, май всички сте на половината на моите...

# 61
  • Мнения: 224
Здравейте!

Ние вчера бяхме софиянци, но успяхме само да мръднем до Иван Асен - Метрополи / абе нещо такова беше/, ходихме на пазар в Билла  newsm71 и събрах малко блузки от цеха на сестра ми.
Марио умря от кеф, защото цял ден се возеше   car003, а това го обожава.

Разхлади и започна да похапва и аз съм щастлива  Grinning

За два дни, само в събота и в неделя съм по цял ден с него, колко нови думички казва, ще го изям ...

Скоро, съвсем скоро излизам в отпуска за 24 дни  yesyes и заминаваме на Гоце Делчев, оттам на Папаз Чаир и малко на басейн на Огняново, и септември на ясла, тъкмо мама да почисти  newsm79 най-накрая основно апартамента , че от разходки не ми остава време  1swing

Ауууу, да ви се оплача - тази сутрин счупих едно огледалце - 4 години нещастна любов, така ми се пада, защото ви ги написах преди едни, ама аз да се помайтапя....

Я да ви питам, вашите сладурчета дават ли да им миете главите, щом стигнем до там Марио излиза от коритото, а ако го оставя може цял ден да се плицика   bath1

Ванилийка, супер снимки, гласувах и за вас. Но нещо ми се струва че Дани е спушил бузките  newsm78

# 62
  • Мнения: 224
Райка, какви комплекси мила? На снимката с малчуганите си перфектна.

Пък и те са с леки кости  Joy
Ейййййййй, да не ми се обиди пак някой  Peace

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 605
Мерси, Дани! Но си признавам без бой, че подбирам снимките, които показвам пред широка публика  Laughing Тази година съм малко по-слаба от миналата (или поне бях педи Саня да се разболее и да се заседим вкъщи), но кантарът се е закотвил на 85 и не мърда  Cry
Оплаках ли ви се, че от снощи нямам вода (даже и за тоалетната  Sick) Има голяма авария, дано не се проточи...

# 64
  • Мнения: 166
Олее, загубих отговора!
Данче-смехуранче, нищо няма да казвам, ти сама се сещай, мила! smile3536 За къпането- Диля се къпе също в корито,но си има ред - първо ляга назад да измием главичката, после сяда да се пличкаме и цапаме с пяна. Обаче трудно го постигнахме това- колко играчки се въртяха над главата й, за да може да лежи мирна... #Crazy А за огледалото - никога не бих искала да ти се случи това, каквото и да си казала. Пък и ти май не си се впечатлила много, след като продължаваш да се бъзикаш. Mr. Green Само да вметна, че на съпруга ми нето една техника покрай мен не ще да работи...просто така, защото не я харесвам... hahaha
Райче, миличка, няма да ти казвам колко си те харесвам и колко супер сладка изглаждаш.   Kissing Heart Не го казах, нали? Аз също подбирам снимките за публикуване, ама те са си все грозни/ха-ха, Ванилче!/.Не знам къде си ги сложила тия килограми, но височината има огромно значение. Значи аз ако стана 48кг, няма да се виждам зад конеца! Joy

# 65
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Дани ние взера преди обед се разхождахме по Иван Асен. Да не сме се разминали нещо по улицата?

# 66
  • Мнения: 224
Деска, към 3 часа беше, защото оставихме татито да гледа формулата.

Валент, освен мен и компютъра Данчо, не поглежда нищо друго, пък жена - абсурд, но винаги има едно НО ... Естествено, че не се впрягам - аз съм широко скроена душа по рождение  Laughing
следва продължение .....

отивам да си похапна, че и аз съм на изчезване  Joy - само 71 килца   261uu

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 12:26 от dani_l

# 67
  • Мнения: 772
наистина много задълбочена се оформя тази тема... аз какво да кажа, че да не изглежда, че бягам от таквиз въпроси - по принцип искам още деца /живот и здраве - 2 например/, ама малко е сложно да се предвиди кога, макар че наистина вашият ентусиазъм си е заразителен Wink а за изневярата - нали въпросът бе зададен откъм децата - ами аз не че толкова принципно смятам, че някои флиртове се прощават, колкото като съм попадала на доста объркани ситуации, осъзнавам, че не може толкова лесно да се каже какво/къде е истинското щастие... но пък съм отраснала в наистина много добро семейство, нашите сами съзнават, че са по-скоро изключение и това явно ми е повлияло повече, отколкото си мислех, и сега понякога, когато ми се иска да се наложа дори за нещо дребно и да направя нещо за детето сама, знаейки, че съм права, установявам, че много здраво съм свързана с представата за заедността на двамата родители /поне/ като родители... ей, то май станало твърде объркано... а тук, в Сливен, какъв дъжд заплющя... добре че сутринта сварихме да отидем на басейн - Савко беше страшно щастлив, макар че накрая почти посиня от студ... дано и на морето се кефи.

