Проблем с обвързването

  • 2 531
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Щом колебанията са дошли, след като си разбрала за симпатиите на още някой, значи не си истински влюбена - ако беше, нямаше да ти пука особено за други кандидати. Пак ти казвам- изживей си годините. Наслаждавай се на компании, неангажиращи събирания, пътувания, простотии - общо взето всичко, що ти душа иска.
Пък пак ще срещнеш някой зрял и трудолюбив след време, спокойно.
Пък щом е такъв свестен тип, какъвто го описваш, бъди и ти мацка на място и не му губи времето- човека може и да търси връзка с цел семейство.
П.с: пък и не си мисли, че си го опознала толкова добре за 3 месеца

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 23:24 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 10
То реално това просто беше повратната точка като че ли. Ние не се бяхме виждали с приятеля ми една седмица и нещо прищраках. Като спахме у тях само ме прегръщаше по време на сън,нещо,което не ми пречеше толкова преди,а сега направо откачах.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 03:09 от magdalenna__ii

# 17
  • Мнения: 12 808
Нещата се навързват: момчето ти разкрива чувствата си и ти изведнъж започваш да се чувстваш "арестувана" во веки веков.
Колкото и добър и предсказуем да е 33-годишният, явно искаш тръпка, приключение, романс, фойерверки.
Аз не мисля, че 22 години са детска възраст и не можеш да се обвържеш до живот на тия години, но явно мъжът не е този, когото знаеш дълбоко в себе си, че търсиш.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 785
Колко пък да е голяма разликата. На 22 е много млада, ама не е бебе. Просто не харесва човека.

# 19
  • Мнения: 10
Проблема идва от там,че аз самата се страхувам много от остаряването и все имам чувството,че ще се събудя и ще бъда на 30,и така с него като че ли това ми тежи,все едно взима от младостта ми,защото си мисля,че времето минава със скоростта на светлината и аз ще си изпусна хубавите моменти и изведнъж ще се светна,че не искам да съм с него.

# 20
  • Мнения: X
Магдалена, живей си живота и не драматизирай излишно.

# 21
  • Мнения: 866
Почваш да ми се изясняваш, точно това е проблема, младичка си и си усетила, че още не си взела всичко от живота, забавленията, свободата и т.н. преди да отидеш на другото ниво и да имаш сериозна връзка.

Защо си затормозяваш главицата с такива неща? На твоята възраст ми беше много добре да съм си сама и да правя каквото си пожелая. 
Демек "наиграла" си се на млади години а ? Grinning
Много хубаво си направила, аз усетих по тоя аватар, че не си от скучните жени. Хубаво е на младини човек да си поживееш, че после като се "бракува" и цял живот трябва да е верен и да не му е проблем да прави секс само с един същ партньор. Wink

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 00:17 от Stallion001

# 22
  • Paris, France
  • Мнения: 14 053
Проблема идва от там,че аз самата се страхувам много от остаряването и все имам чувството,че ще се събудя и ще бъда на 30,и така с него като че ли това ми тежи,все едно взима от младостта ми,защото си мисля,че времето минава със скоростта на светлината и аз ще си изпусна хубавите моменти и изведнъж ще се светна,че не искам да съм с него.

Хм, че какво да ти взема от младостта? Физически харесва ли ти? Ако ти изглежда стар просто не е твоя тип и е добре да се разделите. Защо излезе с него като ти се вижда стар? Явно не те привлича щом заглеждаш други.

 
Понякога срещаме подходящите хора в неподходящо време или етап от животите ни. И да останеш с него, ще съжаляваш, и да не останеш с него- пак ще съжаляваш. That's life 😉

Много вярно. По-добре не бих могла да го кажа.

# 23
  • Мнения: 10
Не ми изглежда стар,привлича ме по-скоро на емоционално ниво може би. Типажа ми визуално е много различен,но пък външния вид никога не е успявал да ме задържи и толкова до някого. Запознахме се по странен начин,и тогава си помислих приятелката му каква ли късметлийка е,след което той ми писа и излязохме,като аз не съм мислила,че ще се случи нещо между нас. Аз съм комуникативна,и нямам приятелки попринцип,приятелите ми са всички от мъжки пол и намирам за нормална комуникацията между мъж и жена,та не очаквах нищо общо-взето. То взе,че се случи и така ме удари като гръм,че чак ми беше странно,тъй като не съм влюбчива.

# 24
  • Мнения: 6 930
Проблема идва от там,че аз самата се страхувам много от остаряването и все имам чувството,че ще се събудя и ще бъда на 30,и така с него като че ли това ми тежи,все едно взима от младостта ми,защото си мисля,че времето минава със скоростта на светлината и аз ще си изпусна хубавите моменти и изведнъж ще се светна,че не искам да съм с него.

На 30 няма дa си стара, нито ще ти е минала младостта 😂

# 25
  • Мнения: 10
Че то ми е ясно,но вървете вие обяснявайте на кон с капаци,че в тъмното няма чудовища 😂

# 26
  • Мнения: 6 930
В момента имаш цялото право на света да си леко безотговорна и да НЕ се обвързваш. Щом вече ти е влязла тази идея, е неизбежно да се разделиш с по-възрастния и "сериозен". По-добре сега, отколкото по-късно.

# 27
  • Мнения: X
Здравейте,имам нужда от мнения и съвет. Не знам откъде да започна,накратко-в момента съм във връзка от 3 месеца с мъж 11 години по-голям от мен. Аз съм на 22. Всичко беше супер и изведнъж нещо ми се случи в главата,просто буквално за ден се промених. Имам чувството,че разликата ми пречи,усещам се как изпитвам влечение към други момчета. Имам чувството,че изпускам нещо,че не мога да бъда само и единствено с него ли,или попринцип с който и да е. В сексуален план се чувствам леко пасивна,не знам на какво се дължи това,не се чувствам изцяло удовлетворена.
Просто не го обичаш, а влюбеността ти се е изпарила.
Освободи го от себе си и си гледай живота и гаджетата....

# 28
  • Мнения: 19 969
Чувала ли сте за повърхностност на чувствата?
Някои хора не са способни истински да изживяват емоции – обич, съпричастност, тъга и т.н. Пламва искра, но тя остава на повърхността, на дълбоко ниво не се случва нищо. Затова бързо им омръзва всичко, бягат в отношенията, страхуват се.
Прочетете повече, има информация.

Не е от годините и ненаживяването. От човека е. Демек – от Вас.
Може да изберете да сте си така цял живот, ако се усещате ок, може и да се промените, изборът е ваш, а мъжете все ще идват и ще си отиват при това положение без да ви носят желаното.

# 29
  • Мнения: X
Чувала ли сте за повърхностност на чувствата?
Някои хора не са способни истински да изживяват емоции – обич, съпричастност, тъга и т.н. Пламва искра, но тя остава на повърхността, на дълбоко ниво не се случва нищо. Затова бързо им омръзва всичко, бягат в отношенията, страхуват се.
Прочетете повече, има информация.

Не е от годините и ненаживяването. От човека е. Демек – от Вас.
Може да изберете да сте си така цял живот, ако се усещате ок, може и да се промените, изборът е ваш, а мъжете все ще идват и ще си отиват при това положение без да ви носят желаното.

Съгласна съм и с Вас, освен с частта, че хората могат да се променят.

Общи условия

Активация на акаунт