да, Райка говори за килограмите си, за да ни шокира, ама обикновено забравя да си посочи ръста, но аз съм я виждала на живо и знам, че не трябва да се само-оплаква така!  Heart Eyes

# 68
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
За изневярата не съм изказала мнение. Ако не знам добре. Ако разбера незнам каква ще ми е реакцията. Ние с Вальо сме си говорили още в началото по тази тема - ако излезне нещо друго всеки е свободен да прави каквото иска. Сега като се скараме за нещо той казва, че никога няма да остави Габи, но за мене това е глупост. Аз от началото на годината сънувам разни неща - че ни зарязва, че се развеждаме и то с имена или поне букви. Оказва се че в последствие все такива колежки има в службата.

# 69
  • Мнения: 6 390
................
Пари винаги ще има - но нас няма да ни има  Wink но пък без пари деца трудно се гледат - но не и невъможно  Wink Grinning
Все тая де - всеки знае най добре за себе си  Party
....................
Ели, много хубави и оптимистични мисли, но за съжаление малко хора у нас могат да си ги позволят. Зависи какво е съзнанието на един родител, защото да кажем циганите си ги гледат по пет, шест деца с една десета от нашите средства. Дали им е по-добре не знам, но аз искам да има баланс - не можеш да бъдеш спокойна и добра майка, ако си в голямо финансово затруднение - гарантирам ти! Това е като при един брак, който съществува само заради децата - по-добре е да ги лишиш от един родител, отколкото да растат в кофти среда, която освен да ги комплексира и да им убие вярата нищо друго няма да им даде. Така мисля аз, която съм минала и през двете гореспоменати неща- като родител, и като дъщеря. Ох, надявам се да не те обидих с ризкия тон, мила!  Blush
Изобщо не ти се връзвам да знаеш  Mr. Green споко - боко  Wink Laughing

Ама моята приказка изобщо не ми изглежда оптимистична да ти кажа  newsm78 Не знам къде е оптимизма на това че пари винаги ще има, пък ние сме пътници без билет за връщане  Laughing Laughing
А за малкото пари - наистина не мисля че само хората с пари имат деца в днешна България - ама това важи и за навсякъде   по света Crazy

Според мен ако чакаш да имаш достатъчно пари за деца - няма да ги имаш никога  Wink
Затова всеки сам си решава както казах  Wink
А това за циганите дори не коментирам - неуместно сравнение ми се вижда в случая-  крайности, но мисля че пак те си ги решават децата Wink за някой от тях това им е бизнИса  Wink

Ти решаваш за себе си, аз за мене си, ако искам да сме на хляб и сол с 6.деца, или ако искам да си живея задоволително с 1.дете - не виждам проблем, казвам че всеки сам си прави преоритетите в живота, решава какво иска от този живот и си следва целта без значение дали става въпрос за деца, работа, пари, имоти и тн.  Wink

И ние сме на квартира, и не вярвам някога да имаме средства за собствено жилище, но това не ми пречи да си мечтая и да си планувам трите деца  Wink нали така, а че няма да имам условия и средства да ги гледам така както се гледа едно - ами то е ясно  Mr. Green
Както казах всеки знае най добре за себе си   Peace

Ох стана май малко философско  ooooh! сори за което  Grinning нищо де, важното е приказката да върви  Wink Grinning

# 70
  • Мнения: 166
Аз чак сега, като копирах няколко ваши мнения, ще се изкажа по въпроса за изневерите, който поставих. Общо взето - мисля като вас. Като Смайли - че е по-добре да не знам, ако е нещо мимолетно. Ако е нещо сериозно, то се усеща...май. newsm78 Като Ели и още кой беше преди нея - че едно мислиш, обаче съвсем друго е като стане. Като Райче - че като се загуби доверието - трудна работа е след това. При всички положение, що се отнася до децата, твърде много зависи как ще го понесеш и колко пъти ще трябва да го понесеш. Защото за какво му е на детенце една нещастна майка и един баща за пример колко са ужасни мъжете? Пък глупостите за "оживителното" въздействие върху връзката са ги измислили именно тия гореспоменатите мръскинковци. При жената такъв филм нЕма. Ако тя е потърпевша - 100% ще има мъка, ако тя е в главната роля - 100% ще има и обвързване. Проблемът е, че за децата това остава непонятно, ако е умело крито от техния поглед. Но все един ден децата порастват... Изводът: Дай Боже да не ни се случва! Praynig
Ели, май и аз това исках да кажа - всеки си прави избора според положението и приоритетите си. Знаеш ли кое е най-важно за мен? Да мога след време спокойно да чуя мнението на дъщеря си -  за мен, за семейството ни и за начина ни на живот. Rolling Eyes
Деске, я не си тормози бременното мозъче с глупости!  Naughty ще взема да ти пусна и на тебе съновничето - по принцип лошите неща насън са с хубаво проявление наяве! Heart Eyes
А, Смайли, ти получи ли го, драга?

# 71
  • Мнения: 5 790
Тъй де, да върви приказката!  Hug
Ангелчето даде най-простото и разумно звучащо обяснение - защото винаги се е представяла с едно дете. Може би проблемът в случая с това кой колко деца иска да има е в психиката. Мога да говоря само за себе си в случая: трудно ми е да правя всичко едновременно, но го правя, защото се налага. Не ходя на работа за пари, а защото ако не ходя, ще трябва да мизерстваме - не само аз, но и Виктория, което не мога да си позволя. Смятам, че при положение, че си създал дете, трябва да се грижиш за него и да му осигуриш най-доброто, на което си способен. А при положение, че имам второ дете, трябва да ги лишавам и двете. И какъв е смисъла тогава?

Ели, не мисля, че става въпрос за това, да чакаш достатъчно пари, за да имаш деца. Парите никога на никого не стигат. Но говорим за това, че ако аз си позволя да имам второ дете, ще трябва да спра работа. Спра ли работа, оставаме без мойта заплата, с която живеем. С тази на мъжо плащаме сметките и два заема. А че съм пенсионерка - то е ясно, от ЕГН-то ми е... ей... сигурно съм ви какичка на повечето  Mr. Green

Криске, много ти благодаря за подкрепата, аз съм малцинство май  Mr. Green

Валент, защо да си ме обидила? Все пак си мисля, че тук сме си достатъчно близки и можем да си кажем всичко, без да се обиждаме.  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 3 668
Изневери, деца - нищо не е планирано  Grinning. На Ангелчето и на Алекс само ще кажа, че преди две и малко години и аз бях на същото мнение, пък то какво стАна  Grinning. Айде да ви се връща  Grinning.

Тук такъв дъжд изплющя и изтрещя. Добре, че Виктор заспа. Сега ще ви попрочета по-основно.

За моите килограми дори и тези са ми в повече, аз съм мини "висока" само 1.60 м. Наистина има значение височината и естествено кой както се чувства добре в кожата си  Wink.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 605
Деси, аз понеже вече съм с промит мозък от онази тема за сънищата в Клюкарника, ще ти пиша в нейния дух - чрез такива сънища се освобождаваш от страховете си.
А от личните си наблюдения мога да споделя, че най-често след като сънувам някакъв разрив в отношенията ни с мъжа ми, следва хармоничен и спокоен период във връзката ни.

Ангелчето даде най-простото и разумно звучащо обяснение - защото винаги се е представяла с едно дете.
Правилно. Може би има някакви наследствени модели, които повлияват подсъзнателния ни избор. И аз и съпругът ми имаме по една сестра, за нас семейство с две деца е нормалният модел на семейство по подразбиране. При нас не е стоял въпросът "дали?", а "кога?". Материалното остава на заден план. Хората са казали: ако искаш нещо, ще намериш начин, ако не искаш - причина.

За фигурите: щом намеквате, че манипулирам фактите като си крия ръста (оф, то 1,80 как да се скрият...), предлагам вече да не си говорим в килограми, а в коефициенти  Peace

# 74
  • Мнения: 224
Алекс, айде сега какичка - набори сме, недей така и да знаеш че не си сама, а и Ели май е 75 ....

Аз искам пък второто да е близнаци, ще скачам до небето ако се сбъднат мечтите ми.

Какво друго исках да кажа   Thinking
А, да относно паричките, аз да си призная май работя не толкова за да угаждам на Марио, а за да угодя на себе си. Ще поясня - сметки за телефон, GSM, обувки - маниачка съм, цигари по кутия и половина на ден, да не споменавам по колко отиват за храна (чревоугодник си падам), та мисълта ми беше, че май работя за моя Г.з. И ако се лиша от всичко това и таткото от някой негови мании с една заплата и майчинството щяхме да си свиркаме, не си мислете че става дума за доходи над 1000, а много под, но има една много хубава поговорка "Човек знае и 2 и 200", а сетих се още една "Всеки се простира според чергата си"

Та да кажа в този ред на мисли, че искам да възпитам Марио на труд и да знае, че всичко трябва да си го заслужил и нищо даром няма, за да бъде готов да се бори в живота сам без мама и тати зад гърба. Както съм аз, сестра ми и много мои познати, за съжаление родителите ни не са милионери и успяха, което не е малко,  да ни пратят да учим.

Разбрахте ли нещо, защото аз не  Wink

Общи условия

Активация на акаунт